Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnKennedy
Na własne życzenie.
3
@Pedri16Future
Zapomniałeś o kimś takim jak Wirtz jeszcze
4
@directedbyfcb
Bardzo fajny
1
@Kessie
Lol XD
4
@Luciano99
Zgadza się, przypominasz mi wtedy o @Kessie
10
@Luciano99
W obsranych 4 dniowych gaciach też nie wypada chodzić, a jakoś ich nie zmieniasz.
1
@directedbyfcb
Hahaha
14
Komentarz usunięty
5
@tomek8756
Bilet ufundowany z 24 kolejnych wypłat od @Kessie 'go
7
@Vurt
Szkoda tylko, że ja sobie będę wygodnie oglądał na kanapie, a @Kessie będzie stał na palcach i przez moje okno w salonie patrzył w stronę telewizora
1
@Eklerek
Cherki już jest na jego miejscu w City
Teraz on będzie miał pograne
1
@Eklerek
Polska Bojówka The Reds
4
Moim zdaniem trochę nie fair, że nie uznał im tej bramki.
Jak już zapłacili, to niech się chociaż sędzia wywiązuje ze swojej pracy.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@directedbyfcb
Cherkiego to Pep wykastruje w City
1
@Encore
O tak
https://zapodaj.net/images/9aee352e0c5db.png
Dobra ławka, na następną kolejke frimpong też wróci więc liczę na mocne punktowanie 15 zawodników.
Ważne, że jest jakiś plan xD
1
@Encore
Spokojnie, jutro wszystko albo nic u mnie.
A na następną kolejke mam skład już przygotowany pod 0 transferów i atakuje bench boosta.
1
Komentarz usunięty
0
@Kengo
Już musi być z zazdrości docinka.
Mogłem się tego spodziewać
3
@esem91
Dwie dniówki.
Nie ma tragedii
0
@JohnKennedy
Ty z całej premier league znasz niespełna 15 zawodników więc ciężko z tobą dyskutować
2
@Encore bo nie punktują praktycznie? xD
2
@Kgorecki2500
Cytując klasyka - Wygląda jak gówno, a smakuje jeszcze lepiej
1
@gumaz
Lol xD
0
@Szmulek
Memchester United
1
Antony strzela Amorimowi na zwolnienie
2-2
1
Ten Hag gotuje w nowym klubie xD
0
@Encore
Jak tak dalej pójdzie, to Pep go kupi drugi raz za ponad 100mln tylko po to żeby go wykastrować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Herato
To sam odejdzie