1

Szkoda, ze nie mamy was w terminarzu LM.
Moze by sie Salah odblokowal xD

0

@D10SLEO xD co

2

@fart
Lapki serowo pomidorowe.
dzisiaj je jadlem xd

1

@gumaz

Zapiekanka, akurat dobre mieliśmy

3

@Transu96
Gerardowi to on może buty czyścić.
Wracaj grać w fife

4

@Kessie
I co Ci z tego piątku?
Przecież ty w weekend robisz po 16h dziennie chyba, że nadgodziny wleca, to więcej

1

@lucca87

Arsenal Bayern Real Barcelona

2

@fart

@Mareczek opinia

1

@AmigoBlancos

To podbijasz FIFA online 3.50 ✅
I po problemie

1

@Chucky

Musicie ściągnąć jego dobrego przyjaciela Darwina Nuneza i obaj odżyją



13

Króciutko


2

@Zoker
No póki co to tak niestety wygląda, że wszystko runęło jak tylko coś ruszył i dodał od siebie - patrz okienko transferowe.

Mimo, że dostał kozackich zawodników..

Natomiast z drugiej strony ten Liverpool już zaczął szwankować w poprzednim sezonie gdy nie dało się już przegrać mistrzostwa, a u Salaha rozpoczął się zjazd formy.

2

@zgiru
Dokladnie, ale przy obecnej formie, to wcale nie zdziwi dzisiaj strata punktow, a zarzad juz ma z tylu glowy, ze Xabi jest w gotowosci.
Dlatego tu juz nie bedzie raczej taktyki na przemeczenie sie ze Slotem do konca sezonu.

3

Dzisiaj Coś czuję, że Liverpool zagra pod zwolnienie Slota xD

I Xabi będzie podpisywany

Chociaż jak tak patrzę na formę Liverpoolu, to i bez podkładania się możemy dostać oklep xD
@Kessie @blakkudium @Eklerek

6

2

Gabriel Jesus w sztosie więc teraz max 3 mecze i kontuzja.
Już za dobrze go znam

5

@NeroTFP1
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta.


Stoi i pier*oli

0

@macio_944
No bo tak biadolisz jakby to on sobie przebierał w ofertach z topowych klubów jednocześnie grymaszac, a nie widzę żeby jakikolwiek topowy klub o nim myślał

6

@macio_944
Po pierwsze to nie on ma sobie wybrać, tylko Kluby takiej klasy musiałby wybrać jego.

Chociaż ten Ajax to jeszcze jak Cie moge, ale to jednak półka niżej albo i dwie.

0

@Who_you_mam
Chyba żeby przy zdjęciu z Haalandem stać na równi z nim

1

@kuz
City już się samo rozjechało

0

@Eklerek
Ciekawe skąd

2

@BorzyKrzys
Bardzo go lubię

1

@Eklerek
Grunt, że jest szczęśliwy

4

@cool1899
Remis

3

Ci grają, a ja na La rambli i okej
@Kessie @blakkudium


8

Oficjalnie:

Maroko również z pucharem


8

@Popitek12
to ile do wyjecia za te 1200zl bedzie?

2

@AssisMoreira
To miało byc w stylu Gumaza.
Nie znasz się

Kasować to ja mogę posty z oznaczeniem @Kessie 'go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?