4

Ale kot xD


4

@gorgota
Niech się cieszy że 50/50 opieka bo w tym kraju to i tak bardzo dobrze na tym wyszedł.

Matka by musiała byc chyba totalnie skrajną patologia żeby Ojciec coś więcej ugrał. Smutne

0

Kara za smianie się z Liverpoolu wczoraj

0

@Kgorecki2500
Bo to madryciak

4

@FCB24
To był jego wybór więc nie ma co teraz lamentować przez pryzmat Kariery Lewego i Benzemy

0

@Popitek12

Nic do nich nie mam.
Nie jestem homofobem

4

@blakkudium
Albie to i sam bym lepca wypłacił na boisku.
Mega irytujący grajek

8

@BulaKG
Mbappe Buc?

Właśnie on wydaje się być mega spokojnym i ułożonym gościem

0

@escarabajo
Jeszcze tego nie skończyłes przeżywać więc lepiej nie

3

Gdybym powiedział wszystko, co sądzę o Viniciusie Juniorze, poszedłbym do więzienia

0

@buglikos
Na szczęście to nie jest cyrk hiszpański z pismakami na czele.

Ewidetny dołek formy
Isak bez okresu przygotowawczego.

Salah też minimum jeden mecz powinien całkowicie opuścić, ale ludzie tylko skupieni na ciśnięciu Wirtza, który i tak ma mnóstwo kluczowych podan na koncie.

0

@mekston
Nie graliśmy dzisiaj z Al Hilal

2

@directedbyfcb właśnie lipa bo nie mam na kim odreagować xD

8

Przypominam o punkcie 9.3.3 regulaminu tj prowokacjach oraz ich konsekwencjach

Włącz myślenie

0

@Eklerek
Do gabloty sobie dacie te osiągnięcie.
Zawsze coś.

Lider ligi angielskiej po 7 kolejkach sezonu 25/26 - Arsenal

1

@Klaudiaa8 i dobrze się zastanów nad odpowiedzią

0

@Eklerek ale co Arsenal był zwycięzca ligi angielskiej przez ostatnią godzinę to już wam nikt nigdy nie odbierze.

Graty

0

@Eklerek
Przecież wy i tak tej ligi nie wygracie chłopie xD

3

Caicedo oczywiście dzisiaj musi grać jak Nadal w prime na mączce

1

Komentarz usunięty

3

@Faro
Że Jesteśmy zgubieni

4

@blakkudium .
Degenerata wykasuj z posta

2

@blakkudium
No i po co ten Isak jak już z góry wiadomo że będzie miał ocenę 6.4

9

@Ojciec5tkidzieci
W uju mają ta ocenę.
Wazne, że wszędzie o tym gadają.

Jak widać nawet tutaj

0

@Deviler
Zmieniałem 2 miesiące temu na komplet całosezonowych

3

@Kessie grunt że z wami wygrana

3

@Kessie
Jedyny gruz który masz to ten na pościeli

0

@Faro albo wyjątki potwierdzające regułę xD

29

Piękne


1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?