0

@clyde
No tak, ale to pamiętam, że Ty w F1 to słabiutka jesteś :D

No offencee

1

@fcbarcafan19

Najgorsze na padzie są 3-4 sekwencje zakrętów zaraz po wyjeździe z tunelu

1

@clyde
Nie no na kierownicy o niebo lepiej.
Większa kontrola przy mikro ruchach

1

Grasz kariere w F1 i przychodzi ten moment tj GP Monako.
I weź graj w to na padzie xD

0

@Filipem
Pracoholik

0

@FcPortoFan1999
Problemy bezrobotnych xD

4

Komentarz usunięty

0

@BorzyKrzys
Oznaczaj mnie w tym temacie dobrze?

3

@Comentateiro

Ale nie był to niemiecki polityk.
Nie widzę więc wad

3

@Kessie

To chyba jeszcze jej nie odkryłeś bo wczoraj widziałem jak pod śmietnikiem spałeś

15

@vivalaice21
W takim razie Witamy ponownie

1

@JimMorrisonFCB
Tak właśnie czułem xD

1

@clyde

https://zapodaj.net/images/a3d61885f513a.png

No patrz.
W ubiegłym tygodniu się dopiero skapłem.

Przepuścilo kupon jak zszedłem ze stawką poniżej 5zl xD

1

@clyde a tak serio to mi ostatnio dali limity na fortunie gnoje xD

0

@clyde
Przynajmniej bez problemów będzie

2

@clyde Przegrałabyś jak człowiek siano u buka i nie byłoby problemu.

Zachciało ci się gwiazdorzyć, no i masz teraz efekt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB
Ale wiesz, że to nie jest FM26? :D
Wiesz prawda? :D

7

@Bolton też bym łaził w samych gaciach gdybym miał taką rzeźbę

12

Wchodzisz do żabki po chiperki i widzisz @Bocheno1 kradnącego pieczywo.
Co robisz?
https://zapodaj.net/images/ec5a74623a9cb.jpg

8

6

Dobrze mówi Mati?
Jaka opinia La rambli


0

@Sergio_Devils
Dokładnie, wy pewnie uczciliscie zwycięstwa minuta ciszy.
Co za brednie

3

@MYTO
Nike air force 1

I na jesień zima jakies timberlandy

4

Po prostu Real zdeklasował was najpierw w ataku, a pod koniec meczu żeby zdeklasować was jeszcze bardziej, to zdeklasował was w grze defensywnej.

Totalna masakra i czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałem.

1

@gumaz
Dobry pomysł.
Skorzystam

2

@Cyzix

Na ten mecz to mam najbardziej wyjebongo.

Jeśli miałbym wybrać jeden który musimy przegrać kosztem innych, to byłby właśnie ten ligowy w LM.

No... Ale przy obecnej formie, to i 4 na ci*e możemy dostać xD

6

4 następne mecze Liverpoolu:

▪️EFL Cup - Crystal Palace
▪️Aston Villa w lidze
▪️Real Madryt w LM
▪️ Manchester City w lidze

Przecież to aż się żyć odechciewa przy ich obecnej formie haha xD

Na X'ie już piłuja słowa Kloppa, że jeśli klub będzie go potrzebowal, to jest gotów wrócić xD

@blakkudium @Eklerek @Czajka90

0

Plose Pani a ciemu maks nie dośtał teś kaly?

2

@Bzyczekk
Bo dzieciaki się spłakały.
To nie Mario Carts tylko Wielki Max walczy o mistrza świata F1 a hejtery tam niech ujadają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?