Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Isak zanim wroci do formy to już będzie mógł się skupić na następnym sezonie.
Grają jak placki zero kontroli nad spotkaniem.
Powinien Slot grac starym składem + Ekitike i tych bobów wprowadzać po kolei co są cieniami samych siebie.
I do Uja Chiese niech wystawia, a nie jako jedyny szarpie i w podzięce dostaje regularna ławkę.
Nie wyczymie
Nie wyczymie
0
@clyde
Chociaż tyle dobrego, że Ci kupon umoczą w razie porażki
5
Dobra 0-1 na łeb Liverpool.
@Kessie podejde zaraz pod twój dom jak będzie przerwa.
Szykuj sie bo mnie już kurła telepiee
0
@Czajka90
Urazy mięśniowy
0
@damian16161212
Za 35mln.
Grosze jak na dzisiejsze czasy.
Mam wrażenie, że Slot nie potrafi go wykorzystać bo był maszyną w Bayerze.
Urazy też nie pomagają w wejściu na najwyższy poziom
1
@damian16161212
Najmniej Wirtz.
Dzisiaj już też piękna Pile posłał.
Liczby tragiczne, ale spokojnie mógł już mieć kilka asyst.
Frimpong Teraz właśnie zszedł z kolejnym urazem..
Czysto sportowo i biorąc pod uwagę cenę, to Isak zawodzi.
Co się w sumie dziwić skoro bez presezonu bo toczył wojenkę z Newcastle
0
To się Frimpong nagrał.
Masakra
1
@Faro
To jeszcze mu starczy pary na jakieś 10minut
0
Frimpong dzisiaj 2 asysty na miękko
4
@Kessie
To się spiesz z tym kurkowym bo po meczu solówka
2
@gumaz
@Kessie bo on na liscia spada, później @Bocheno1, a @Comentateiro na końcu bo i tak nie ucieknie
0
@Transu96
Tak tak, a teraz wracaj do Fify i zmieniaj po cichutku :D
2
Salah ława
Gakpo Isak Ekitike przód.
Frimpong wahadło.
Wreszcie Slot znalazł jaja by posadzić Salaha.
Może się ogarnie wreszcie
@Eklerek @blakkudium
0
@Transu96
Nie dziwię Ci się lepiej grać kocurami z The Reds.
Brawo
0
@Transu96
I co hejterku frimpong w składzie.
2 zawodników Liverpoolu w wyjściowej 11 masz i ani jednego z twojego menczesterku :D
Dziękuję dobranoc
6
@gumaz wciąż więcej niż @Kessie zarabia na warsztacie
1
@barcasempre
Ty a co ten Real takiego pokazał prócz dostania oklepu od Atletico które dostało oklep 4-0 od Arsenalu.
Ja w tym meczu jakoś nie widzę mega wyraźnego faworyta.
Jedynie co to że grają u siebie przeważa szale na ich korzyść
3
@pt9
Coś by się jeszcze znalazło
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
5
Komentarz usunięty
1
@gumaz
Co się ostatnio odwala z tymi psami?
2
@Kessie człowiek wielu talentów xD
Co to jest xD
1
@Kessie
Gablotę lepiej umyj
22
@clyde
Win Realu xD
Jeszcze biały trykocik załóż do meczu i pomódl się za nich
0
@Eklerek
Ja przeżywam?
To @Kessie 20 postów dziennie o Liverpoolu chłopaczku xD
Ostro tam musiało siąść na banie xD
Ja nie mam powodu by mieć obsesję Arsenalu.
Kogo jak kogo, ale Arsenalu? :D
0
@Kessie
Ale wiesz, że nawet jak nie wygramy ligi to przegracie ją z City?
Wiesz prawda?
1
@Eklerek
Czuję dzisiaj ostre przełamanie, a przynajmniej przelamanie Wirtza na Niemieckiej ziemi
1
@Eklerek
Jesieniary > letniarze z rambli > piwniczaki z EA FC26
67
@Trojanek23
No tak osy zagryzły, a najgorsze są psy
1
@Jakchcesz
Widzę, że dobrze obrzezany jesteś
0
@spiderman1899
Nabór do Choroszczy?