Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Vinicius jak się uśmiecha i jest szczęśliwy, to jakoś tak jeszcze bardziej mnie denerwuje xD
3
@blakkudium
Oj nie tylko cena.
Był tu regularnie od placków ciśnięty i uważany za totalnego przeciętniaka
12
Diaz w Bayernie pięknie wyjaśnia ekspertów z ramblii, którzy go nazywali plackiem przy okazji łączenia Z Barcelona ( w Liverpoolu zresztą też dobrze grał )
0
@RoberDzik
Bo twoja ksywka prosiaczek jest juz zajeta
2
@Kessie
Dobrze, ze w finale euro tak nie strzelal z karnego xD
3
@JimMorrisonFCB
Pierwsza kariera Barcelona tak jak pisalem.
Kessie + Nunez wchodza do skladu za Lewego i De Jonga
3
@Kessie
Bedzie Kessie + Nunez w Barcy grany.
Lecimy po wszystko
5
FM 26 już się pobiera.
Jak się okazało nie musiałem nawet kupować bo mam game passa na PC na 3 miesiące gratis za zakup laptopa, a na game passie jest właśnie dostępny ten nowy FM :D
@JimMorrisonFCB @Bolton @RoberDzik
1
@Filipem
uszka z barszczem czerwonym
2
@Kessie
Ja czekam aż Bayern wydrze wam duszę i od tego meczu będzie zjazd w premier league
1
Zagadka Panowie
4
@Stinger_
Uważam, że w pucharze Polski nie ma już słabych drużyn
8
@czosnekfcb
@Luciano99 ma każdego dnia.
Nie ma co wyplacac
1
@MesQueUnClub_87
Swietna Postac w serialu Detektyw.
Moja ulubiona
6
@Zoker
Oraz wyrazy współczucia xD
7
@marcin62
Tia... xD
0
@Pedri16Future
Buhahaa dostał chyba kulkę z trybun
9
@Krzychu102016
Bez Fify za tą samą cenę by się bardziej opłacało
0
@norbi77
Xabi już się zdenerwował na te kolejne oddawanie karnych Viniemu i będzie ich krótko trzymał
6
@blakkudium ale gowniana kadra
1
@Czajka90
Garcia i Szczesny rezerwa + puchar krola
2
@Bolton
Pewnie bedzie troche bledow do czasu pierwszych aktualizacji.
Zdaje sobie z tego sprawe, ale juz zaczne szybciej, to i szybciej przestawie sie na nowy wyglad itp
12
Kupuję jutro na premiere FM 26 i pierwsza kariera będzie FC Barcelona.
Do wyjściowego składu wlatuje Nunez i Kessie w miejsce Lewego i De Jonga
Będę was informować na bieżąco jak idzie w lidze, pucharze i LM.
Cel minimum - tryplet
@Kessie @JimMorrisonFCB
10
Świetne.
Ogólnie ciekawie Meksykańce świętują dzień zmarłych
No i bajka Coco też na propsie
0
@Filipem może tak być
0
@Filipem
Tylko Kounde dobrze wyszedł.
Reszta jak po starszym bracie ciuchy na mature
7
@Kozinho.
Ta odpali w United xD
0
@FCB_dimiC
W makao
18
Idealne przejście między wpisami xD
https://zapodaj.net/images/5d2fff6309f55.png
9
@Kasy
Paznokcie sobie poobgryzaj