1

@Kessie
Pod filarem to ty żebrałeś wczoraj na browara

0

@Encore ja to samo

1

@Faro xD haha i kto ma rację xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eklerek
Frimponga nie mogę wywalić bo to filar drużyny

3

Pedro ratuj mego fpla, a Palmer wypad robi ze składu kasztan za 10.5 mln

1

@Kessie
Lepsze Chelsea bezalkoholowe niż Arsenal beztrofeowy

0

@escarabajo
To idź tam oglądaj

6

Rakieta Ziemia powietrze Pasquety


1

@Kessie
A komu mam kibicowac?
Arsenalowi? Hahaha

1

Brama Diaza.

Według ekspertów z La bamby zwykly placek i Raszfort lepszy. Wiadomo


2

@RoberDzik
Corner taken quickly

2

@Eklerek oby dobrze bo mam Palmera i Joao Pedro w fplu

1

@Faro
I widzisz?
Można? Można wyżyć za 10zl dziennie?

5

@Hasszz codziennie mam identyczną sytuację i też mi karta zawsze spada i tak samo mi też odpowiada.

2

@gumaz
Pewnie wyłączył mecz.
On nie lubi takich spotkań bez szachów w defensywie

3

@Kessie po co ma brać rower jak ty nawet chodzić nie będziesz w stanie nie mówiąc już o jeździe na rowerze.

3

@Kessie co ty chłopie widziałem że chcesz ze mną robić ustawkę przed meczem Liverpool - Arsenal?

To jak ty później chcesz mecz oglądać?
Chyba tylko transmisje w radiu

5

@Kessie
Dokładnie tak myślę

2

Max co za manewry.
Ten Samochodzik jest pewnie bardziej konkurencyjny od jego bolidu Red bulla.

Odejście na pierwszych metrach też znacznie lepsze i to bez DRSu


0

@Derean
A co ty głupka udajesz?
Serio mam to tłumaczyć?

Isak wchodzi do praktycznie każdego zespołu na 9tke i ma z miejsca 1 skład.

Jeśli nie zauważyłeś, to odeszli
Jota ( wiadomo )
Diaz
Nunez

I Ciebie dziwi, że chcemy Isaka czyli najlepszą 9tke na rynku jaka jest do wyjścia? który wyraził chęć przejścia do nas?

Głębia składu cos Panu to mówi?

3

@Eklerek potwierdzam

1

@blakkudium
Z kimś się im uda na pewno.
Isak do Liverpoolu to kwestia czasu i mogą sobie tam pier**lić co chcą i tak tego nie zmienią

0

@Herato
To by złapał kontuzje na kadrze i być może Real nie wygrałby którejś LM

0

@clyde
Tego gówna to bym za 50gr nie kupił.
Jak już się truć to prawdziwa Coca-Cola lub Pepsi

2

@Matheu12
Co mnie obchodzi zdanie alkusów xD

Lecą już na otwarcie i kupują na kilka kart moja biedronka xD

54

Ależ oczywiście, że troska o zdrowie xD
A już w ten weekend zapraszamy do biedronek na promocję 12 piw + 12 piw gratis


2

@Eklerek
Jeszcze kontuzje mam bo rozwaliłem rękę na twarzy @Kessie 'go

3

@Eklerek
Już Ci wyjaśniam:
Gra na gitarze.

Pozdrawiam

2

@Rastafarnianin
No i przy wygranej 1-0 będzie dogrywka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?