Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean
To jak on bez formy gra lepiej od Yamala, to faktycznie nie ma nawet co ich porównywać
5
@Gibbon_FCB
Nie miały miejsca.
To fatamorgana
2
@Kgorecki2500 po znajomości jak zamówię teraz uber eatsa do Chorzowa, to byś się wyrobił z przyjazdem na drugą połowę?
7
@mordini123
I dobrze.
Liga hiszpańska, a nie amerykańsko hiszpanska
Nie wszystko można kupić.
0
@bezalkoholowy
No i gdzie wady?
2
@ViscaelBarca2007 przyszedl do Atletico i tyle z wygrywania czegokolwiek.
Tyle.
Do Atletico które częściej wygląda jak wypalony projekt Simeone mimo co chwilę nowych wzmocnień aniżeli klub aspirujący do walki o la ligę i nie ma co tu się tasować ich ostania wygrana z Realem
2
@norbi77
Weź sobie chłopaku wyszukaj liczbę rozegranych minut w ostatnich dwóch sezonach w City i się jeszcze raz zastanów nad tą wieczną ławką.
Populizm powtarzany do porzygu i ludzie to powielaja
1
@BulaKG
Wygrali lige psim Swedem, a ostatnie lata totalnie nic + żałosny styl gry
5
Alvarez może i zawodnik dobry, ale co trzeba mieć w głowie będąc napastnikiem z polotem by przechodzić do Atletico
1
@Jakchcesz
Ja bym wziął tego Guardiolę do Liverpoolu mógłby rozgrzewkę przed meczami the Reds przeprowadzać.
0
@Eklerek
Na pewno Lepiej niż ten Gyokeres.
Isak i Wirtz to tak czy siak odpalą, a co do waszego pięknisia to jakoś nie mam tej pewności, nie wiem jak ty :D
2
@BulaKG
Multiliga na La rambli zabroniona
3
@Eklerek
Na pewno nie Gyokeres
1
@clyde
Aż się boje zapytać z kim.
Chyba nie chce wiedzieć xD
3
@Colon
Już akceptowałem taki związek @clyde i @Luciano99 wiec jak najbardziej.
Nie widzę przeciwwskazań
1
@mordini123
W takim razie pewnie będzie to 2 odcinkowy miniserial.
Główna bohaterka ginie
3
@Laminedependencia
Tak
8
@snupson
Ciekawe czy jemu byłoby żal Ciebie xD
5
@CLS63AMG
Sędzia główny się przeziębił
9
@Luciano99
Szacun że nie wsypales @Kessie 'go
0
@Hosh
Gdzie się czepiam pomawiaczu?
1
@Jakchcesz
Myślę, że tak
3
@RozowaPantera
A co Ty czytać nie umiesz?
2
@Jakchcesz
Co z tego jak ty do drugiego już zgonujesz
2
@MessiForeverTheBest
Sojusznika*
1
@BezglutenowyPedri
Robota to głupota
4
@Kessie
Na pewno lepszy niż ten 4 dniowu chleb który podjadales wczoraj kaczkom
0
@Krzysztof1987
Zawsze to jakiś tytuł zdobyty.
W ich sytuacji Nie mają co wybrzydzać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Eklerek i tego tobie i sobie życzę :)
16
Ale już mogłeś sobie dziś darować takie przebranie do roboty @Kessie
https://zapodaj.net/images/3cfda7a422e8d.jpg