Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jesteśmy świadkami upadku Arsenalu [*]
To jest ten zwrot akcji w tym sezonie
1
@partymaker
Oni mają zawodników, a wy macie trofea.
Chyba lepiej mieć trofea :)
3
@Kessie
My nie wygramy, ale wy też nie xD
4
@Luciano99
Najlepsze jest to przeświadczenie, że i tak uja ugrają xD
5
@Encore
Biały rycerzyku, ale co Ty wrzucasz
3
@ACMaldini3
Przychodzi poważniejszy rywal i Arda nie wie co się dzieje.
Tak to przynajmniej póki co wygląda za Xabiego
0
@buglikos
Do finału jeszcze kupa czasu.
Nie sztuka mieć szczyt formy w listopadzie, a na wiosne i być na ta wiosnę w walce o trofea
2
Już widziałem jak Olise przed wykonaniem różnego nie wie co się dzieje i kogo kryć, to czułem że brama będzie xD
Na Arsenal to drużyny ( w sumie kurla to każda ekipa ze światowego topu ) powinna mieć do maksimum poukładane stałe fragmenty gry, a mam wrażenie, że tylko Kanonierzy to ogarniają xD
1
@Eklerek ewidentnie ciśnienia nie trzymasz xD
Arsenal też nie wytrzyma w lidze.
0
@Faro i jak widać tyle wystarczyło by Pafos wykorzystał obecność Fatiego na boisku xD
1
Fati wchodzi
Pafos strzela
Przypadek?
0
@Czyhrynski
W prime to Hannawald moim faworytem
3
@TR3YWAY
Potwierdzam
0
@Pedri16Future
Raków piździaków
6
@Luciano99
Chyba ty mu tego anonsa pisałeś bo coś za mało błędów
3
@Faro
To trzeba stawiać łamaka póki jest okazja
0
@Eklerek
Po prostu od dzisiaj Arsenal siada i wysypuje się totalnie.
Od tych pokrak dostaliście 1:0 xD
2
@Kessie
No i to mnie właśnie dziwi bo ty przecież pisać nie potrafisz
2
@Kessie
Liverpool dzisiaj dowiezie na spokojnie
2
Dzisiaj Pogrzeb Arsenalu.
Początek ich końca
13
@szymonekk
Ta jak Liverpool ich Lyknal i to na miękko, a resztę meczów na ci*e dostajemy xD
Już to widzę jak każdy odpuszcza mecze z Realem, a z wami walczy o życie.
Brednie
0
@BorzyKrzys
A no to jak 3/4 ludzi tutaj xD
3
@PeterMaro
Zobacz sobie na zarobki Lewandowskiego w Barcelonie.
Przy takiej pensji trochę śmiesznie brzmi "co miał zrobić?"
Z takimi zarobkami miał zrobić hmmm... Różnicę?
4
@draxidox
Czyli też prawym jedziesz
1
@Gibbon_FCB
Już nie pasuje do narracji.
@karci0 jesteście za tym Liverpoolem w tabeli :(
1
@tomek8756
Nunez odszedł i zespół się magicznie rozsypał.
Przypadek?
3
Ja złego słowa na Araujo nigdy nie powiem.
Dobry ziomal
10
No coś nie pykło...
100 minut przed tragedią
5
Z LM to jak z meczami weekendowymi.
1 zasada - nie dodawać do kuponu meczu o 12:00 / w przypadku LM o 18:45 bo po pierwszym spotkaniu na kuponie będzie trzeba kleić kolejny xD
0
@gumaz
Nawet więcej - oblałem to piwem