Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@WiernyKatalonii
Ja mam, ale teraz idę spać
Odezwij się rano to ogarniemy temat
4
Gdy chcesz pocisnąć po @JohnKennedy ale jednocześnie nie chcesz wyłapać bana
2
@partymaker
Bo mecz się jeszcze nie zaczął.
Pozdrawiam
1
@Luciano99
200zl mi pierw oddaj
2
@FcPortoFan1999
To chyba masz trefne info xDD
4
@spiderman1899
Dlatego, że jest ciemny - cicho ciemny
3
@Luciano99
Mordo tam u Ciebie to i tak już nie ma co spadać.
2
@Kessie
Ta ty i Napier**lanie lamusie xD
Zejdź na ziemie chłopie
4
@macio_944
I tak lepiej zbudowany od @Kessie
6
@Danny Gaucho chyba to już ten czas żebyś zapuścił włosy.
Najlepiej jakiegoś irokeza
https://zapodaj.net/images/a8969a68294f1.jpg
2
@Kessie
Zawsze przy sobie
3
@Kessie
A banana chcesz?
3
Moderator dla @Kessie ?
Jest z Afryki, nie możemy nic powiedzieć.
@wpwelement na to zasługuje
3
@Kessie
Ja Ci życzę żebyś przy następnej konfrontacji wytrzymał więcej niż 2 ciosy
5
@Luciano99
@wpwelement opinia
2
@Kessie
Ty też zjadasz ( tik taki )
1
@4drian0
Ja nie miałem, ale też dostałem.
Każdy otrzymał
4
@Laminedependencia
Ja nie wiem.
@Popitek12 przypomnisz mi jak to wygląda na MŚ?
0
@Consigliere
W piciu wódki chyba
1
Jakby ktoś się zastanawiał jak wyglądają zazwyczaj moje walki z @Kessie .
Tylko, że u nas @Kessie na końcu dostaje kilka strzałów na łeb
5
@JohnKennedy
Hehe bo wiecie :3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@gumaz aktywnie zbiera zęby z chodnika
2
@FcPortoFan1999
@Marceli opinia
4
@esem91
Ponoć jest kibicem Legii
0
@Sinirsey
Nie dopuszczać do niego
3
@gumaz
Taki Kit Ci @Kessie ożenił jak opychał Ci tego złoma? xD
0
@VAMOS1899LaMasia
My awansowaliśmy rok temu z 1 i dostaliśmy w nagrodę PSG w prime jak Nadal na mączce
2
@konrad1661
Szkoda bo oba zespoły i tak awansuja, a fajnie byłoby oglądnąć taki mecz w najsilniejszych składach obu drużyn
5
@Kessie
Dbam o swoich gości jak mogę.
Czuj się jak u siebie w domu