1

@gumaz
Na szczęście nie bo już bym zaczął mieć wątpliwości co do 3 pkt The Reds

0

@Michael24 podobnie uważam.

Ja ogarniam na dniach domówke Liverpoolu bez nadruku na plecach, ale z dodatkowym na rękawie złotym logiem premier league za wygranie ligi.

Piękne są

1

@Kessie
Nie udawaj xD

1

@Vurt
Akurat Trenta mógłbym mieć i nie miałbym z tym problemu.

Swoje dla klubu zrobił, Kontrakt wypełnił, nie pajacowal z fochami.
Nie rozumiem kibiców Liverpoolu cisnących po nim, a jednocześnie przyklaskującym np Isakowi, który tak bardzo stara się odejść z Newcastle

1

0

Jak zamawiacie koszulki to preferujecie te z zawodnikiem na plecach czy bez?

Ja osobiście wolę te bez nadruku z tyłu.
No chyba, że faktycznie jest to zawodnik do którego ma się pewność, że będzie na lata w klubie

3

@Kessie
I ile masz do wyjecia za te 6.50zł ?

2

@Kessie
Tak, a ty to ten na glebie tradycyjnie

0

@Encore
Szacun po wieki dla Fakera

1

@macio_944
Jakie wyjątkowo?

2

7

@ArterkHD
Każdy przypadek jest inny.
Nie ma reguły

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore
Mainoo nie szkoda?
O co tam chodzi z nim

0

@Encore
Dużo osób tak uważa.
Chodzi mi o kibiców United - nie podoba im się gra na 3 obrońców + cofnięcie Bruno praktycznie na wysokości Casemiro.

W dodatku blokowanie rozwoju Mainoo.
Podzielasz ich zdanie?

Nie dość, że nie widać poprawy w punktowaniu w lidze, to jeszcze powoli sukcesywnie kastruje Fernandesa

2

@BorzyKrzys
Czemu oni się chociaż na łyso nie opierdzielą.
Z takim czymś chodzić na głowie xzd

1

@Eklerek
Tylko hat trick mojego kapitana Salaha może mnie uratować w tej kolejce

7

@Bobo25 buhahahaha to też mi humor poprawił z rana :D

26

@Transu96
No i namowiles.


Żeby nie kupować

1

2

@blakkudium
Engolo engolooo

5

Szpieg


3

Tak postrzegam 90% dewotek osiedlowych


0

@JohnKennedy
Bym Ci powiedział co jest straszne, ale i tak zgłosisz ;)

0

@JohnKennedy
Z tobą nie dyskutuję więc zawijaj się

0

Do 7 kolejki max i jak to nie ruszy w United to wywalić Amorima.
Nie ma co czekac uj wie na co jak z Ten Hagiem.
Eksperymentować mógł w tamtym sezonie, miał presezon teraz, a zaraz znów będzie szorowanie dołu tabeli.

Już się skończyły wymówki i usprawiedliwianie

0

@UriBoyka
Kasa by go skusiła, a jak nie jego to kogoś innego.

Tak samo waszego Garcie z Espanyolu przed przejściem do Barcy mogli ozlocic

1

@Eklerek
Oni wydają po 80 baniek na byle kogo, a grają z Onana na bramce.
I to ponoć specjaliści tam pracują to samo trener.

Nie mogę tego zrozumieć i nie zrozumiem xD

4

Powiedzcie mi te głąby z United wydają pierdylardy $ i oni nie chcieli wyjąć chociażby Donnarummy albo powalczyć o jakiegoś topowego bramkarza przecież to jest niepojęte xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?