Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999
Spodoba Ci się niestety xD
1
Z taką grą to się nawet nie idzie cieszyć z tej bramki kontaktowej bo nie widzę szans na dobry wynik.
Chiese wprowadzaj Łysy na boisko
0
@Toretto
Blik doszedł na czas
0
@StevenGastonMartin99
Do myślenia daje fakt, że to nie tak że w tym sezonie grają słabiej.
Oni już ostatnia część ubiegłego sezonu z Salahem na czele mieli slabiutką, ale mistrzostwa już się nie dało przegrać.
7
Patrzę na tego kerkeza od początku sezonu i mam wrażenie, że więcej pewności siebie niz on na boisku miał @VegetaPolska na randkach
I 0-2
5
@Dankho94isback
1
Salah chłopie ogarnij się...
Taka Piła od Gakpo
2
@Katalończyk 99
Halloween to on robi kibicom od kilku kolejek
2
Gol z Autu i uj
0
@FCB_dimiC
Z Nunezem?
0
@pluszek
Za takie coś powinien na odsiadkę iść w trybie natychmiastowym i to tak na 3 miesiące minimum, a dalsze postępowanie o ewentualnym dłuższym pobycie odbywalo by się w jej trakcie.
To jest usilowanie Zabójstwa
1
Zaraz meczyk, a po meczyku kwalifikacje F1.
Dzisiaj tak
https://zapodaj.net/images/dbaf99ecd1492.jpg
5
@Kessie
Gdy myślę, że już bardziej się nie możesz ośmieszyć Ty jak zwykle mnie uświadamiasz, że się myliłem
2
@Eklerek
No ciekawy to będzie mecz.
Jak przebija się przez wasza obronę to moze polecieć grad goli
1
@Salchent
Darwin Gabriel Núñez Ribeiro
4
@ViscaelBarca2007
Jak mu dołożymy 20zł to tak
7
@clyde
Ależ Red flag o boziuuuuu
@Kessie
3
@PepGardiola
@Kessie codziennie to czuje i słusznie zresztą
1
@Kessie
Widzisz, jednak czasem mam gest jako dobry kolega
6
@gumaz
40 to IQ
0
@spiderman1899 ale tak szczerze, to Ci się nezalo te grillowanie
0
@spiderman1899
Buhahha xD
3
@mekston
Nie, on to jak dostanie liścia na solowce
3
@mekston
I cyk do ignorowanych
4
@LeszekFCB dobrze mówi, ale mógł bardziej po nich pojechać
2
@Zieliniak
Numer dwa to rów @Kessie 'go
0
@mrboom
I po uj to.
Tragediaa
3
@PatrychoO
@Bocheno1 wołają Cię
6
@Czyhrynski
Kuca zajechałeś i tyle.
Nas nie czaruj
9
@pt9
Zapytaj ich.
Mam nadzieję, że pomogłem.