3

@Luciano99 współczuję w takim razie

14

@juarez gdzie wady?

1

0

@TR3YWAY
Może ty śliwki jesz

0

@Starrk
City pierwsze, a Liverpool który szedł łeb w łeb już 4 ?

0

@JoeBlack
Ta bez przesady.
To jest sport kontaktowy, a ty chcesz z tego zrobić balet

1

@Kessie @Encore
Najlepiej jak by mu ktoś wystawił jeszcze patelsona na pustaka

@Popitek12

4

@Eklerek
I ten komentarz
"12 lat, a juz mądrzejszy niż niejedno 30 letnie hala dziecko" xD

8

@takisobiektos
No mogli sobie darować ta Sofije i Suzan

0

@escarabajo
Damskie się nie liczą :)

9

@KRISU77
Dobrze, że chociaż sobie zdajesz sprawę z nadchodzącej deklasacji.

1

@escarabajo
Poziom

5

@Frimpong
Akuku


22

W sumie dobrze mu doradził xD


4

@Transu96
Mogą mnie cmoknąć w pompke i tak nie wejdę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@lucca87

Liczbami się broni
Grą już niekoniecznie

4 = ( czwórka z dwoma minusami )

6

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Liverpool wyszedł tak jak powinien wychodzić

Czyli trójka mistrzowska w środku
Gravenberch Szobo Alister

I jak widac Wirtza też dało się upchać
@Eklerek @Kessie

0

No,
GG ez

5

Haha Vinicius gleba tam

1

Hahaha Vini jaka mina w szoku że czyszczony dzisiaj jak dzieciak

1

@nightwishygt
Takiego kocura to tylko faulem można powstrzymać

0

Kur... Oby elektryczny w tym sezonie Kerkez nic nie odwalił tylko

1

Tylko nie Curtis Jones...

2

@Azazel_Pazuzu
Oby Slot nie odwalił kaszany ze zmianami z dupy.
Bo potrafi co już pokazał w tym sezonie

1

@Cobra303
Skąd ta niechęć do Xabiego

2

Arnold karierę robi po opuszczeniu Anfield gdzie miał wszystko.

Teraz Xabi nawet mu nie da murawy powąchać na Anfield

5

Sędzia jeszcze się stara anulować.
Uwaga

3

Hahaha 1-0 elooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?