Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie
No tak wam pokazał Emery w tym meczu
5
I Aston Villa 3 pkt od niesamowitego w tym sezonie Arsenalu, a City jak ich chwyci na 2 punkty wygrywając swój mecz, to wszyscy wiemy jak się skończy ten sezon xD
@Kessie @Czajka90
2
@Kessie
I slusznie
2
@Kessie
I tak będzie.
Wy zaraz na łeb dostajecie i tyle będzie z majstra xD
City zaraz 3pkt straty tylko
Czujesz to?
Kupcia zbliża się do twoich majtek kanonierku
0
@Douglas
Maroko wychodzi z 1 miejsca w tej grupie z Brazylia.
Patrząc co prezentuje Brazylia od lat to dlaczego niby oni mają być faworytami tej grupy xD
1
@AmigoBlancos
Moim zdaniem po LATACH tego co prezentuje nam Courtois myślę, że powinien być spokojnie stawiany z tymi bramkarzami w jednym szeregu
Nie mam co do tego żadnych wątpliwości
1
@Eklerek
Bez przesady z tym brawo.
1
@July_6_BcN
Uczciwa rywalizacja sportowa?
Czyli tylko Ja oraz @Kessie
3
@michaleu
193.
Rosja i Izrael kasujemy z mapy świata
@mekston i po problemie
2
Brazylia zaraz oprocz Maroko dostaje Norwegie i wracaja do domu po fazie grupowej xd
1
No Ciekawe na kogo Szwecja trafi
1
@FcPortoFan1999
Ja tam bym inne słowo dobrał
co, eee nic
3
@zadafcb
Oby wygrali, ale bedzie jazda o polfinal MŚ XD
Dymy dymy dymy
4
dobra juz widze po tym losowaniu, że wszystko pod Argentyne ustawione.
Można wyłączyć
2
@gumaz Damskie się nie liczą więc mu odpuszcze
2
@mordini123 Miałem już jechać, ale dam jeszcze szanse @Kessie 'mu żeby nikt mi nie zarzucił, że sie na niego uwziąłem
5
Postanowiłem:
Jak do 5min nie zaczną losować, to wylączam TV i jade naklepać @Kessie 'go
2
@mordini123
to są agenci xD
3
@PatrychoO
A pokazali chociaż jak strzela bramke w fazie pucharowej?
7
Najlepsze bedzie po losowaniu przezywanie ekspertow w TV i na internecie czy nam szczescie dopisalo, scenariusze play offów, a skonczy sie na tym, że nawet nie awansujemy na te mistrzostwa xD
No... ale co beda grzać przez najblizsze dni to ich
0
@lajcior
30sekund tłumacze mu zasady, a walka trwa 10 sekund i okej
3
@Eklerek kurła nie podoba mi się ten kupon xD
@Kessie
5
Komentarz usunięty
1
@July_6_BcN
Mało tego.
Dwa minusy dają plus
Więc z takiej z znajomości @Bocheno1 i tego drugiego mogą być same plusy
2
Komentarz usunięty
2
@Konradowskyy
Fajny i nie taki drogi w sumie.
9
@mekston @Eklerek @Kessie @BorzyKrzys @Chaoss @Starrk @Azi @MichuZ44
Sorry za spoilery, ale już nie ma sensu oglądac xD
0
@Esteban_
Pierw to by musiał ją rozpocząć bo póki co to ma przygodę z piłką
2
@Fog_W_1899
Warszawski Styl Rysiu, Pucio Pucio
5
Komentarz usunięty