Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale kot xD
4
@gorgota
Niech się cieszy że 50/50 opieka bo w tym kraju to i tak bardzo dobrze na tym wyszedł.
Matka by musiała byc chyba totalnie skrajną patologia żeby Ojciec coś więcej ugrał. Smutne
0
Kara za smianie się z Liverpoolu wczoraj
0
@Kgorecki2500
Bo to madryciak
4
@FCB24
To był jego wybór więc nie ma co teraz lamentować przez pryzmat Kariery Lewego i Benzemy
0
@Popitek12
Nic do nich nie mam.
Nie jestem homofobem
4
@blakkudium
Albie to i sam bym lepca wypłacił na boisku.
Mega irytujący grajek
8
@BulaKG
Mbappe Buc?
Właśnie on wydaje się być mega spokojnym i ułożonym gościem
0
@escarabajo
Jeszcze tego nie skończyłes przeżywać więc lepiej nie
3
Gdybym powiedział wszystko, co sądzę o Viniciusie Juniorze, poszedłbym do więzienia
0
@buglikos
Na szczęście to nie jest cyrk hiszpański z pismakami na czele.
Ewidetny dołek formy
Isak bez okresu przygotowawczego.
Salah też minimum jeden mecz powinien całkowicie opuścić, ale ludzie tylko skupieni na ciśnięciu Wirtza, który i tak ma mnóstwo kluczowych podan na koncie.
0
@mekston
Nie graliśmy dzisiaj z Al Hilal
2
@directedbyfcb właśnie lipa bo nie mam na kim odreagować xD
8
Przypominam o punkcie 9.3.3 regulaminu tj prowokacjach oraz ich konsekwencjach
Włącz myślenie
0
@Eklerek
Do gabloty sobie dacie te osiągnięcie.
Zawsze coś.
Lider ligi angielskiej po 7 kolejkach sezonu 25/26 - Arsenal
1
@Klaudiaa8 i dobrze się zastanów nad odpowiedzią
0
@Eklerek ale co Arsenal był zwycięzca ligi angielskiej przez ostatnią godzinę to już wam nikt nigdy nie odbierze.
Graty
0
@Eklerek
Przecież wy i tak tej ligi nie wygracie chłopie xD
3
Caicedo oczywiście dzisiaj musi grać jak Nadal w prime na mączce
1
Komentarz usunięty
3
@Faro
Że Jesteśmy zgubieni
4
@blakkudium .
Degenerata wykasuj z posta
2
@blakkudium
No i po co ten Isak jak już z góry wiadomo że będzie miał ocenę 6.4
9
@Ojciec5tkidzieci
W uju mają ta ocenę.
Wazne, że wszędzie o tym gadają.
Jak widać nawet tutaj
0
@Deviler
Zmieniałem 2 miesiące temu na komplet całosezonowych
3
@Kessie grunt że z wami wygrana
3
@Kessie
Jedyny gruz który masz to ten na pościeli
0
@Faro albo wyjątki potwierdzające regułę xD
29
Piękne
1
@esem91
Ja i @Kessie