Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk
Chyba będzie trzeba tak zrobić xD
0
@lajcior
@VegetaPolska opinia
0
Komentarz usunięty
0
To niezła karta Magic Memories
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Luciano99
" A czy tak zniszczony i chory psychicznie człowiek mógłby znaleźć normalną kobietę? Kasa nie jest problemem, ale jego styrany mózg nie ogarnie tego wyzwania"
@Luciano99 Ostro, ale celnie o sobie
3
@GeneralXavi
Akurat tutaj mówi prawdę bo wracałem ze sklepu i spotkałem @Kessie 'go i jego sąsiada przy ich apartamentach
https://zapodaj.net/images/834fb20ccb1d8.jpg
1
@damian16161212
I opiekunów z La rambli to najważniejsze
2
@blakkudium
On to miał 0.7 ale promila we krwi i to po przebudzeniu
1
@JimMorrisonFCB
Trzeba Nuneza ściągnąć w 1 kolejności do drużyny, ale będzie ciężko
3
@JimMorrisonFCB
Myślę, że Komentator sam nie był gotowy na to co się zaraz stanie i co właśnie zobaczy na oczy xD
5
@LeszekFCB
Nie no są ostatnio dymy z @Eklerek i @Kessie
Bardziej chodziło mi o to, że ja cisnę xD
20
Ostatnio dużo ciśniecia po Arsenalu, ale trzeba też docenić.
Według mnie jedna z piękniejszych bramek jeśli chodzi o grę zespołową.
Gol jak z Fify
3
@partymaker @JimMorrisonFCB
Ja może jakaś Malage obejmę i pobawię się w ogrywanie tych grajków od was na wypożyczeniach i zarobię nimi na ulepszenia składu :D
Chociaz pomysłów co do ligi i zespołu na start pierwszej kariery jest aż za dużo.
2
@Eklerek
Przyzwyczajenia z Tajlandii
2
@Eklerek na drugie ma Marek
5
@jowita wzdęcia ma na Jamajce, a Ci o jakiejś melisie biadolą
0
@fejkenq
No wystawiłeś na pustaka więc musiałem :D
0
@Eklerek
Jaki jest teraz priv przypominający starego Metina lub tego priva classicmt2.
Ale żeby ludzi było dużo? Jest coś takiego?
0
@fejkenq
Który któremu zmieniał biegi?
2
Ale bym sobie Królową Pająków ubił w V1 albo takiego wodza orków pod świątynią
1
@adi7adi8
Pewnie po blanciku mają pełen luz
3
@BorzyKrzys
Ale yebnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@clyde
Ja w piątek siadam na laptopie do NFS Most wanted.
Bo widzę, że jest na game passie.
A dostałem 3 miesiące w gratisie za zakup nowego laptopa ostatnio
1
@Eklerek
Najważniejsze kwalifikacje, a później na pierwszych kilku zakrętach się rozpychać i do końca już nie puszczać rywali nawet jadąc z rozwalonym skrzydłem haha
0
@clyde
No tak, ale to pamiętam, że Ty w F1 to słabiutka jesteś :D
No offencee
1
@fcbarcafan19
Najgorsze na padzie są 3-4 sekwencje zakrętów zaraz po wyjeździe z tunelu
1
@clyde
Nie no na kierownicy o niebo lepiej.
Większa kontrola przy mikro ruchach
1
Grasz kariere w F1 i przychodzi ten moment tj GP Monako.
I weź graj w to na padzie xD