3

Jesteśmy świadkami upadku Arsenalu [*]

To jest ten zwrot akcji w tym sezonie

1

@partymaker
Oni mają zawodników, a wy macie trofea.

Chyba lepiej mieć trofea :)

3

@Kessie
My nie wygramy, ale wy też nie xD

4

@Luciano99
Najlepsze jest to przeświadczenie, że i tak uja ugrają xD

5

@Encore
Biały rycerzyku, ale co Ty wrzucasz

3

@ACMaldini3
Przychodzi poważniejszy rywal i Arda nie wie co się dzieje.

Tak to przynajmniej póki co wygląda za Xabiego

0

@buglikos
Do finału jeszcze kupa czasu.
Nie sztuka mieć szczyt formy w listopadzie, a na wiosne i być na ta wiosnę w walce o trofea

2

Już widziałem jak Olise przed wykonaniem różnego nie wie co się dzieje i kogo kryć, to czułem że brama będzie xD

Na Arsenal to drużyny ( w sumie kurla to każda ekipa ze światowego topu ) powinna mieć do maksimum poukładane stałe fragmenty gry, a mam wrażenie, że tylko Kanonierzy to ogarniają xD

1

@Eklerek ewidentnie ciśnienia nie trzymasz xD

Arsenal też nie wytrzyma w lidze.

0

@Faro i jak widać tyle wystarczyło by Pafos wykorzystał obecność Fatiego na boisku xD

1

Fati wchodzi
Pafos strzela

Przypadek?

0

@Czyhrynski
W prime to Hannawald moim faworytem

3

@TR3YWAY
Potwierdzam

0

@Pedri16Future

Raków piździaków

6

@Luciano99
Chyba ty mu tego anonsa pisałeś bo coś za mało błędów

3

@Faro
To trzeba stawiać łamaka póki jest okazja

0

@Eklerek
Po prostu od dzisiaj Arsenal siada i wysypuje się totalnie.

Od tych pokrak dostaliście 1:0 xD

2

@Kessie
No i to mnie właśnie dziwi bo ty przecież pisać nie potrafisz

2

@Kessie
Liverpool dzisiaj dowiezie na spokojnie

2

Dzisiaj Pogrzeb Arsenalu.
Początek ich końca

13

@szymonekk
Ta jak Liverpool ich Lyknal i to na miękko, a resztę meczów na ci*e dostajemy xD

Już to widzę jak każdy odpuszcza mecze z Realem, a z wami walczy o życie.
Brednie

0

@BorzyKrzys
A no to jak 3/4 ludzi tutaj xD

3

@PeterMaro

Zobacz sobie na zarobki Lewandowskiego w Barcelonie.
Przy takiej pensji trochę śmiesznie brzmi "co miał zrobić?"

Z takimi zarobkami miał zrobić hmmm... Różnicę?

4

@draxidox
Czyli też prawym jedziesz

1

@Gibbon_FCB
Już nie pasuje do narracji.

@karci0 jesteście za tym Liverpoolem w tabeli :(

1

@tomek8756
Nunez odszedł i zespół się magicznie rozsypał.
Przypadek?

3

Ja złego słowa na Araujo nigdy nie powiem.
Dobry ziomal



10

No coś nie pykło...
100 minut przed tragedią


5

Z LM to jak z meczami weekendowymi.

1 zasada - nie dodawać do kuponu meczu o 12:00 / w przypadku LM o 18:45 bo po pierwszym spotkaniu na kuponie będzie trzeba kleić kolejny xD

0

@gumaz
Nawet więcej - oblałem to piwem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?