40

@mmaciass
Myślę, że to jest rzut karny dla Realu Madryt

4

@Safrani
Czasem trzeba na La rambli napisać posta więc nie powinno być za to mandatu

2

@Faro 150 euro xD

2

@Eklerek
Czyli @Encore bez biletu

2

@Faro
Powiem tak

Jako pracodawca wolałbym mieć świetnego, mega perspektywicznego pracownika niż takiego trochę lepszego na dany moment ( i to nie zawsze ) , ale co chwilę nie będącego do mojej dyspozycji bo siedzi na L4 regularnie

1

@July_6_BcN to samo mówiła mi szamanka w metinie2 15lat temu.

Drugi raz się nie nabiore

2

@Ryse

@Kessie 12:00 pod Orlenem zapraszam

16

@clyde
Odstaw już te gry bo Ci ryją beret

7

@Luciano99bez przesady, Talavera nie jest taka słaba

6

@Eklerek
Guardiola po meczu wypali, że Messi by zachował zimna krew i odegrał do lepiej ustawionego kolegi z drużyny zamiast ryzykować bez potrzeby i narażać drużynę na kontratak

0

@partymaker
Przepraszam, ze oznaczyłem innego użytkownika biorącego udział w dyskusji.

Rozumiem, że mogło Cię to zaboleć.
Brzydkie zachowanie z mojej strony

0

@partymaker
Co ma jakiś Bellingham do tego? xD
Skąd ty to nagle wyczarowałeś?

@Eklerek

3

@partymaker
Top5 Złotej piłki za tą asystę na monterów kablówki z Hiszpanii

1

@Fog_W_1899
Myślę, ze 20000 tysięcy mogłoby nie zejść tak łatwo

3

@July_6_BcN
A wiesz co to Orlen?
Zaraz możesz się dowiedzieć

2

@FCB_dimiC
Na twoim ?
Miałem moje na myśli

5

@July_6_BcN
Równie mądra co ładna jesteś jak widać.

Od perma można się odwołać przecież.
Wiem bo czytałem regulamin, na szczęście jeszcze nie miałem tej przyjemności otrzymać perma

1

@Czyhrynski
Sparing to ja mogę zaraz zrobić z @Kessie co najwyżej

3

@macio_944 dobrze, że nie na ręcznym

3

@Criss18Barca
To nie rewia mody.

Grunt, że Szczęsny lepiej broni

0

@Fog_W_1899
Bułka z cebulą i ziemniakiem

5

@Popitek12
Co ciekawe wciąż będzie to wyższa liczba niż liczba bramek zdobytych w fazach pucharowych mistrzostw świata przez Cristiano Ronaldo

0

@JimMorrisonFCB
A te które Łowisz by go nie polubiły?
Dziwne

2

@Bolton moja podeszwa od buta by Cię polubiła

0

@Kessie Lepszy Auswirtz niz Bukajo Sraka

1

@Filipem
Laporta by to zamienil na prace spoleczno uzyteczne

2

@blakkudium
Nie no Bez folii ochronnej na buty

2

@Luciano99

Czyli będę walczył 1vs9 zaje**ście

4

@Kessie

A no dobra To mój błąd, dzięki jeszcze raz za ten telefon.
https://zapodaj.net/images/46979dfb32c87.jpg

Jak tam się tego flesza ustawia żeby robić w 4k zdjęcia?

5

@Roobo
To wina aparatu w telefonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?