Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_
Mbappe powyżej 2.5 strzałów celnych
1.80
Dorzucasz przeciwieństwo propozycji @Luciano99 i już masz fajny kupon Ako2
2
@gumaz
Szybki powrót do łagru by był xD
4
@Kessie @Deviler @Luciano99
Wszystkiego najlepszego chłoptasie z pierwszej łapanki.
Ja na moje swieto tj międzynarodowy dzień Mężczyzny muszę jeszcze poczekać do 19 listopada
0
@Kinginiesta
Ja jestem szczęśliwy, że nie uległem presji i nie kupiłem tego.
A już niedługo rusza Football Manager 2026.
Coś pięknego
0
@escarabajo
Zależy od reszty składu.
Ciężko posadzić Ekitike po tym co pokazuje obecnie.
Fajnie mieć luksus i takie problemy jakie ma slot z doborem jedenastki.
Lepsze to niż braki głębi składu.
Natomiast ciężko będzie na dluzsza metę ujarzmić ambicje obu.
10
☎️ Here We Go!
Nowa okładka EA FC 26
@Eklerek
1
@Eklerek
- zrobię nawet 10 razy więcej, jeśli będę musiał
3
Typowa LM jutro.
Kasztany grają o 18:45, a poważna piłka zaczyna się o 21:00
2
@Comentateiro
Tego właśnie się boje w nadchodzącej starości.
Obłęd totalny xD
0
@Eklerek no City i Crystal Palace mogą powalczyć... xD
8
@Kessie
to wasze koszmary Kanonierzy xD
https://zapodaj.net/images/da04d7f7b128f.jpg
0
@Eklerek
Tabela ligowa mi się bardziej podoba
3
@blakkudium
Szkoda chłopa
7
@Kessie
Jedną robił fote, a druga w gaciach
12
@Kessie gdy widzi pod biedronka przypięty rower
0
@Kasy
Nie no przecież wiem, że nie masz na to psychy więc nie ma tematu
0
@Kasy
Jakiego ostatniego jak ty dzisiaj jeszcze jednego wylapiesz
2
@Jakchcesz
Po polsku może nie zrozumieć.
Mogłeś do Szczęsnego lub Lewego
3
Kontuzje w PSG i kotnuzje w Barcelonie.
Kto zagra to nie zagra, a kto wróci na styk by ryzykować kolejnym urazem lub pogłębieniem poprzedniego.
Po co?
Jeden z ośmiu meczów W fazie grupowej.
Hit? Owszem, ale za tyle samo punktów do zdobycia co pozostałe spotkania.
PSG już pokazało rok temu ( niestety Liverpool również ) że faza ligowa fazą ligowa, ale o niczym nie świadczy gdy przychodzi faza play off i to tam trzeba być w pełni formy i sił.
Głupota będzie przesadne spinanie się i nakręcanie i zawodników byle by wrócić na ten mecz.
Chłodna głową przede wszystkim.
7
@Eto'o9 R10
Czekamy na reakcję władz ligi
2
De Bruyne a wystarczyło tylko podać rękę Conte
0
@Kasy
Ferran to sobie może wyjść w podstawie na Getafe.
Rozgrywki LM są stworzone dla takich graczy jak Lewandowski
3
@kejdzi
@luisenrique opinia
10
@spiderman1899 skończ sie wygłupiać i wracaj do mieszkania
https://x.com/gregor_konop/status/1969973906678190316
1
@Kgorecki2500
Niech mu lepiej psychiatra zapoda analize
1
@FCB_dimiC
Kolega @Kessie już Ci wytłumaczył wszystko bardzo ładnie.
2
Siemano.
Trzeba być grzecznym żeby nie było tak jak na filmiku
1
@gumaz
On to wiadomo, że będzie cisnął z taką narracją bo mu się dupa pali.
Jest to ostatnia osoba, której powinno się słuchać w obecnej sytuacji.
Dlatego gumaz daruj sobie takie wpisy i rozsyłanie takich wiadomości bo co to ma na celu jak sianie jakiejś paniki?
I nie mówię tu tylko o tobie i tej stronie
10
Ja przechodząc ulicami Katowic czy Wrocławia sam już czasem nie wiem czy jestem jeszcze w Polsce czy może już na Ukrainie, to i drony od czasu do czasu mogą się chyba pogubić
3
@Gibbon_FCB
I co ten mecz zmienia?
Jest kozakiem i tyle w temacie