16

Ale już mogłeś sobie dziś darować takie przebranie do roboty @Kessie
https://zapodaj.net/images/3cfda7a422e8d.jpg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

1

@Transu96
Typowy gracz fify.

widzicie jak gry ryją beret

2

Komentarz usunięty

0

@Gibbon_FCB
Amorim niech pierw wygra to co Slot w debiutanckim sezonie, a coś czuję, że i przez następne 10lat tego nie zgarnie

Litości

0

Komentarz usunięty

1

@Pawlak1992
Takie gadanie.

Ronaldo by został wtedy też w Europie chociażby miał w takim sportingu stukać te bramki w fazie ligowej LM xD

Prędzej by się zesrał niż dopuścił do tego, że Leo by sobie go Lyknal w generalce strzelców LM gdy on sam by sobie grał gdzieś na obrzeżach futbolu

2

@Luciano99
No i humor gitówa od rana.
Dzięki lucek

2

Tylko Avatar wjechał i już potężny Nunez z dubletem + asystą

Classic


1

@Robert_Kubica

Nie dla meczów ligowych w innych krajach, które sobie to kupią.

Tyle

1

@Dankho94isback
Z ligą też im nie wypali

1

@Kessieu mnie również

0

@Roobo jakich?

1

Ale po co Flick tego Pedriego wystawiał no nie?

0

@Kasy ta wymagająca

15

@July_6_BcN na sondzie ulicznej


1

@Stanio87
Czyli wykluczyli zawodowca bo ponosili straty.
@gumaz

0

@gumaz
No właśnie chyba wywineli mi taki numer

0

@bart_azz
Nawet jak wpisuje 2zl i daje kurs 3.0 to też nie idzie.
Specjalnie sprawdziłem

0

Możecie postawić kupon na fortunie?
Wyskakuje mi taki komunikat za każdym razem

https://zapodaj.net/images/368ae405240d2.png

1

2

@Kozinho.
Przeciez właśnie wleciał z Darwinem Ziomboj

1

@Kessie

Tiktaków By Ci w sklepach brakło do wstawiania nowych zębów

0

Tu akurat racja.
Najłatwiej Januszom od polskiej piłki reprezentacyjnej przychodzi biadolenie, że dla Niemców w klubie się starał itd


7

La rambla pogrywająca z ambasada argentyńska


2

@adamek20151
A dobrze, dbają o fanów i nie wymyślają sobie odmawiania dawania autografów ;)

3

Co łączy @Kessie i Arsenal?

Caly sezon tyrają i nic z tego nie mają

2

To akurat proste.
Saka do śmietnika


1

Vidic + Maldini

Kto tam wgl wsadził Kompanego xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?