1

@RoberDzik

Sergio Ramos

1

@Mixtape
Z utrudnień na drodze/ zamkniętej drogi/ objazdu

0

@Sulimo
No zwłaszcza, że będą grać w ekstraklapie

0

Komentarz usunięty

3

@FcPortoFan1999
Oby Polonia wróciła do ekstraklasy.
Żeby derbów stolicy nie było w lidze na najwyższym szczeblu? Kto to widział

2

@FcPortoFan1999

To ten hit

@Kessie


7

Dawać go do Legii


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@gumaz
Mnie to bardziej ciekawi dlaczego z góry zakładasz, że ona się godzi na ten obiad z tym bezbekiem

1

@Faro

Ja się nie będę chwalić wygranymi bo jeszcze bana za spam dostanę

1

@Faro
Dlatego ty grasz w robloxa, a zawodowcy bawią się w bukmacherke.

Pozdro

1

@Faro
Koziorożec

1

@Czajka90
Po prostu lubię @Kessie więc odwlekam jego egzekucje

3

@Azi

@gumaz ma tyle samo, a w gry nie gra jak coś.

1

@Eklerek

"I co z tego " Xd

Muszę zapamiętać tak Ci będę odpowiadał od dziś xD

4

To Jakiś fejk koledzy bo nie widzę Arsenalu na liście?
@Czajka90 @Kessie


2

@Czajka90
To znaczy że ktoś jej rower ukradł

2

@Lanosss
I codziennie dostaje na dziure

0

@Popitek12
Lepiej na notatniku zobacz

3

@Cyzix

@Lionel_Messi10 ten też pewnie dobry chłopak co xD

Pięknie ich tam do paki łapią degeneratów.
Brawoo

1

@Encore

Niby tak, ale pamiętam jak ty Ten Haga też broniłeś do końca i mam mieszane uczucia xD

0

@Encore
Co w tym ciekawego niby.
Usuń to najlepiej

1

@ranger3120
Trójka dzieci wszystkie z innym faciem xD

1

@Zoker

@Kessie zwęszył właśnie okazje

7

@Sysia11

To ty tupiąca nóżką jak ktoś Alvareza obrazi

4

Jak już to do Lidla


0

@Popitek12
Prędzej uwierzę w Yellow Kubuś Play

1

White monster x


3

@Kessie
Prawie porobiłem Van Dijka.
Mało brakło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?