9

@Luciano99
Ja go widzę w Legii Warszawa w przyszłym sezonie w meczu wyjazdowym Betclic 1 Liga z Chrobrym Głogów

5

@PatrychoO
Czemu czub?

Kręci hajs jak szalony, nikogo nie okrada

LATINO KiNG xD

1

W imie ojca i syna oby policja się nie natrafiła


6

I tak właśnie zaczęła się przyoda @Kessie 'go z kibicowaniem Arsenalowi


1

Bajera na sorze


24

Najgorzej


3

@ranger3120

Ja tam mam normalnie jutro pod Orlenem boxing day z @Kessie .

Dzisiaj w sumie też

4

@Encore załamany bo Bruno wypadł


0

@FCB_dimiC
Widzę, że ta sama taktyka co u @FcPortoFan1999

9

@Who_you_mam
Ten patch pewnie waży więcej niż cała gra

3

@blakkudium jak gowno wyglada

8

@Kessie
Wyjaśnimy sobie to zaraz na pewnej stacji

13

@Kessie

Za to byłeś użytkownikiem najczęściej walonym na dziure

2

@BulaKG gorzej jak nie wejdzie xd

3

@Ziemny

Jak oni w brudnej śpią cały czas to raczej ciężko będzie

1

@barcafan1789
Sztosik

9

@MaziFCB

Nie no siedzą raczej pod stołem i czekają na resztki

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Prorokk

Ja dzisiaj wyjątkowo rozumiem co wy kibice Legii do mnie piszecie.
Jakoś tak po ludzku dzisiaj się wysławiacie xD

4

@Prorokk

Typowy kibic Legii xD

Pije żeby zapomnieć o sezonie

5

@LeszekFCB

Trzymaj, przydadzą Ci się - ✅

4

@Kessie twoj Wujek wysłał mi zdjęcie.
Również dzisiaj świętują, kazali mi Cię pozdrowić bo ty telefonu nie masz nawet nieudaczniku i nie mają jak się z tobą skontaktować

https://zapodaj.net/images/d314a4c26daa4.jpg

14

Zdrowych, spokojnych świąt i żeby nikt was nie walił na dziure

0

@gumaz
to skosztować tylko troche

8

@Katalończyk 99

Na pewno nie po tym od kuzynki

1

@pluszek
Niby zyczenia swiateczne no, ale nie idzie na ta morde tuska patrzec.

Mimo wolnie taki odruch obrzydzenia xD

11

@Who_you_mam
I ten Adama Traore co przedryblował co mecz pięciu w jednej akcji po czym wykonał dośrodkowanie w trybuny

16

@Popitek12
Niezła ekipa musi tam być zamontowana skoro czarną owca nie jesteś Ty xD

0

@Ogorinho1974
Występ kompletny

2

Strzelają dopóki ktoś nie trafi w światło bramki chyba bo na bramkarzy nie ma co liczyć xD

2

@esem91
Łosoś i dorsz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?