Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde
No tak, ale to pamiętam, że Ty w F1 to słabiutka jesteś :D
No offencee
1
@fcbarcafan19
Najgorsze na padzie są 3-4 sekwencje zakrętów zaraz po wyjeździe z tunelu
1
@clyde
Nie no na kierownicy o niebo lepiej.
Większa kontrola przy mikro ruchach
1
Grasz kariere w F1 i przychodzi ten moment tj GP Monako.
I weź graj w to na padzie xD
0
@Filipem
Pracoholik
0
@FcPortoFan1999
Problemy bezrobotnych xD
4
Komentarz usunięty
0
@BorzyKrzys
Oznaczaj mnie w tym temacie dobrze?
3
@Comentateiro
Ale nie był to niemiecki polityk.
Nie widzę więc wad
3
@Kessie
To chyba jeszcze jej nie odkryłeś bo wczoraj widziałem jak pod śmietnikiem spałeś
15
@vivalaice21
W takim razie Witamy ponownie
1
@JimMorrisonFCB
Tak właśnie czułem xD
1
@clyde
https://zapodaj.net/images/a3d61885f513a.png
No patrz.
W ubiegłym tygodniu się dopiero skapłem.
Przepuścilo kupon jak zszedłem ze stawką poniżej 5zl xD
1
@clyde a tak serio to mi ostatnio dali limity na fortunie gnoje xD
0
@clyde
Przynajmniej bez problemów będzie
2
@clyde Przegrałabyś jak człowiek siano u buka i nie byłoby problemu.
Zachciało ci się gwiazdorzyć, no i masz teraz efekt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JimMorrisonFCB
Ale wiesz, że to nie jest FM26? :D
Wiesz prawda? :D
7
@Bolton też bym łaził w samych gaciach gdybym miał taką rzeźbę
12
Wchodzisz do żabki po chiperki i widzisz @Bocheno1 kradnącego pieczywo.
Co robisz?
https://zapodaj.net/images/ec5a74623a9cb.jpg
8
@kundee @Lanosss
A wygląda tak:
https://zapodaj.net/images/7af2520c78f86.jpg
6
Dobrze mówi Mati?
Jaka opinia La rambli
0
@Sergio_Devils
Dokładnie, wy pewnie uczciliscie zwycięstwa minuta ciszy.
Co za brednie
3
@MYTO
Nike air force 1
I na jesień zima jakies timberlandy
4
Po prostu Real zdeklasował was najpierw w ataku, a pod koniec meczu żeby zdeklasować was jeszcze bardziej, to zdeklasował was w grze defensywnej.
Totalna masakra i czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałem.
1
@gumaz
Dobry pomysł.
Skorzystam
2
@Cyzix
Na ten mecz to mam najbardziej wyjebongo.
Jeśli miałbym wybrać jeden który musimy przegrać kosztem innych, to byłby właśnie ten ligowy w LM.
No... Ale przy obecnej formie, to i 4 na ci*e możemy dostać xD
6
4 następne mecze Liverpoolu:
▪️EFL Cup - Crystal Palace
▪️Aston Villa w lidze
▪️Real Madryt w LM
▪️ Manchester City w lidze
Przecież to aż się żyć odechciewa przy ich obecnej formie haha xD
Na X'ie już piłuja słowa Kloppa, że jeśli klub będzie go potrzebowal, to jest gotów wrócić xD
@blakkudium @Eklerek @Czajka90
0
Plose Pani a ciemu maks nie dośtał teś kaly?
2
@Bzyczekk
Bo dzieciaki się spłakały.
To nie Mario Carts tylko Wielki Max walczy o mistrza świata F1 a hejtery tam niech ujadają xD