4

@Luciano99 @FcPortoFan1999 @Faro @Bolton
Panowie, może tym razem Arsenal umoczył nam kupon, ALE w następnej kolejce wszystkie siły i pieniądze stawiamy na Singlu tj Arsenal wygra mecz i tyle.

1

@PatrychoO

Reklamacja, a jak Ci zależy na czasie to po prostu wypie***l na śmietnik

0

Hamiltonowi pozostało flexowanie się nowymi kaskami

0

@Cyzix
Wysprzątal Arsenalem podłogę w bezpośrednim meczu.
Trochę Ci się pomerdało, ale wybaczam

1

@Cyzix
Złamał się Arsenal i to nie na kiblu, a jeszcze w salonie

0

@MessiForeverTheBest
Stary nie robił z siebie ofiary losu

5

@BojanKriKicz
Po to wrociles?
A później płacz? Uwzięli się na mnie?

3

@Czajka90
Ale nie ma hehe

2

@mekston

Twój @Kessie lubi AbuDabi

1

@Faro

@Kessie
Faro dolaczyl do mnie i Oskiego.
Jak oceniasz ten ruch

1

@FcPortoFan1999
To gramy Oski.

Tapujemy tapujemy

2

@Faro
Zgubiłeś literę R

2

@Kamiloza91
Dokładnie, izi win
@Kessie

1

@FcPortoFan1999
No i git

1

@FcPortoFan1999 jaka predykcja na końcówkę spotkania?

Arsenal to bierze?

0

@Eklerek
Taki wynik też jest ok

0

@Czajka90
Napinaliście się na jesień, to muszę xZd

1

@Faro
Bo to innowacyjny futbol kanonierów.
Bez ładnej gry, ale za to bez trofeów

1

@VeB 1899
Powinni spróbować swoich sił w lidze Europy.
Może tam uda się coś wygrać w końcu

1

@Faro
To musisz oglądac ich częściej w tym sezonie.
Oki?

1

@Kessie
To też do czasu pewnie xD

0

@Eklerek
A teraz to może ciągnąć kiche co najwyżej
@Kessie

2

@Firestone

Najważniejsze, że po mocnej jesieni kibice Arsenalu zaczęli się napinać w Internecie jakby co najmniej kilka tytułów premier league wygrali w ostatnich latach dokładając do tego LM xD

A fakty są takie, że Tottenham zdążył wygrać przed nimi trofeum europejskich pucharów xD

2

@Kessie
Jak tam xD

1

@Kessie
No tak wam pokazał Emery w tym meczu

5

I Aston Villa 3 pkt od niesamowitego w tym sezonie Arsenalu, a City jak ich chwyci na 2 punkty wygrywając swój mecz, to wszyscy wiemy jak się skończy ten sezon xD

@Kessie @Czajka90

2

@Kessie
I slusznie

2

@Kessie
I tak będzie.
Wy zaraz na łeb dostajecie i tyle będzie z majstra xD
City zaraz 3pkt straty tylko

Czujesz to?
Kupcia zbliża się do twoich majtek kanonierku

0

@Douglas

Maroko wychodzi z 1 miejsca w tej grupie z Brazylia.

Patrząc co prezentuje Brazylia od lat to dlaczego niby oni mają być faworytami tej grupy xD

1

@AmigoBlancos

Moim zdaniem po LATACH tego co prezentuje nam Courtois myślę, że powinien być spokojnie stawiany z tymi bramkarzami w jednym szeregu

Nie mam co do tego żadnych wątpliwości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?