0

@Prorokk
Chyba będzie trzeba tak zrobić xD

0

0

Komentarz usunięty

0

To niezła karta Magic Memories


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Luciano99

" A czy tak zniszczony i chory psychicznie człowiek mógłby znaleźć normalną kobietę? Kasa nie jest problemem, ale jego styrany mózg nie ogarnie tego wyzwania"

@Luciano99 Ostro, ale celnie o sobie

3

@GeneralXavi
Akurat tutaj mówi prawdę bo wracałem ze sklepu i spotkałem @Kessie 'go i jego sąsiada przy ich apartamentach

https://zapodaj.net/images/834fb20ccb1d8.jpg

1

@damian16161212
I opiekunów z La rambli to najważniejsze

2

@blakkudium

On to miał 0.7 ale promila we krwi i to po przebudzeniu

1

@JimMorrisonFCB
Trzeba Nuneza ściągnąć w 1 kolejności do drużyny, ale będzie ciężko

3

@JimMorrisonFCB
Myślę, że Komentator sam nie był gotowy na to co się zaraz stanie i co właśnie zobaczy na oczy xD

5

@LeszekFCB

Nie no są ostatnio dymy z @Eklerek i @Kessie

Bardziej chodziło mi o to, że ja cisnę xD

20

Ostatnio dużo ciśniecia po Arsenalu, ale trzeba też docenić.
Według mnie jedna z piękniejszych bramek jeśli chodzi o grę zespołową.

Gol jak z Fify


3

@partymaker @JimMorrisonFCB
Ja może jakaś Malage obejmę i pobawię się w ogrywanie tych grajków od was na wypożyczeniach i zarobię nimi na ulepszenia składu :D

Chociaz pomysłów co do ligi i zespołu na start pierwszej kariery jest aż za dużo.

2

@Eklerek
Przyzwyczajenia z Tajlandii

2

@Eklerek na drugie ma Marek

5

@jowita wzdęcia ma na Jamajce, a Ci o jakiejś melisie biadolą

0

@fejkenq
No wystawiłeś na pustaka więc musiałem :D

0

@Eklerek
Jaki jest teraz priv przypominający starego Metina lub tego priva classicmt2.

Ale żeby ludzi było dużo? Jest coś takiego?

0

@fejkenq
Który któremu zmieniał biegi?

2

Ale bym sobie Królową Pająków ubił w V1 albo takiego wodza orków pod świątynią

1

@adi7adi8
Pewnie po blanciku mają pełen luz

3

@BorzyKrzys
Ale yebnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@clyde
Ja w piątek siadam na laptopie do NFS Most wanted.
Bo widzę, że jest na game passie.

A dostałem 3 miesiące w gratisie za zakup nowego laptopa ostatnio

1

@Eklerek
Najważniejsze kwalifikacje, a później na pierwszych kilku zakrętach się rozpychać i do końca już nie puszczać rywali nawet jadąc z rozwalonym skrzydłem haha

0

@clyde
No tak, ale to pamiętam, że Ty w F1 to słabiutka jesteś :D

No offencee

1

@fcbarcafan19

Najgorsze na padzie są 3-4 sekwencje zakrętów zaraz po wyjeździe z tunelu

1

@clyde
Nie no na kierownicy o niebo lepiej.
Większa kontrola przy mikro ruchach

1

Grasz kariere w F1 i przychodzi ten moment tj GP Monako.
I weź graj w to na padzie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?