2

@FcPortoFan1999
Na Portugalię również

@Popitek12

4

@Comentateiro

Jestem za sprowadzeniem dla Ciebie stoperanu

9

@mekston
To by pisala o 10 sekundach, a nie o 2 minutach

1

@macio_944
Grunt, że ty wydajesz i to mi wystarczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

7

@gumaz
W rowie przy a4 mieszka

6

@Kessie Ty nawet sam wyglądasz jak spalony

0

@daniel32778
A to nie mogę lubić tego piłkarza bo nie będę kibicem Liverpoolu?

Co za brednie totalne

No, ale teraz w modzie jest wyzywanie od najgorszych zawodników swojej ulubionej drużyny wiec co ja tam wiem :)

1

@escarabajo
Nie ważne.

Dla mnie i tak będzie kocurem na zawsze.

1

@Eklerek

Mocne słowa jak na gościa tasującego się do leklerka :P

2

@Kessie

Faktycznie za mocno Ci dzisiaj wypłaciłem tego gonga

6

A miałem już nie płakać w tym roku to takie posty mi wyskakują


6

@Eklerek

Arsenal i trofeum premier league

@Kessie

1

Ale 3 mecze pod rząd ma Arsenal

To wygląda jak spadek z 1 lokaty w lidze.
W sumie to nawet i 5 bo jednak z Chelsea i Nottingham na wyjeździe również


9

@Gibbon_FCB

Nie to co tutaj same powazne osobistości jak @Luciano99 @Popitek12 @Kessie @betonito @MOLESTA @wpwelement

2

@Mario96w
Wędzenie podwawelskiej

5

@Popitek12

@TR3YWAY A po siłowni Rumun zrobił Popitka

5

@blakkudium
Klopsa to mu zrobie z mordy, ale w sosie pomidorowym

2

@Eklerek @Kessie
Frimpong zaczyna nabijać asysty

3

@mientusek1407

Niezłe masz fantazje mentosek

3

Kontra Liverpoolu
Chiesa wychodzący na wolne pole z za pleców Wirtza.

Widzę to
@Eklerek


2

@Eklerek
Kiedy jak nie dziś

4

@FcPortoFan1999
Ta, Razem ze swoim padawanem Araujo

8

Ojciec ustawiony do pionu
@Kessie @Bocheno1 @Luciano99 @blakkudium


1

@gumaz
Więcej Gumaz

1

@marcin62
Zgadza się, Musiałem się wziąć za siebie

3

Na śniadanko Red Bull bez cukru.
Tak się żyje

14

Najważniejsze @Encore że złapałeś ten kurs 2.70 na Newcastle

9

@JimMorrisonFCB

To już się pytaj koleżanek z La rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?