Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Doren01
To jest pozycja bramkarza.
Do koncepcji powinien mu pasować bramkarz ze światowego topu, który broni to co powinien + piłki nie do wyjecia.
Ma takich 2 do wyboru i co?
Wybierze trzeciego dużo słabszego :D
1
@Kozinho.
Zaufaniem można było się kierować u nas w kadrze jak był Szczęsny czy Fabiański i to już kwestia selekcjonera na kogo chciał postawić.
Ale tu?
Simon im obecnie nie dorasta do pięt
5
Gdzieś na youtubie dzisiaj wyskoczył mi jakiś short z redaktorami tej strony i dyskusja o tym, że Unai Simon raczej będzie podstawowym bramkarzem Hiszpanii.
Argument taki, że ma zaufanie Selekcjonera.
Ok, ale ja na miejscu Hiszpanów tj najwierniejszych kibiców tej reprezentacji z wiadomych przyczyn byłbym wręcz wściekły patrząc na to co reprezentują sobą Raya czy właśnie wasz Garcia, ale i tym jak przeciętny jest ten Simon gdyby faktycznie to ten ostatni stał między słupkami.
Nie wyobrażam sobie jak tych dwóch kocurów będzie grzało ławę kosztem Simona na MŚ.
Tam jest przeogromna różnica w klasie żeby przymykać na to oko
1
@WiernyKatalonii
Wchodzę w to
0
@Eklerek
Mecz meczowi nie równy.
Nie gracie dzisiaj na zawodników z potencjałem na poziomie Brighton, a najlepszego klubu na świecie.
Powtarzam z Potencjałem, a nie z tym co prezentujowali.
Dlatego liczę, że wreszcie pokażą go na boisku.
0
@Eklerek
Co mi się podoba w tym meczu dzisiejszym, to że Arsenal jest mega faworytem - ma to też odzwierciedlenie u Bukmacherów.
Liverpool przegra?
Kogoś to mega zdziwi przy obecnej dyspozycji?
Natomiast wystarczy, że Zepna poslady i ta kadra zagra chociażby na 70-80% możliwości i mogą spokojnie ugrać dobry rezultat.
Na jakiś dzień konia nawet nie liczę.
Ze spokojem podchodzę do tego spotkania licząc, że Arsenal i jego kibice mogą być w lekkim szoku po godzinie 21:00.
Natomiast trochę też emocji zeszło z tego spotkania za sprawą City i 3 remisów pod rząd, Chelsea znów strata punktów.
To kto ma was tam dogonić?
Arsenal już wyszedł obronną ręką z tej kolejki nie rozgrywając na dobrą sprawę nawet swojego spotkania.
1
Jak dzieciaków pod trzepakiem
2
@macio_944
Na Real i Arsenal w bezpośrednich starciach nawet taka forma wystarczyła.
Fakty
2
@macio_944
Niezła grafika.
To chyba twoja najlepsza praca w twoim portfolio xD
1
@Kessie
Wejść to ty możesz do klatki w zoo
0
@vangoor
Jutro powtórka
0
@Eklerek coś tam pytałeś o coś i chyba zapomniałeś o czymś chłopaczku
0
@El Plutoninho nawet jak nie wejdzie to sobie odbije na Fifa online ✅️
1
@July_6_BcN
To wracaj potrenować do kuchni
5
@michaleu
Niedługo zmienia nazwę na FC POLto
2
@July_6_BcN
Kamil Stoch kibic Liverpoolu
4
@clyde
A kto nim nie jest na tej stronie.
16
@ZwyklyCuler48
A co już Cię @BarcaInfo magluje na Twitterze żeby głosować na niego?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Batys
1
@Criss18Barca
Wiocha totalna.
W sumie mnie też nie dziwi, że i @July_6_BcN to robi.
9
@Kessie co ty na tym Twitterze robisz i co to za avek
https://x.com/i/status/2008522383401812034
0
@derus
Nawet w tym co piszesz nie masz racji xD
Ale żyj sobie w tym błędzie
0
@derus
Boli co? :)
I dobrze.
1
@marcin62 @Stinger_
No kolega wyżej nie grzeszy rozumem jak widać zwłaszcza, że odnosiłem się do właśnie takiego podejścia na samym początku tej dyskusji :P
Natomiast Pan @derus ewidentnie ma jakiś problem, od rana wylewa żale, próbuje ośmieszyć piłkarza ( xD ) jednocześnie ośmieszając tylko i wyłącznie samego siebie.
Może myślał, że nie wiem? Zepsuje mi tym dzień? :D
Niech tam sobie ujada - tyle mu pozostało.
Napisał, że Nunez jest plackiem.
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak zmienić Avatar i przestać lubić tego zawodnika.
0
@derus
Tak myślałem, nie potrafiłeś odpowiedzieć i zmiana tematu.
2
@derus
I co w związku z tym?
6
Nunez swoj chłop.
Koło uja mi lata czy gra gorzej od jakiegoś czasu.
Kto powiedział, że trzeba kibicować tylko tym najlepszym
@Kessie @Rewolucja123 @escarabajo
0
@escarabajo
Zacznijmy od tego, że dali dupy i musieli grać z tym Kongo żeby się dostać do kolejnych baraży.
A taka to wielka paka.
Czaisz?
0
@escarabajo
Tego jak nie zakwalifikować się z taką paką na MŚ w USA też się mają od nich uczyć?
Taka paka i odpadli z demokratyczna Republika Kongo w walce o jakieś baraże xD
8
Opinia?