Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek
Tak samo mam.
Też się na metku zarabialo, ale nie przyjdzie przez myśl miec jakieś roszczenia do twórców gry bo jakaś aktualizacja popsuła Ci sposób na zarobek gdzie to tak jak wspomniałem nie jest zalozeniem GRY
2
@Dejvo @shinthps
Może źle się wyraziłem i nie potrzebnie nazwałem głupota.
No, ale byś uzależnionym od patcha w grze? ( Czy jak ta zmianę nazwać )
Gdzie nie zapominajmy, że to jest docelowo gra internetowa i twórcy mogą mieć w pi**** to czy ktoś sobie tam zarobi na niej
Słabo to wygląda i to miałem na myśli
0
@4drian0 mam na myśli możliwość totalnie losowej rzeczy typu tej z dziś.
Gdzie w tym lokować tyle siana i liczyć na jakąkolwiek stabilność
6
@4drian0
I w sumie mi to nie przeszkadza.
Jak ktoś opierał swoje oszczędności na tego typu przedmiotach to pozostaje współczuć "pomysłowości" lub glupoty xD
1
@4drian0
Weź tam młody nawiń co się stało bo nie w temacie jestem
0
@FCB_dimiC
A ty Usiadłes po tym ziomku?
3
@Luciano99
Nałóż czapkę skinie skinie nałóż czapkę
Kiedy wicher wieje gdy pogoda w kratkę
Uszka się przeziębią kark zlodowacieje
Resztki myśli z mózgu wiaterek przewieje
2
@Jakchcesz
Powinni mieć prędzej baner "znienawidzeni przez wszystkich"
6
Przepraszam no, ale nigdy nie moge wyrobić ze śmiechu jak widzę takie filmiki xD
Stoją i grzecznie słuchają pięknej pieśni w wykonaniu typów spod ciemnej gwiazdy xD
Dodatkowej dramaturgii i powagi sytuacji dodaje jeszcze ta emotka wkurzona.
4
@Konradowskyy
▪️"ma się wrażenie że od 4 lat gra się ciągle w tę samą gierkę"
No i słusznie masz takie wrażenie ziomek xD
3
Tą pierwszą akcje muszę na tobie wypróbować dzisiaj @Kessie
Zapraszam na boisko o 12:00
0
@BHAFCB
Też tam słupki mieli i inne świetne okazje w sumie
3
Eintracht totalnie zesrany w drugiej połowie.
Stojanow w ich wykonaniu i oczekiwanie na egzekucję
1
Wirtz z upragniona asysta.
Już o wiele szybciej w poprzednich spotkaniach powinien ją mieć, ale może wreszcie będzie odblokowanie
0
@Transu96
Awansujesz kiedyś do 9ligi to i straty piłki się pojawia
1
@JimMorrisonFCB
A co tu grać z takim Isakiem co nie wie jak się nazywa pewnie nawet.
17
@Piecu11
Potrafi jeszcze przebiec pół boiska z Argentyńczykami na plecach i wywalczyć rzut karny albo np walnąć hat tricka w finale MŚ
1
@arasz1819
Jak tam to nikt nawet nie kryl tego Konate xD
Chłop sobie nabiegł na Lajcie + lekko podskoczył
1
1-3
Obrońcy muszą strzelać.
Walnąć czwarta i po meczu
1
@Encore
Jakie chybaa.
To nie podlega dyskusji
1
Jest 2-1 kurłaaa
3
@Eklerek już mi na oczy chyba pada.
No przecież że Robertsona xD
2
@blakkudium już dostal
1
Już myślałem, że znów dadzą dupy.
Dobrze, że do Ekitike bo Isak by pewnie zmarnował
1
@ZwyklyCuler48
Tak, @Kessie'go na sor odwoziłem
0
Ten Zetterer też oczywiście broni dzisiaj jak Nadal w prime na mączce.
1
Isak zanim wroci do formy to już będzie mógł się skupić na następnym sezonie.
Grają jak placki zero kontroli nad spotkaniem.
Powinien Slot grac starym składem + Ekitike i tych bobów wprowadzać po kolei co są cieniami samych siebie.
I do Uja Chiese niech wystawia, a nie jako jedyny szarpie i w podzięce dostaje regularna ławkę.
Nie wyczymie
Nie wyczymie
0
@clyde
Chociaż tyle dobrego, że Ci kupon umoczą w razie porażki
5
Dobra 0-1 na łeb Liverpool.
@Kessie podejde zaraz pod twój dom jak będzie przerwa.
Szykuj sie bo mnie już kurła telepiee
0
@Czajka90
Urazy mięśniowy