Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Katalończyk 99
Po oklepie xD
5
Lekki przypał, ale co tam już mógł odpowiedzieć xD
0
z Leeds to i moja babka by załadowała hat tricka, a Floperesz ma dopiero jedno trafienie przypominam
1
@Czajka90
Te co w ubiegłym sezonie.
Nad wami
1
@Eklerek
Ja tylko błagam o czyste konto.
Mam 2 obrońców Arsenalu + bramkarza xd
5
Nie no jak ten Arsenal tak będzie sobie poczynał w tej lidze, to chyba w tym sezonie szybciej zapewnią sobie te 2 miejsce.
3
@PatrychoO
Po Polsku zdrowaś maryjo
9
@Kessie
A mówili, że nie pasujesz do Warszawy.
Jak widać znajdzie się i miejsce dla Ciebie
14
Efekt modlitwy xD
6
Teraz tylko czekam w Arabii na prawdziwe mecze
All Hilal Darwin Nunez vs Al Alhy @Kessie
Ronaldo niestety przespał ostatnią szansę na trofeum w Arabskiej pilce
3
@Michael24
Chłopie to początek 2 kolejki ligowej, a ty już stwierdzasz, że City nie walczy realnie o tytuł xD
2
@gumaz
@Wietnamczyk93 opinia
0
@Derean
No dzisiaj wygrali dlatego i następny wtopią z mocniejszym przeciwnikiem tj Bournemouth
3
@Faro
Zabrakło mu twojej przebojowości
1
@Eklerek
I po co robią nadzieję, że kupon wejdzie?
Tak źle i tak nie dobrze
1
@4drian0
Amatorze... xD
Ale mógłby dla City też coś pokazać w sumie.
2
@Eklerek tu akurat dobrze bo mi over 2.5 kartki w tym meczu otwiera kupon xD
Bardzo dobra decyzja sędziego
0
@Who_you_mam
A po co
0
@Encore
Cherki to i tak coś czuję straci 50% polotu pod wodzą Pepa
1
@Faro
Odpowiem Ci po kolejce, a nie w trakcie amatorzy wy
3
@DariaFCB
Z pierwszej ławki po lewej
6
@Konradowskyy
A tą nutkę ktoś pamięta?
1
@Konradowskyy
A pamiętam, zaraz sobie ja puszczę w samochodzie
1
@Kessie
No siemka,
Szkoda tylko, że ty się posypałeś mentalnie przed samym pojedynkiem
https://zapodaj.net/images/8c01d083733f7.jpg
3
@pt9
Wieś tańczy i śpiewa.
Mówi to Panu coś?
6
@Rastafarnianin
Oj tam Nie narzekaj ja jeszcze pamiętam te 3 dni w środku tygodnia
0
@gumaz
Myślę, że dałbym radę usunąć
0
@MsBarca
To i to
0
@Encore
Nie sporo jak na transfer wewnątrz ligi angielskiej.
5
@Bobo25
Przecież w Hiszpańskiej nie gwiżdżą pod Widzew