0

@spiderman1899 ale tak szczerze, to Ci się nezalo te grillowanie

0

@spiderman1899
Buhahha xD

3

@mekston
Nie, on to jak dostanie liścia na solowce

3

@mekston
I cyk do ignorowanych

4

@LeszekFCB dobrze mówi, ale mógł bardziej po nich pojechać

2

@Zieliniak
Numer dwa to rów @Kessie 'go

0

@mrboom
I po uj to.
Tragediaa

3

@PatrychoO

@Bocheno1 wołają Cię

6


@Czyhrynski
Kuca zajechałeś i tyle.
Nas nie czaruj

9

@pt9

Zapytaj ich.
Mam nadzieję, że pomogłem.

2

@blakkudium
Nunez hat trick

1

@Derean

W takim razie @BHAFCB wywal koniecznie

27

Carvajal to może wziąć na rozmowę Asencio i dopytać o kilka pikantnych szczegółów z orgii z nieletnimi

9

Moim zdaniem Yamal dał Ciała tymi wypowiedziami o Realu.


Zdecydowanie za łagodnie poleciał

8

@Luciano99

Pamiętam, już wtedy 5letni @Faro zgłaszał nas gdzie popadnie.

2

@Kgorecki2500
No przecież nie jeżdżąc na Uber eats

3

@blakkudium
Bajeczki dla dzieci.

A nawet jeśli założymy, że jest to prawda, to Rui Costa wychodzi w tym momencie na idiotę jako prezydent klubu.

- Bez szacunku do zawodnika, który spisywał się u nich bardzo dobrze, swoje zrób dla klubu w trakcie pobytu u nich i na którym sporo zarobili.

- bez szacunku do klubu, którym robi interesy i odbije się to na nich w przyszłości.

3

@blakkudium

Nie wiem co Ci tam za bajki @Kessie opowiadał o swoich oszczędnościach, ale tak prezentuje się jego poduszka finansowa

https://zapodaj.net/images/e093f5cda4ea3.jpg

7

Chłopak pewnie naczytal się La rambli, Robercik mu za tłumacza robił, to nic dziwnego, że też chciał poddymić przed el clasico.

0

@Zelazny_Mike
Uważaj na nogi

2

Możesz mieć gorszy dzień, słabsze samopoczucie, ale gdy trzeba wyjść z @Kessie na solówke, odpalić rakiete i zgasić peta w 3 sekundy nie ma innego wyjścia


1

@Kessie
Ogladnij sobie na spokojnie kolego, powspominaj

1

Przegrac z Lincoln Red Imps F.C. to jak przegrać w finale pucharu z Tottenhamem i przyglądać się jak świętują


0

@Kgorecki2500
Będzie im przypominać o pokonaniu tych łajz z Poznania

4

3

@Jakchcesz
Czy Ty sugerujesz, że chłopakom z moderacji brakuje luzu?

10

#Ciekawostka

Czy wiesz, że gdyby Barcelona odwołała się w sprawie Flicka do komitetu @Moderacja zamiast do komitetu apelacyjnego La Ligi, to odpowiedź otrzymaliby JUŻ na tydzień przed el clasico* ?


* - el clasico rozgrywanym 35 kolejce La Ligi tj 10 maja 2026 roku.

0

@Kinginiesta
Przybiegł po tą flache.
Czego to ludzie nie zrobią z pragnienia.

3

@Zbyszard
Że z policją współpracuje

1

@macio_944 a parówki jak w smaku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?