Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
@mmaciass
Myślę, że to jest rzut karny dla Realu Madryt
4
@Safrani
Czasem trzeba na La rambli napisać posta więc nie powinno być za to mandatu
2
@Faro 150 euro xD
2
@Eklerek
Czyli @Encore bez biletu
2
@Faro
Powiem tak
Jako pracodawca wolałbym mieć świetnego, mega perspektywicznego pracownika niż takiego trochę lepszego na dany moment ( i to nie zawsze ) , ale co chwilę nie będącego do mojej dyspozycji bo siedzi na L4 regularnie
1
@July_6_BcN to samo mówiła mi szamanka w metinie2 15lat temu.
Drugi raz się nie nabiore
2
@Ryse
@Kessie 12:00 pod Orlenem zapraszam
16
@clyde
Odstaw już te gry bo Ci ryją beret
7
@Luciano99bez przesady, Talavera nie jest taka słaba
6
@Eklerek
Guardiola po meczu wypali, że Messi by zachował zimna krew i odegrał do lepiej ustawionego kolegi z drużyny zamiast ryzykować bez potrzeby i narażać drużynę na kontratak
0
@partymaker
Przepraszam, ze oznaczyłem innego użytkownika biorącego udział w dyskusji.
Rozumiem, że mogło Cię to zaboleć.
Brzydkie zachowanie z mojej strony
0
@partymaker
Co ma jakiś Bellingham do tego? xD
Skąd ty to nagle wyczarowałeś?
@Eklerek
3
@partymaker
Top5 Złotej piłki za tą asystę na monterów kablówki z Hiszpanii
1
@Fog_W_1899
Myślę, ze 20000 tysięcy mogłoby nie zejść tak łatwo
3
@July_6_BcN
A wiesz co to Orlen?
Zaraz możesz się dowiedzieć
2
@FCB_dimiC
Na twoim ?
Miałem moje na myśli
5
@July_6_BcN
Równie mądra co ładna jesteś jak widać.
Od perma można się odwołać przecież.
Wiem bo czytałem regulamin, na szczęście jeszcze nie miałem tej przyjemności otrzymać perma
1
@Czyhrynski
Sparing to ja mogę zaraz zrobić z @Kessie co najwyżej
3
@macio_944 dobrze, że nie na ręcznym
3
@Criss18Barca
To nie rewia mody.
Grunt, że Szczęsny lepiej broni
0
@Fog_W_1899
Bułka z cebulą i ziemniakiem
5
@Popitek12
Co ciekawe wciąż będzie to wyższa liczba niż liczba bramek zdobytych w fazach pucharowych mistrzostw świata przez Cristiano Ronaldo
0
@JimMorrisonFCB
A te które Łowisz by go nie polubiły?
Dziwne
2
@Bolton moja podeszwa od buta by Cię polubiła
0
@Kessie Lepszy Auswirtz niz Bukajo Sraka
1
@Filipem
Laporta by to zamienil na prace spoleczno uzyteczne
2
@blakkudium
Nie no Bez folii ochronnej na buty
2
@Luciano99
Czyli będę walczył 1vs9 zaje**ście
4
@Kessie
A no dobra To mój błąd, dzięki jeszcze raz za ten telefon.
https://zapodaj.net/images/46979dfb32c87.jpg
Jak tam się tego flesza ustawia żeby robić w 4k zdjęcia?
5
@Roobo
To wina aparatu w telefonie