Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@betonito
Ja znam piłkarza co doznał 2 razy kontuzji w trakcie jednej solówki na Orlenie - @Kessie
27
☎️ Oficjalnie:
Rezygnuje ze startowania w eliminacjach do Eurowizji
10
@Popitek12
O, a jakie? Ja najbardziej lubię serowy do nachosów
7
@blakkudium
Emery
66
@dge21 lecę po popcorn
2
@Kessie
Wczoraj 100% skuteczności w typach miałem
4
@Kessie
To wstawiaj tym bardziej
1
@Czyhrynski
Zależy jaka mgła.
Jak jest taka, że widać spokojnie co jest 100m dalej, to po co odpalać?
2
@Kessie
Nie wiem nawet o co chodzi xD
3
@Eklerek
Żebym ja się musiał uczyć na YouTube co i jak budować i tworzyć w Minecraft...
Kto to widział Kurła xD
8
@Kessie dzisiaj bez solówki na Orlenie.
Po robocie obiecałem córce, że zbudujemy tory i kolejkę w Minecrafcie do okoła jej domku i jaskini.
Nawet zadymiarz musi mieć w życiu jakieś priorytety
2
@FcPortoFan1999 i typ na miękko wchodzi.
1
@Katalończyk 99
demolują ich 1-0 poki co
2
@FcPortoFan1999
Stawiamy zaklad LIVE.
2 gol w meczu - Arsenal
2
@Eklerek
Zaraz i tak strzelicie kilka bramek
@FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999
Też nie wiem.
Arsenal pewnie idzie po wygranie premier league
2
@Kessie
Za późno @Kessie
Klątwy już rzucone
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16304133#comment-16304185
6
@ali3gator
Ja też.
Żartuje, do spodu z nimi
2
@FcPortoFan1999
No też Liczę Oski, że Arsenal siądzie
2
@blakkudium mam nadzieję, że to singiel?
2
@FcPortoFan1999
Dobrze mówisz kumplu
4
Dzisiaj Arsenal oczywiście gładko wygrywa 3:0
Liverpool natomiast tutaj czuję strata punktów
@FcPortoFan1999 @Kessie
16
@Tasde
To ogarniasz podobnie co on w akcjach ofensywnych
16
23 tytuły LM na jednym obrazku
@Kessie @Czajka90 duma
0
@MichuZ44
A no jak Chodzi o Yamala to go okradaja koledzy z druzyny, ale po Wirtzie to kazdy cisnie na swiecie, a mogl miec lekko z 7 asyst w tym sezonie premier league.
Rowni i rowniejsi
5
@betonito
Raczej nie ma żartów bo jeszcze by Olmo doznal urazu szczęki podczas śmiania się
1
@Bocheno1
"My już rozłożyliśmy materace"
Już myślałem, że znowu pod moim blokiem się rozkładasz przy śmietnikach
2
@mekston
Nie wiem, nie mam takiego dobrego wzroku
10
@Kessie @Bocheno1
Mam dla was zagadkę
3
@ali3gator
Uszy go napędzają jak z wiatrem biegnie