13

Vinicius jak się uśmiecha i jest szczęśliwy, to jakoś tak jeszcze bardziej mnie denerwuje xD

3

@blakkudium
Oj nie tylko cena.
Był tu regularnie od placków ciśnięty i uważany za totalnego przeciętniaka

12

Diaz w Bayernie pięknie wyjaśnia ekspertów z ramblii, którzy go nazywali plackiem przy okazji łączenia Z Barcelona ( w Liverpoolu zresztą też dobrze grał )

0

@RoberDzik
Bo twoja ksywka prosiaczek jest juz zajeta

2

@Kessie
Dobrze, ze w finale euro tak nie strzelal z karnego xD

3

@JimMorrisonFCB
Pierwsza kariera Barcelona tak jak pisalem.
Kessie + Nunez wchodza do skladu za Lewego i De Jonga

3

@Kessie
Bedzie Kessie + Nunez w Barcy grany.
Lecimy po wszystko

5

FM 26 już się pobiera.
Jak się okazało nie musiałem nawet kupować bo mam game passa na PC na 3 miesiące gratis za zakup laptopa, a na game passie jest właśnie dostępny ten nowy FM :D

@JimMorrisonFCB @Bolton @RoberDzik

1

@Filipem
uszka z barszczem czerwonym

2

@Kessie

Ja czekam aż Bayern wydrze wam duszę i od tego meczu będzie zjazd w premier league

1

Zagadka Panowie


4

@Stinger_

Uważam, że w pucharze Polski nie ma już słabych drużyn

8

@czosnekfcb

@Luciano99 ma każdego dnia.
Nie ma co wyplacac

1

@MesQueUnClub_87
Swietna Postac w serialu Detektyw.
Moja ulubiona



6

@Zoker
Oraz wyrazy współczucia xD

7

@marcin62
Tia... xD


0

@Pedri16Future
Buhahaa dostał chyba kulkę z trybun

9

@Krzychu102016

Bez Fify za tą samą cenę by się bardziej opłacało

0

@norbi77
Xabi już się zdenerwował na te kolejne oddawanie karnych Viniemu i będzie ich krótko trzymał

6

@blakkudium ale gowniana kadra

1

@Czajka90
Garcia i Szczesny rezerwa + puchar krola

2

@Bolton
Pewnie bedzie troche bledow do czasu pierwszych aktualizacji.
Zdaje sobie z tego sprawe, ale juz zaczne szybciej, to i szybciej przestawie sie na nowy wyglad itp

12

Kupuję jutro na premiere FM 26 i pierwsza kariera będzie FC Barcelona.

Do wyjściowego składu wlatuje Nunez i Kessie w miejsce Lewego i De Jonga
Będę was informować na bieżąco jak idzie w lidze, pucharze i LM.

Cel minimum - tryplet

@Kessie @JimMorrisonFCB

10

Świetne.
Ogólnie ciekawie Meksykańce świętują dzień zmarłych

No i bajka Coco też na propsie


0

@Filipem może tak być

0

@Filipem
Tylko Kounde dobrze wyszedł.
Reszta jak po starszym bracie ciuchy na mature

7

@Kozinho.
Ta odpali w United xD

0

@FCB_dimiC
W makao

18

Idealne przejście między wpisami xD
https://zapodaj.net/images/5d2fff6309f55.png

9

@Kasy
Paznokcie sobie poobgryzaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?