0

@macio_944 grunt że w LM nad wami xd

4

@Kessie
Ładnie mu się odkleiło, ale już go wyjaśniliśmy szybciutko.
Tak ma być

8

@macio_944
I co się prujesz.
Lepiej tytuły podaj MacioSracio

6

@Faro

Można dodać również "Coco"


Edit.
Ja mam sentyment do Herculesa i Atlantyda

5

@Kessie

@Bocheno1 @Deviler no i widzicie.
Wyjaśniło się przez kogo tyle razy wylapaliscie w czerep za niewinność

5

@gumaz
Po prostu Budzę się.
W przeciwieństwie do niego

8

Podsumowali xD


27

Papszun nie zakończył działań na ostrej konferencji


5

@Kessie zobacz jak fajnie się składa.
Dzisiaj masz robiony pocałunek pięści Pod Lewiatanem


4

@Kessie
To Ci dzisiaj pokażę, że lepszą
Dam z siebie wszystko

2

@Marusek
Pierw to niech przejdą Ukrainę/ Szwecję bo do tego czasu to znając nasze szczęście Isak wróci do formy i Gyokeres zacznie strzelać w kadrze.

To może być zupełnie inna reprezentacja Szwecji niż ta z ostatnich tygodni

0

Top10 magików w historii futbolu

11. Ronaldinho


1

@Kessie
Pełna zgoda.
Z początku sezonu jakoś szło Liverpoolowi bo jeszcze Nunez był w kadrze, a później to wszyscy widzieli co się dzieje

4

@Eklerek no co już wy***ane jajca bo po meczu było xD

Oszczędza siły na ligę

1

@Kessie
Gratuluję wygrania Ligi Angielskiej 25/26

1

@Kessie @FCB_dimiC
Mówię wam koledzy Arsenal idzie po swoje.
Nie przewiduje żadnej straty punktów w następnych 5 kolejkach ligowych

2

Przemyślałem temat.
Obejrzałem skróty.

Moim zdaniem Arsenal easy win Premier League w tym sezonie.
Liga mistrzów finał minimum, ale też stawiam że wygrana na luzie

Chelsea będzie miała pogrzeb w następnej kolejce ligowej.
@Kessie @Czajka90

0

@Reviven
Wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń

3

@Isso89
Boże buzię widze w tej swieczku

0

@Eklerek właśnie - w zeszłym sezonie.
Po to było te okienko żeby dalej zwalać wszystko na brak formy Salaha?

Nie powinno tak być

0

@bartulek98
Czy powinien być wzorem, to nie jestem taki pewien bo to zupełnie inni zawodnicy

5

@Cyzix
Chyba wódu

2

Komentarz usunięty

0

@Eklerek
Jeden skrzydłowy bez formy nie tłumaczy takiej gry całego zespołu mimo wszystko

0

"Coś musi się zmienić i to zaczyna się dzisiejszej nocy "

Kur** w czas się pokapował, że coś się musi zmienić


1

@FcPortoFan1999
Klopp nasz człowiek.

1

@Kessie
To Ciebie też zleje przy okazji

3

Slot powinien wylecieć niestety.
To nie jest kryzys, który zaczął się po kilku kolejkach obecnego sezonu.

To trwa już od wiosny ubieglego roku i tylko się pogłębia.

Trener pokazał już, że nie umie poradzić sobie z obecną sytuacją. Tyle

1

@Dankho94isback
Dokładnie, hajs był

2

@NeroTFP1
To nie takie proste.

Wy też przepaliliscie hajs za Neymara, a nawet więcej i doprowadziło to do ruiny finansowej, Kominu płacowego, a konsekwencje odczuwacie po dziś dzień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?