Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fantastyczny Chłopiec
Kto ich tam niby ma wymęczyć na prawym skrzydle przez 60 minut
8
@D10SLEO
On jest taki czarny jak @Kessie biały
0
@wpwelement
Lepiej nie xD
6
@Kessie @Luciano99
Wasze zdrowie
2
@Eklerek
Ksywa kulfon
2
@gumaz
W dowolnej chwili aktywuje tryb Terminator deklasując konkurencję w tej dziedzinie i jednocześnie dokonuje autodestrukcji mojego konta na stronie.
Takie są fakty.
2
@Eklerek
Sunderland United BTTS
0
@Zoker
Veni Vidi Vici
Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem
Piękna historia
3
@Jakchcesz dziękuję
9
Regulamin strony i jak go przestrzegamy na La rambli
https://zapodaj.net/images/3975ed029c6c0.png
@Kessie @Luciano99 @Bocheno1
1
@spiderman1899
Mam psa i kota, a i czasem też @Kessie przyjdzie
10
Dzień dobry
https://zapodaj.net/images/b6d393ac0f51c.jpg
0
@A4ron oby tak było
1
@Eklerek
Frimponga masz w skladzie?
Nunez - Kessie - Frimpong
To powinien być trzon drużyny
1
@blakkudium
Dlatego ja już poważnie tych rozgrywek nie traktuje od wczoraj.
Liga, puchar ligowy i tyle
0
@Cules69
Odpowiedziałeś sobie na własne pytanie
0
Liga mistrzów?
Przereklamowane rozgrywki.
3
@Cyzix
Jak ogarniesz żeby @Luciano99 mi oddał wreszcie 200zl, to Ci dam nawet i 6zł
2
Ta liga mistrzów to też przereklamowana jest.
Premier league to są rozgrywki.
Tyle ode mnie.
Strzałka
https://streamable.com/62inne
2
@Kessie
Teraz to niech się goni
7
@escarabajo czyli dzisiaj jednak bierz Ekitike do fantasy
2
@clyde
Dzięki i wzajemnie
1
@Stinger_
Biedactwa będą lecieć kilka godzin luksusowym samolotem.
Tak bardzo mi ich szkoda...
Tyle urazów się nabawią przez to, a jacy przemęczeni będą...
Współczuję im.
Ciekawe czy chociaż coś do jedzenia dostaną - pewnie nie
1
@Deathwing112
To kup mu bilet na mecz Realu.
Pewnie się ucieszy
1
@escarabajo
A to nie wiem.
Tylko fantasy premier league
1
@Stinger_
Mbappe powyżej 2.5 strzałów celnych
1.80
Dorzucasz przeciwieństwo propozycji @Luciano99 i już masz fajny kupon Ako2
2
@gumaz
Szybki powrót do łagru by był xD
4
@Kessie @Deviler @Luciano99
Wszystkiego najlepszego chłoptasie z pierwszej łapanki.
Ja na moje swieto tj międzynarodowy dzień Mężczyzny muszę jeszcze poczekać do 19 listopada
0
@Kinginiesta
Ja jestem szczęśliwy, że nie uległem presji i nie kupiłem tego.
A już niedługo rusza Football Manager 2026.
Coś pięknego
0
@escarabajo
Zależy od reszty składu.
Ciężko posadzić Ekitike po tym co pokazuje obecnie.
Fajnie mieć luksus i takie problemy jakie ma slot z doborem jedenastki.
Lepsze to niż braki głębi składu.
Natomiast ciężko będzie na dluzsza metę ujarzmić ambicje obu.