1

Isak zanim wroci do formy to już będzie mógł się skupić na następnym sezonie.

Grają jak placki zero kontroli nad spotkaniem.
Powinien Slot grac starym składem + Ekitike i tych bobów wprowadzać po kolei co są cieniami samych siebie.


I do Uja Chiese niech wystawia, a nie jako jedyny szarpie i w podzięce dostaje regularna ławkę.

Nie wyczymie
Nie wyczymie

0

@clyde
Chociaż tyle dobrego, że Ci kupon umoczą w razie porażki

5

Dobra 0-1 na łeb Liverpool.

@Kessie podejde zaraz pod twój dom jak będzie przerwa.
Szykuj sie bo mnie już kurła telepiee

0

@Czajka90
Urazy mięśniowy

0

@damian16161212
Za 35mln.

Grosze jak na dzisiejsze czasy.
Mam wrażenie, że Slot nie potrafi go wykorzystać bo był maszyną w Bayerze.

Urazy też nie pomagają w wejściu na najwyższy poziom

1

@damian16161212

Najmniej Wirtz.
Dzisiaj już też piękna Pile posłał.

Liczby tragiczne, ale spokojnie mógł już mieć kilka asyst.

Frimpong Teraz właśnie zszedł z kolejnym urazem..


Czysto sportowo i biorąc pod uwagę cenę, to Isak zawodzi.
Co się w sumie dziwić skoro bez presezonu bo toczył wojenkę z Newcastle

0

To się Frimpong nagrał.
Masakra

1

@Faro
To jeszcze mu starczy pary na jakieś 10minut

0

Frimpong dzisiaj 2 asysty na miękko

4

@Kessie
To się spiesz z tym kurkowym bo po meczu solówka

2

@gumaz

@Kessie bo on na liscia spada, później @Bocheno1, a @Comentateiro na końcu bo i tak nie ucieknie

0

@Transu96
Tak tak, a teraz wracaj do Fify i zmieniaj po cichutku :D

2

Salah ława

Gakpo Isak Ekitike przód.
Frimpong wahadło.

Wreszcie Slot znalazł jaja by posadzić Salaha.
Może się ogarnie wreszcie

@Eklerek @blakkudium

0

@Transu96
Nie dziwię Ci się lepiej grać kocurami z The Reds.

Brawo

0

@Transu96
I co hejterku frimpong w składzie.

2 zawodników Liverpoolu w wyjściowej 11 masz i ani jednego z twojego menczesterku :D

Dziękuję dobranoc

6

@gumaz wciąż więcej niż @Kessie zarabia na warsztacie

1

@barcasempre
Ty a co ten Real takiego pokazał prócz dostania oklepu od Atletico które dostało oklep 4-0 od Arsenalu.

Ja w tym meczu jakoś nie widzę mega wyraźnego faworyta.
Jedynie co to że grają u siebie przeważa szale na ich korzyść

3

@pt9
Coś by się jeszcze znalazło
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

5

Komentarz usunięty

1

@gumaz
Co się ostatnio odwala z tymi psami?

2

@Kessie człowiek wielu talentów xD



Co to jest xD

1

@Kessie
Gablotę lepiej umyj


22

@clyde

Win Realu xD
Jeszcze biały trykocik załóż do meczu i pomódl się za nich

0

@Eklerek
Ja przeżywam?

To @Kessie 20 postów dziennie o Liverpoolu chłopaczku xD

Ostro tam musiało siąść na banie xD


Ja nie mam powodu by mieć obsesję Arsenalu.
Kogo jak kogo, ale Arsenalu? :D

0

@Kessie

Ale wiesz, że nawet jak nie wygramy ligi to przegracie ją z City?

Wiesz prawda?

1

@Eklerek
Czuję dzisiaj ostre przełamanie, a przynajmniej przelamanie Wirtza na Niemieckiej ziemi

1

@Eklerek
Jesieniary > letniarze z rambli > piwniczaki z EA FC26

67

@Trojanek23
No tak osy zagryzły, a najgorsze są psy

1

@Jakchcesz
Widzę, że dobrze obrzezany jesteś

0

@spiderman1899
Nabór do Choroszczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?