1

@NeroTFP1
No i jeszcze ten


4

@Kgorecki2500

1. Rosja
2. Reklamy z tej strony

1

@mientusek1407

Olise to kocur akurat.

2

@Kgorecki2500
Jutro Bayern wyrywa duszę ekipie Artety i po sezonie mają.

Róbcie screeny

2

@Cyzix niech sobie to Arsenal wsadzi do gabloty xD

Mam wrażenie, że to jedno z ich największych osiągnięć ostatnich lat

2

@RoberDzik
W sumie to Arsenal ze swoim frajerstwem idealnie wpisze się w przegrana z Chelsea i przerzniecie mistrza właśnie z nimi nawet gdy Liverpool i City mają gorszy okres

4

@Sulimo
Do Afryki deportacja po meczu

2

@LeszekFCB @Sulimo
saga Zmierzch > LOTR

1

@Cyzix
Arsenal to nawet finał pucharu tymbarka przegrał z Tottenhamem.
Z czym do ludzi hue

0

@Sulimo
Liverpool > Wieczysta > Lech Poznań

0

@MaziFCB

@Kessie opinia

0

Legia > Amica Wronki

4

@KamQiX

Już łeb zryty jak widzę rower myślę @Kessie

1

@maroon
Tu jest kawałek koszulki meczowej w której grał Bryant + karta oceniona na 10 przez PSA - czyli idealny stan karty.

Dodatkowo jest numerowana 1/2 co oznacza, że na świecie są tylko dwie takie karty.


Oczywiście cena wciąż chora

0

@July_6_BcN
Jakoś mnie nie dziwi, że romanse są akurat gdy Ciebie nie ma
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lajcior
Nie wydaje mi się

3

@Popitek12 a ty masz?


1

@FcPortoFan1999
Klopp wraca na ratunek

0

@Sinirsey
Walduś czy Kessie?

8

@Arden @Encore @pride1899
Tematycznie


0

@FcPortoFan1999
Nie odrzuci bo nikt nie padł na łeb żeby mu proponować posadę u nas

3

Widziałem przed chwilą "walkę" waldusia z kiepskich.

No i pierwsze wnioski takie, że @Kessie miałbyś z nim ciężko.


2


@Kessie

Śmiej się śmiej, ale fakty są takie, że w pierwszym sezonie zrobił to o czym Arteta marzy od lat i jedyne co to "trust the proces" a też nie przepalil kasy w pierwszym sezonie.

Co prawda Mikel w tym sezonie ( który to już? Siódmy? ) jest na dobrej drodze, ale sezon długi i póki co nic nie wygraliście kasztany.

6

Wracam z Orlenu jeszcze jakieś 2 ciecie malinowe zwęszyły okazję coś tam fikali, że psychicznie rozbity jestem i teraz albo nigdy.

Rozdałem im po liściu i poszli spać.
Nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje.

1

Komentarz usunięty

5

@Kessie
Bo zaraz by ktoś strzelił z ucha i banicja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Leooo
o Messi w wieku 37 lat – drugi sezon w MLS. Po niezbyt udanym epizodzie w PSG opuścił Europę

No i taki szczegol ze przy opuszczaniu PSG akurat zdobyl Mistrzostwo Swiata bedac najlepszym zawodnikiem, ale to nie pasuje do narracji oczywiscie

0

@Sulimo

Spokojnie,
Wy też macie artystów na trybunach xD
https://zapodaj.net/images/9f9a485bd9ff3.jpg

0

@LeszekFCB
Zawsze mogło byc gorzej, ale na szczęście nie jestem kibicem Legii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?