Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz
Na szczęście nie bo już bym zaczął mieć wątpliwości co do 3 pkt The Reds
0
@Michael24 podobnie uważam.
Ja ogarniam na dniach domówke Liverpoolu bez nadruku na plecach, ale z dodatkowym na rękawie złotym logiem premier league za wygranie ligi.
Piękne są
1
@Kessie
Nie udawaj xD
1
@Vurt
Akurat Trenta mógłbym mieć i nie miałbym z tym problemu.
Swoje dla klubu zrobił, Kontrakt wypełnił, nie pajacowal z fochami.
Nie rozumiem kibiców Liverpoolu cisnących po nim, a jednocześnie przyklaskującym np Isakowi, który tak bardzo stara się odejść z Newcastle
1
@Lanosss
@Kessie w tym momencie xD
https://zapodaj.net/images/6f7c0640295b8.jpg
0
Jak zamawiacie koszulki to preferujecie te z zawodnikiem na plecach czy bez?
Ja osobiście wolę te bez nadruku z tyłu.
No chyba, że faktycznie jest to zawodnik do którego ma się pewność, że będzie na lata w klubie
3
@Kessie
I ile masz do wyjecia za te 6.50zł ?
2
@Kessie
Tak, a ty to ten na glebie tradycyjnie
0
@Encore
Szacun po wieki dla Fakera
1
@macio_944
Jakie wyjątkowo?
2
Dobra decyzja
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1959919965940670901
7
@ArterkHD
Każdy przypadek jest inny.
Nie ma reguły
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore
Mainoo nie szkoda?
O co tam chodzi z nim
0
@Encore
Dużo osób tak uważa.
Chodzi mi o kibiców United - nie podoba im się gra na 3 obrońców + cofnięcie Bruno praktycznie na wysokości Casemiro.
W dodatku blokowanie rozwoju Mainoo.
Podzielasz ich zdanie?
Nie dość, że nie widać poprawy w punktowaniu w lidze, to jeszcze powoli sukcesywnie kastruje Fernandesa
1
@Encore opinia
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1959689958517530896
2
@BorzyKrzys
Czemu oni się chociaż na łyso nie opierdzielą.
Z takim czymś chodzić na głowie xzd
1
@Eklerek
Tylko hat trick mojego kapitana Salaha może mnie uratować w tej kolejce
7
@Bobo25 buhahahaha to też mi humor poprawił z rana :D
26
@Transu96
No i namowiles.
Żeby nie kupować
1
@MessiForeverTheBest
Tak
2
@blakkudium
Engolo engolooo
5
Szpieg
3
Tak postrzegam 90% dewotek osiedlowych
0
@JohnKennedy
Bym Ci powiedział co jest straszne, ale i tak zgłosisz ;)
0
@JohnKennedy
Z tobą nie dyskutuję więc zawijaj się
0
Do 7 kolejki max i jak to nie ruszy w United to wywalić Amorima.
Nie ma co czekac uj wie na co jak z Ten Hagiem.
Eksperymentować mógł w tamtym sezonie, miał presezon teraz, a zaraz znów będzie szorowanie dołu tabeli.
Już się skończyły wymówki i usprawiedliwianie
0
@UriBoyka
Kasa by go skusiła, a jak nie jego to kogoś innego.
Tak samo waszego Garcie z Espanyolu przed przejściem do Barcy mogli ozlocic
1
@Eklerek
Oni wydają po 80 baniek na byle kogo, a grają z Onana na bramce.
I to ponoć specjaliści tam pracują to samo trener.
Nie mogę tego zrozumieć i nie zrozumiem xD
4
Powiedzcie mi te głąby z United wydają pierdylardy $ i oni nie chcieli wyjąć chociażby Donnarummy albo powalczyć o jakiegoś topowego bramkarza przecież to jest niepojęte xD