2

Legia nie będzie nawet najlepsza drużyna z Warszawy w 1 lidze.

Smutne

1

Szkoda jedynie, że strefą spadkowa ma tak niewielką różnice punktowa w ekstraklasie

0

Legia izi win dzisiaj

6

@BojanKriKicz
Jak nie będziesz głośno krzyczał w gabinecie, to może nikt się nie dowie.

Miłej zabawy

2

@heniusss
40zl to on chyba zaliczkę dostał za cały grudzień na to wychodzi

1

@Herato
Porozmawial z trenerem i tyle.
Nie mają po 5 lat żeby się obrażać.
Nikt na tym nie skorzysta

2

@gumaz
Jesteśmy obaj na sorze to prawda, ale trochę sprecyzuje

Siedzę obok @Kessie 'go i czekam aż się wybudzi

0

@Eklerek
Jak będzie trzeba to tak

0

@gumaz
To może zrobimy dzisiaj jakaś strzelaninę na La rambli jeszcze

@wpwelement opinia

12

@sebasarna
Nie no Seba przemyśl to jeszcze.
Bez Ciebie to już nie będzie to samo

1

@Bolton
Też tak sądzę.
Izi win

1

Arsenal walnie dwie bramki minimum w drugiej połowie i się skończy wasze lamentowanie

1

@Konradowskyy
A nawet puszczałem to sobie dzisiaj w samochodzie.

1

@mientusek1407
Konusek1407

0

Barcelonie by sie przydał taki dzik z serduchem do gry jak Darwin Nunez

0

@BojanKriKicz
Za młody jesteś

1

@13th
Jego to akurat czuć na kilometr

3

@gumaz to zależy czy będę miał związane ręce czy nie

7

@Luciano99
Ja mam czutke że 2 zęby Ci dzisiaj wypadną

4

Szybki strzał niczym Ja w @Kessie 'go pod Orlenem i to mi się podoba o to chodzi

1

@BHAFCB
Trzymaj się tam wariacie

6

@Kessie

Gdy puszczę Bąka w twój komin*

4

@Kessie
To i to stosunkowo łatwo osiągnąć

4

@Kessie
Grunt, że twoje oko podejdzie dzisiaj pod moją pięść

2

@Czajka90
Tak dokładnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Czajka90

Nie wiem, ale walimy ich na dziure

0

@BHAFCB
Biadolisz, Inter przegrał u siebie po raz pierwszy od 2022roku w Europejskich pucharach, to czemu i was pizdryki nie ograć

1

@Czyhrynski
Istnieje i ma się dobrze

1

@Stinger_

@Kessie opinia Klemens

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?