15

Taką Legię aż chce się oglądać

4

@gumaz raz mnie @Kessie zaprosil do siebie, ale nie skorzystalem

6

@BojanKriKicz
No to jedź.
Szerokiej drogi

1

@Luciano99
i co tam przeczyta?
Posty od @RoberDzik , ktoremu Chat gpt pisze artykuly? :D

0

@mkord
Lepiej niech płodzi posty i na tym poprzestanie xD

7

@Luciano99
Lucek dzisiaj sie dowiedzial kto jest kapitanem Barcelony i w szoku chlopak xD

2

@Wojcio
Na YouTube masz na Canal+ kanale wszystkie skróty



Na tym kanale

8

@July_6_BcN

Pewnie @Kessie że mu rodzinę obrażają

3

To niezły Darius Best specjalista xD



@Eklerek @Transu96 @Encore

3

@Kessie

a relacjonuje to @Kessie siedzacy w lepiance z gówna i okej

2

Przecież wy też przegraliscie z Realem, to co tu takie zdziwienie, że City mierne w tym sezonie nie potrafi wygrac na wyjezdzie z Realem

3

City 3 razy w jednej akcji im oddało piłkę.
Może niech jeszcze Halaand sam podejdzie do jedenastki i strzeli gola swojej drużynie

0

xD

Tyle do powiedzenia

1

Może w LM City coś ugra bo w premier league, to Arsenal wygrywa izi lige w tym sezonie.

Tak tylko przypominam
@Kessie @Czajka90 @blakkudium

1

I po co oni wychodzą na te bosiko skoro i tak za 45min będą z niego schodzić?

2

@Kessie
I gabloty z trofeami też nie widział pewnie

0

@Virusk3
Madryt sektorówke ma w wozie VAR xD

2

@Faro
A tu na La rambli relacja live użytkownikow i 100 reklam w trakcie jednej połowy

3

@Kessie
Najgorsze, ze ty pozniej nie spuszczasz tej wody ze zlewu tylko myjesz twarz

5

@adi7adi8

To niezły Kraków Częstochowa

1

@Kessie
Buty odporne na plucie krwią

5

@Aragorn33

Od dzisiaj będzie kradł rowerki


razem z chłopcami na nich

1

@europejczyk
10 minuta meczu

7

Pedri:
"Araujo jest jak brat, bardzo go kocham"
no i w kazdej rodzinie musi byc czarna owca

6

@Kinginiesta
Akurat Ter Stegen już wcześniej pokazywał jaka wprowadza atmosferę więc nie powiedziałbym, że to ocenianie po 5 sekundach filmiku, a kolejny kamyczek do ogródka

4

Komentarz usunięty

2

@Luciano99
Dobrze, że Liverpool dzisiaj nie gra xD

Arsenal wrzucasz na kupon?
@FcPortoFan1999 @Kessie

2

@Eklerek

@Encore pamiętam jak go po jednym dobry występie do Hazarda porównywałeś xD

6

@gumaz
Oczywiście, że mam.
W końcu Dbam o siebie

Zero produktów typu wege szynka, wege kebab, wege kotlet schabowy.

3

@Kessie dzięki za typowanie Liverpoolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?