Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pedri16Future
Na Slavię przy takiej kadrze i Serwisie to i ja z @Bocheno1 możemy wyjść na atak i powinna być wygrana bez problemu
3
@barczyk
To jest brylant. To jest super talent. My też chcielibyśmy, żeby Ferran był takim talentem. Lewandowski jest takim super talentem, ale Ferran Torres nie jest
Pozdrawiam Roman Kołtoń
0
@Hosh
No o tym właśnie mówię
7
@Gibbon_FCB
Na miejscu Ławki i sztabu Senegalu bym tam poszedł i pomógł, a nie chłop się musiał użerać z jakimiś paziami od podawania piłek
2
@Eklerek piłkarsko by dał wam bardzo dużo.
Pasowałby do was bardziej niż ten dżordżeres
16
Powiedzcie mi czy ich tam popier**liło?
Co tam jeszcze się miało wydarzyć żeby federacja zareagowała?
Przekope miał dostać?
Co za bydło żeby szarpać normalnie na legalu zawodnika
Z ręcznikiem chodziło o to, że już w meczu Nigeria Maroko chłopcy od podawania piłek z Maroko zabierali ręcznik by bramkarz nie mógł wycierac sobie rękawic
1
@Eklerek
Greenwooda bym widział u was.
11
@macio_944 ładnie Cię tam młody zaorał wtedy. Klasyczek
https://zapodaj.net/images/58fdc0e8ec47e.jpg
2
@Safrani
Mam 5 letnia córkę.
Wchodzimy dla inwalidów i małych dzieci zazwyczaj.
A do galerii z córką jak już to idę w 99% przypadków również z żoną.
Wtedy Żona idzie z nią do damskiej
0
@sokot
Czyli tak jak w LoLu.
Możesz orać enemy, ale jak przychodzi co do czego to nie potrafisz wycarrować bobów xD
0
@Barca_bwo
Zeszli po podyktowanym słusznie karnym
0
@escarabajo @Sergio_Devils
Może i wywala, ale wlaliscie nadzieję do ich bialych serduszek w tym mega trudnym okresie wewnątrz klubu
2
@escarabajo
Fajna też postawa Sadio Mane zamawiającego żeby wracali na murawe
1
@Hosh
To to najpierw zacznij buty sam wiązać, a później coś rozwiązuj
0
@escarabajo
A tak całkiem na serio to w najgorszym momencie ich podlączyliscie.
1
@Konradowskyy
Grali dopóki gracz Realu nie wykona rzutu karnego xD
2
@malicinho
A moim zdaniem powinien być walkower od buta i tyle.
To może zapoczątkować właśnie taki trend i to nie zawsze gdy drużyna schodząca będzie miała rację, a będą wywierać presję na sędziach w ten sposób
3
Ale podaliscie tlen Realowi w rozsypce.
Najgorzej
1
@Adran360
Jaki farfocel hahaha
0
Pierogi od ukrainki czy Kebab od araba?
1
Wyciekł filmik z after party po gali złotej piłki.
Przed wami
@Luciano99 oraz @clyde
https://streamable.com/gd5dka
4
@BojanKriKicz
Bez Dodiego Lukebakio
0
@budel17
Nie, kolejne wcielenie Jasia Fasoli La rambli
0
@Encore
Poszedł na raz.
Szkoda tylko, że nie obrońca
1
@Kgorecki2500
Ty serio jesteś gejem?
1
@clyde
@Luciano99 patrz cuckoldzie co twoja dziunia wypisuje xD
3
@clyde
Trymer też Ci podbiera?
14
@clyde
A to nie było ataku nuklearnego na Poznań?
Czyli wy tam tak po prostu żyjecie, tak?
2
@lukaszmatusiewicz @NeroTFP1 @gumaz @Gary
0-4 na Anfield w półfinale LM
5
@NeroTFP1
Teraz jednak taka akcja w meczu premier league staje się viralem, a cofnąć się troche do ubiegłych lat i Barca robiła takie klepki kilka razy w ciągu jednego spotkania.
Wymowne