Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Luciano99 @FcPortoFan1999 @Faro @Bolton
Panowie, może tym razem Arsenal umoczył nam kupon, ALE w następnej kolejce wszystkie siły i pieniądze stawiamy na Singlu tj Arsenal wygra mecz i tyle.
1
@PatrychoO
Reklamacja, a jak Ci zależy na czasie to po prostu wypie***l na śmietnik
0
Hamiltonowi pozostało flexowanie się nowymi kaskami
0
@Cyzix
Wysprzątal Arsenalem podłogę w bezpośrednim meczu.
Trochę Ci się pomerdało, ale wybaczam
1
@Cyzix
Złamał się Arsenal i to nie na kiblu, a jeszcze w salonie
0
@MessiForeverTheBest
Stary nie robił z siebie ofiary losu
5
@BojanKriKicz
Po to wrociles?
A później płacz? Uwzięli się na mnie?
3
@Czajka90
Ale nie ma hehe
2
@mekston
Twój @Kessie lubi AbuDabi
1
@Faro
@Kessie
Faro dolaczyl do mnie i Oskiego.
Jak oceniasz ten ruch
1
@FcPortoFan1999
To gramy Oski.
Tapujemy tapujemy
2
@Faro
Zgubiłeś literę R
2
@Kamiloza91
Dokładnie, izi win
@Kessie
1
@FcPortoFan1999
No i git
1
@FcPortoFan1999 jaka predykcja na końcówkę spotkania?
Arsenal to bierze?
0
@Eklerek
Taki wynik też jest ok
0
@Czajka90
Napinaliście się na jesień, to muszę xZd
1
@Faro
Bo to innowacyjny futbol kanonierów.
Bez ładnej gry, ale za to bez trofeów
1
@VeB 1899
Powinni spróbować swoich sił w lidze Europy.
Może tam uda się coś wygrać w końcu
1
@Faro
To musisz oglądac ich częściej w tym sezonie.
Oki?
1
@Kessie
To też do czasu pewnie xD
0
@Eklerek
A teraz to może ciągnąć kiche co najwyżej
@Kessie
2
@Firestone
Najważniejsze, że po mocnej jesieni kibice Arsenalu zaczęli się napinać w Internecie jakby co najmniej kilka tytułów premier league wygrali w ostatnich latach dokładając do tego LM xD
A fakty są takie, że Tottenham zdążył wygrać przed nimi trofeum europejskich pucharów xD
2
@Kessie
Jak tam xD
1
@Kessie
No tak wam pokazał Emery w tym meczu
5
I Aston Villa 3 pkt od niesamowitego w tym sezonie Arsenalu, a City jak ich chwyci na 2 punkty wygrywając swój mecz, to wszyscy wiemy jak się skończy ten sezon xD
@Kessie @Czajka90
2
@Kessie
I slusznie
2
@Kessie
I tak będzie.
Wy zaraz na łeb dostajecie i tyle będzie z majstra xD
City zaraz 3pkt straty tylko
Czujesz to?
Kupcia zbliża się do twoich majtek kanonierku
0
@Douglas
Maroko wychodzi z 1 miejsca w tej grupie z Brazylia.
Patrząc co prezentuje Brazylia od lat to dlaczego niby oni mają być faworytami tej grupy xD
1
@AmigoBlancos
Moim zdaniem po LATACH tego co prezentuje nam Courtois myślę, że powinien być spokojnie stawiany z tymi bramkarzami w jednym szeregu
Nie mam co do tego żadnych wątpliwości