1

@WiernyKatalonii
Ja mam, ale teraz idę spać
Odezwij się rano to ogarniemy temat

4

Gdy chcesz pocisnąć po @JohnKennedy ale jednocześnie nie chcesz wyłapać bana


2

@partymaker
Bo mecz się jeszcze nie zaczął.
Pozdrawiam

1

@Luciano99

200zl mi pierw oddaj

2

@FcPortoFan1999
To chyba masz trefne info xDD

4

@spiderman1899
Dlatego, że jest ciemny - cicho ciemny

3

@Luciano99
Mordo tam u Ciebie to i tak już nie ma co spadać.

2

@Kessie
Ta ty i Napier**lanie lamusie xD

Zejdź na ziemie chłopie

4

@macio_944
I tak lepiej zbudowany od @Kessie

6

@Danny Gaucho chyba to już ten czas żebyś zapuścił włosy.

Najlepiej jakiegoś irokeza
https://zapodaj.net/images/a8969a68294f1.jpg

2

@Kessie
Zawsze przy sobie

3

@Kessie
A banana chcesz?

3

Moderator dla @Kessie ?
Jest z Afryki, nie możemy nic powiedzieć.

@wpwelement na to zasługuje

3

@Kessie

Ja Ci życzę żebyś przy następnej konfrontacji wytrzymał więcej niż 2 ciosy

5

2

@Kessie

Ty też zjadasz ( tik taki )

1

@4drian0
Ja nie miałem, ale też dostałem.

Każdy otrzymał

4

@Laminedependencia

Ja nie wiem.
@Popitek12 przypomnisz mi jak to wygląda na MŚ?

0

@Consigliere
W piciu wódki chyba

1

Jakby ktoś się zastanawiał jak wyglądają zazwyczaj moje walki z @Kessie .

Tylko, że u nas @Kessie na końcu dostaje kilka strzałów na łeb


5

@JohnKennedy
Hehe bo wiecie :3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gumaz aktywnie zbiera zęby z chodnika

2

4

@esem91
Ponoć jest kibicem Legii

0

@Sinirsey
Nie dopuszczać do niego

3

@gumaz
Taki Kit Ci @Kessie ożenił jak opychał Ci tego złoma? xD

0

@VAMOS1899LaMasia
My awansowaliśmy rok temu z 1 i dostaliśmy w nagrodę PSG w prime jak Nadal na mączce

2

@konrad1661
Szkoda bo oba zespoły i tak awansuja, a fajnie byłoby oglądnąć taki mecz w najsilniejszych składach obu drużyn

5

@Kessie
Dbam o swoich gości jak mogę.
Czuj się jak u siebie w domu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?