0

@Fantastyczny Chłopiec
Kto ich tam niby ma wymęczyć na prawym skrzydle przez 60 minut

8

@D10SLEO
On jest taki czarny jak @Kessie biały

0

@wpwelement
Lepiej nie xD

6

@Kessie @Luciano99
Wasze zdrowie


2

@Eklerek
Ksywa kulfon

2

@gumaz
W dowolnej chwili aktywuje tryb Terminator deklasując konkurencję w tej dziedzinie i jednocześnie dokonuje autodestrukcji mojego konta na stronie.

Takie są fakty.

2

@Eklerek
Sunderland United BTTS

0

@Zoker
Veni Vidi Vici
Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem

Piękna historia

3

@Jakchcesz dziękuję

9

Regulamin strony i jak go przestrzegamy na La rambli
https://zapodaj.net/images/3975ed029c6c0.png

@Kessie @Luciano99 @Bocheno1

1

@spiderman1899
Mam psa i kota, a i czasem też @Kessie przyjdzie

10

0

@A4ron oby tak było

1

@Eklerek

Frimponga masz w skladzie?

Nunez - Kessie - Frimpong
To powinien być trzon drużyny

1

@blakkudium
Dlatego ja już poważnie tych rozgrywek nie traktuje od wczoraj.

Liga, puchar ligowy i tyle

0

@Cules69
Odpowiedziałeś sobie na własne pytanie

0

Liga mistrzów?

Przereklamowane rozgrywki.

3

@Cyzix

Jak ogarniesz żeby @Luciano99 mi oddał wreszcie 200zl, to Ci dam nawet i 6zł

2

Ta liga mistrzów to też przereklamowana jest.
Premier league to są rozgrywki.

Tyle ode mnie.
Strzałka
https://streamable.com/62inne

2

@Kessie
Teraz to niech się goni

7

@escarabajo czyli dzisiaj jednak bierz Ekitike do fantasy


2

@clyde
Dzięki i wzajemnie

1

@Stinger_
Biedactwa będą lecieć kilka godzin luksusowym samolotem.

Tak bardzo mi ich szkoda...
Tyle urazów się nabawią przez to, a jacy przemęczeni będą...

Współczuję im.
Ciekawe czy chociaż coś do jedzenia dostaną - pewnie nie

1

@Deathwing112
To kup mu bilet na mecz Realu.
Pewnie się ucieszy

1

@escarabajo
A to nie wiem.
Tylko fantasy premier league

1

@Stinger_
Mbappe powyżej 2.5 strzałów celnych
1.80

Dorzucasz przeciwieństwo propozycji @Luciano99 i już masz fajny kupon Ako2

2

@gumaz
Szybki powrót do łagru by był xD

4

@Kessie @Deviler @Luciano99
Wszystkiego najlepszego chłoptasie z pierwszej łapanki.

Ja na moje swieto tj międzynarodowy dzień Mężczyzny muszę jeszcze poczekać do 19 listopada

0

@Kinginiesta
Ja jestem szczęśliwy, że nie uległem presji i nie kupiłem tego.

A już niedługo rusza Football Manager 2026.
Coś pięknego

0

@escarabajo
Zależy od reszty składu.
Ciężko posadzić Ekitike po tym co pokazuje obecnie.

Fajnie mieć luksus i takie problemy jakie ma slot z doborem jedenastki.

Lepsze to niż braki głębi składu.

Natomiast ciężko będzie na dluzsza metę ujarzmić ambicje obu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?