1

@Stinger_
Mbappe powyżej 2.5 strzałów celnych
1.80

Dorzucasz przeciwieństwo propozycji @Luciano99 i już masz fajny kupon Ako2

2

@gumaz
Szybki powrót do łagru by był xD

4

@Kessie @Deviler @Luciano99
Wszystkiego najlepszego chłoptasie z pierwszej łapanki.

Ja na moje swieto tj międzynarodowy dzień Mężczyzny muszę jeszcze poczekać do 19 listopada

0

@Kinginiesta
Ja jestem szczęśliwy, że nie uległem presji i nie kupiłem tego.

A już niedługo rusza Football Manager 2026.
Coś pięknego

0

@escarabajo
Zależy od reszty składu.
Ciężko posadzić Ekitike po tym co pokazuje obecnie.

Fajnie mieć luksus i takie problemy jakie ma slot z doborem jedenastki.

Lepsze to niż braki głębi składu.

Natomiast ciężko będzie na dluzsza metę ujarzmić ambicje obu.

10

☎️ Here We Go!

Nowa okładka EA FC 26


@Eklerek

1

@Eklerek
- zrobię nawet 10 razy więcej, jeśli będę musiał

3

Typowa LM jutro.
Kasztany grają o 18:45, a poważna piłka zaczyna się o 21:00

2

@Comentateiro
Tego właśnie się boje w nadchodzącej starości.
Obłęd totalny xD

0

@Eklerek no City i Crystal Palace mogą powalczyć... xD

8

@Kessie

to wasze koszmary Kanonierzy xD
https://zapodaj.net/images/da04d7f7b128f.jpg

0

@Eklerek
Tabela ligowa mi się bardziej podoba

3

@blakkudium
Szkoda chłopa

7

@Kessie
Jedną robił fote, a druga w gaciach

12

@Kessie gdy widzi pod biedronka przypięty rower


0

@Kasy
Nie no przecież wiem, że nie masz na to psychy więc nie ma tematu

0

@Kasy
Jakiego ostatniego jak ty dzisiaj jeszcze jednego wylapiesz

2

@Jakchcesz
Po polsku może nie zrozumieć.
Mogłeś do Szczęsnego lub Lewego

3

Kontuzje w PSG i kotnuzje w Barcelonie.
Kto zagra to nie zagra, a kto wróci na styk by ryzykować kolejnym urazem lub pogłębieniem poprzedniego.

Po co?
Jeden z ośmiu meczów W fazie grupowej.
Hit? Owszem, ale za tyle samo punktów do zdobycia co pozostałe spotkania.

PSG już pokazało rok temu ( niestety Liverpool również ) że faza ligowa fazą ligowa, ale o niczym nie świadczy gdy przychodzi faza play off i to tam trzeba być w pełni formy i sił.

Głupota będzie przesadne spinanie się i nakręcanie i zawodników byle by wrócić na ten mecz.
Chłodna głową przede wszystkim.

7

@Eto'o9 R10
Czekamy na reakcję władz ligi

2

De Bruyne a wystarczyło tylko podać rękę Conte


0

@Kasy
Ferran to sobie może wyjść w podstawie na Getafe.

Rozgrywki LM są stworzone dla takich graczy jak Lewandowski

3

10

@spiderman1899 skończ sie wygłupiać i wracaj do mieszkania
https://x.com/gregor_konop/status/1969973906678190316

1

@Kgorecki2500
Niech mu lepiej psychiatra zapoda analize

1

@FCB_dimiC

Kolega @Kessie już Ci wytłumaczył wszystko bardzo ładnie.

2

Siemano.
Trzeba być grzecznym żeby nie było tak jak na filmiku


1

@gumaz
On to wiadomo, że będzie cisnął z taką narracją bo mu się dupa pali.

Jest to ostatnia osoba, której powinno się słuchać w obecnej sytuacji.

Dlatego gumaz daruj sobie takie wpisy i rozsyłanie takich wiadomości bo co to ma na celu jak sianie jakiejś paniki?
I nie mówię tu tylko o tobie i tej stronie

10

Ja przechodząc ulicami Katowic czy Wrocławia sam już czasem nie wiem czy jestem jeszcze w Polsce czy może już na Ukrainie, to i drony od czasu do czasu mogą się chyba pogubić

3

@Gibbon_FCB
I co ten mecz zmienia?
Jest kozakiem i tyle w temacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?