Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RoberDzik
Sergio Ramos
1
@Mixtape
Z utrudnień na drodze/ zamkniętej drogi/ objazdu
0
@Sulimo
No zwłaszcza, że będą grać w ekstraklapie
0
Komentarz usunięty
3
@FcPortoFan1999
Oby Polonia wróciła do ekstraklasy.
Żeby derbów stolicy nie było w lidze na najwyższym szczeblu? Kto to widział
2
@FcPortoFan1999
To ten hit
@Kessie
7
Dawać go do Legii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@gumaz
Mnie to bardziej ciekawi dlaczego z góry zakładasz, że ona się godzi na ten obiad z tym bezbekiem
2
@Fog_W_1899
https://zapodaj.net/images/812b67c76e22c.jpg
@FcPortoFan1999
1
@Faro
Ja się nie będę chwalić wygranymi bo jeszcze bana za spam dostanę
1
@Faro
Dlatego ty grasz w robloxa, a zawodowcy bawią się w bukmacherke.
Pozdro
1
@Faro
Koziorożec
1
@Czajka90
Po prostu lubię @Kessie więc odwlekam jego egzekucje
3
@Azi
@gumaz ma tyle samo, a w gry nie gra jak coś.
1
@Eklerek
"I co z tego " Xd
Muszę zapamiętać tak Ci będę odpowiadał od dziś xD
4
To Jakiś fejk koledzy bo nie widzę Arsenalu na liście?
@Czajka90 @Kessie
2
@Czajka90
To znaczy że ktoś jej rower ukradł
2
@Lanosss
I codziennie dostaje na dziure
0
@Popitek12
Lepiej na notatniku zobacz
3
@Cyzix
@Lionel_Messi10 ten też pewnie dobry chłopak co xD
Pięknie ich tam do paki łapią degeneratów.
Brawoo
1
@Encore
Niby tak, ale pamiętam jak ty Ten Haga też broniłeś do końca i mam mieszane uczucia xD
0
@Encore
Co w tym ciekawego niby.
Usuń to najlepiej
1
@ranger3120
Trójka dzieci wszystkie z innym faciem xD
1
@Zoker
@Kessie zwęszył właśnie okazje
7
@Sysia11
To ty tupiąca nóżką jak ktoś Alvareza obrazi
4
Jak już to do Lidla
0
@Popitek12
Prędzej uwierzę w Yellow Kubuś Play
1
White monster x
3
@Kessie
Prawie porobiłem Van Dijka.
Mało brakło