0

@MsBarca
Hamilton

4

O widzę czerwo dla Chelsea.
No nic, zwycięzca ligi został wybrany już przed pierwsza kolejka jak widać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Fajnie że wygrana Liverpoolu, ale i tak to nic nie da bo dzisiaj Arsenal izi win
@Kessie

7

@Criss18Barca

Bo Cyrk ma to do siebie, że żyją na walizkach

0

@Kessie
Co z tego jak Arsenal i tak dziś nie straci punktow

11

@AmigoBlancos

Co Ci Salah zrobił żeby tak po nim jechać?
Już mogłeś go chociażby od prostytutek zwyzywać, ale żeby tak do Viniciusa porównywać?

8

Idealna wiertarka na prezent dla kogoś z waszego zakładu
Dobrze by służyła @Luciano99 @Kessie @Bocheno1


1

@Gibbon_FCB
Też puszczę jakiegoś grubego singla na Arsenal
@Kessie

1

@FcPortoFan1999

Mój Liverpool ich już raczej nie dogoni

3

@FcPortoFan1999
No i prawidłowo.
Oby tylko bez żadnych kontuzji i po 3pkt niech lecą chłopaki

2

@Kessie
Graty xd

0

@clyde

To zatańcz poloneza z tutejszym dziadziusiem @Comentateiro

2

@Kessie

@FcPortoFan1999 Oski też uważasz, że dzisiaj Arsenal gładkie 3 pkt?

I co najważniejsze bez urazów Rice'a i linii obrony

7

@Rastafarnianin
Dać pierwszej lepszej babie poczucie władzy i wyższości i takie są później efekty xD

9

Dzisiaj Arsenal gładko 3-0 z Chelsea i marsz po tytuł premier League.

Już nic złego w tym sezonie im się nie przydarzy
Graty @Kessie

3

@Commando

Pewnie @Kessie z rodziną nabili oceny

0

@FcPortoFan1999

To idź i skacz

1

@Arden akurat nie na nim nabity xD

#hustlehard304 bardziej pasuje do twojego opisu xD

0

1

Też ciekawa statystyka biorąc pod uwagę wyniki the Reds.


3

@PatrychoO
Jak można Cene z cyrku dawać do takich tuz sportowych w jednym szeregu.
Kpina

0

@maniak33333
W półfinale jakiegoś pseudo pucharu soccera

3

@maniak33333
Bo to placki

7

@Kessie
Ty dzisiaj pod Lewiatanem będziesz jak Dida i dostaniesz petardę na głowe

1

@RoberDzik

Sergio Ramos

1

@Mixtape
Z utrudnień na drodze/ zamkniętej drogi/ objazdu

0

@Sulimo
No zwłaszcza, że będą grać w ekstraklapie

0

Komentarz usunięty

3

@FcPortoFan1999
Oby Polonia wróciła do ekstraklasy.
Żeby derbów stolicy nie było w lidze na najwyższym szczeblu? Kto to widział

2

@FcPortoFan1999

To ten hit

@Kessie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?