Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie
Pod filarem to ty żebrałeś wczoraj na browara
0
@Encore ja to samo
1
@Faro xD haha i kto ma rację xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Eklerek
Frimponga nie mogę wywalić bo to filar drużyny
3
Pedro ratuj mego fpla, a Palmer wypad robi ze składu kasztan za 10.5 mln
1
@Kessie
Lepsze Chelsea bezalkoholowe niż Arsenal beztrofeowy
0
@escarabajo
To idź tam oglądaj
6
Rakieta Ziemia powietrze Pasquety
1
@Kessie
A komu mam kibicowac?
Arsenalowi? Hahaha
1
Brama Diaza.
Według ekspertów z La bamby zwykly placek i Raszfort lepszy. Wiadomo
2
@RoberDzik
Corner taken quickly
2
@Eklerek oby dobrze bo mam Palmera i Joao Pedro w fplu
1
@Faro
I widzisz?
Można? Można wyżyć za 10zl dziennie?
5
@Hasszz codziennie mam identyczną sytuację i też mi karta zawsze spada i tak samo mi też odpowiada.
2
@gumaz
Pewnie wyłączył mecz.
On nie lubi takich spotkań bez szachów w defensywie
3
@Kessie po co ma brać rower jak ty nawet chodzić nie będziesz w stanie nie mówiąc już o jeździe na rowerze.
3
@Kessie co ty chłopie widziałem że chcesz ze mną robić ustawkę przed meczem Liverpool - Arsenal?
To jak ty później chcesz mecz oglądać?
Chyba tylko transmisje w radiu
5
@Kessie
Dokładnie tak myślę
2
Max co za manewry.
Ten Samochodzik jest pewnie bardziej konkurencyjny od jego bolidu Red bulla.
Odejście na pierwszych metrach też znacznie lepsze i to bez DRSu
0
@Derean
A co ty głupka udajesz?
Serio mam to tłumaczyć?
Isak wchodzi do praktycznie każdego zespołu na 9tke i ma z miejsca 1 skład.
Jeśli nie zauważyłeś, to odeszli
Jota ( wiadomo )
Diaz
Nunez
I Ciebie dziwi, że chcemy Isaka czyli najlepszą 9tke na rynku jaka jest do wyjścia? który wyraził chęć przejścia do nas?
Głębia składu cos Panu to mówi?
3
@Eklerek potwierdzam
1
@blakkudium
Z kimś się im uda na pewno.
Isak do Liverpoolu to kwestia czasu i mogą sobie tam pier**lić co chcą i tak tego nie zmienią
0
@Herato
To by złapał kontuzje na kadrze i być może Real nie wygrałby którejś LM
0
@clyde
Tego gówna to bym za 50gr nie kupił.
Jak już się truć to prawdziwa Coca-Cola lub Pepsi
2
@Matheu12
Co mnie obchodzi zdanie alkusów xD
Lecą już na otwarcie i kupują na kilka kart moja biedronka xD
54
Ależ oczywiście, że troska o zdrowie xD
A już w ten weekend zapraszamy do biedronek na promocję 12 piw + 12 piw gratis
2
@Eklerek
Jeszcze kontuzje mam bo rozwaliłem rękę na twarzy @Kessie 'go
3
@Eklerek
Już Ci wyjaśniam:
Gra na gitarze.
Pozdrawiam
2
@Rastafarnianin
No i przy wygranej 1-0 będzie dogrywka