Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Luciano99
Ja go widzę w Legii Warszawa w przyszłym sezonie w meczu wyjazdowym Betclic 1 Liga z Chrobrym Głogów
5
@PatrychoO
Czemu czub?
Kręci hajs jak szalony, nikogo nie okrada
LATINO KiNG xD
1
W imie ojca i syna oby policja się nie natrafiła
6
I tak właśnie zaczęła się przyoda @Kessie 'go z kibicowaniem Arsenalowi
1
Bajera na sorze
24
Najgorzej
3
@ranger3120
Ja tam mam normalnie jutro pod Orlenem boxing day z @Kessie .
Dzisiaj w sumie też
4
@Encore załamany bo Bruno wypadł
0
@FCB_dimiC
Widzę, że ta sama taktyka co u @FcPortoFan1999
9
@Who_you_mam
Ten patch pewnie waży więcej niż cała gra
3
@blakkudium jak gowno wyglada
8
@Kessie
Wyjaśnimy sobie to zaraz na pewnej stacji
13
@Kessie
Za to byłeś użytkownikiem najczęściej walonym na dziure
2
@BulaKG gorzej jak nie wejdzie xd
3
@Ziemny
Jak oni w brudnej śpią cały czas to raczej ciężko będzie
1
@barcafan1789
Sztosik
9
@MaziFCB
Nie no siedzą raczej pod stołem i czekają na resztki
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Prorokk
Ja dzisiaj wyjątkowo rozumiem co wy kibice Legii do mnie piszecie.
Jakoś tak po ludzku dzisiaj się wysławiacie xD
4
@Prorokk
Typowy kibic Legii xD
Pije żeby zapomnieć o sezonie
5
@LeszekFCB
Trzymaj, przydadzą Ci się - ✅
4
@Kessie twoj Wujek wysłał mi zdjęcie.
Również dzisiaj świętują, kazali mi Cię pozdrowić bo ty telefonu nie masz nawet nieudaczniku i nie mają jak się z tobą skontaktować
https://zapodaj.net/images/d314a4c26daa4.jpg
14
Zdrowych, spokojnych świąt i żeby nikt was nie walił na dziure
0
@gumaz
to skosztować tylko troche
8
@Katalończyk 99
Na pewno nie po tym od kuzynki
1
@pluszek
Niby zyczenia swiateczne no, ale nie idzie na ta morde tuska patrzec.
Mimo wolnie taki odruch obrzydzenia xD
11
@Who_you_mam
I ten Adama Traore co przedryblował co mecz pięciu w jednej akcji po czym wykonał dośrodkowanie w trybuny
16
@Popitek12
Niezła ekipa musi tam być zamontowana skoro czarną owca nie jesteś Ty xD
0
@Ogorinho1974
Występ kompletny
2
Strzelają dopóki ktoś nie trafi w światło bramki chyba bo na bramkarzy nie ma co liczyć xD
2
@esem91
Łosoś i dorsz