1

Hamilton to by tego podium nie ugrał nawet gdyby mu odjeli zamiast dodawać 10s.

1

Hahaahahahaha co tam się dzieje xD

0

Cyrki na przodzie, a i tak Stroll musial wyjść na tym najgorzej xD

0

Dymy Panowie
Dymyyyy

1

@clyde

To chyba @Sysia11 Ci tam po cichaczu wgrała argentyńskiego moda

1

GP Meksyku.
Brakuje Pereza w formie

2

@Encore
Ja pamiętam jak się jaralem na myśl, że zagra w repce Anglii i czekałem na wyjściowe składy

1

@partymaker
Nie, po prostu przeczytałem sOme zamiast sAme i po twoim poście jeszcze raz poszedłem to przeczytać :D

0

@dzefrej234
Przynajmniej warto.
My wydaliśmy ponad 300mln i dajemy popis w lidze xD

2

@Kessie
To już jest moment, że człowiek nawet nie ma siły się WKU**iać i nie ruszają go kolejne porażki xD

0

@Ku84fcb
Zwłaszcza, że również przegrał ZP i zajął drugie miejsce jak Vini.

Zaoral więc sam siebie

0

@KamQiX
Ter Stegen prowokował Yamala?To nieźle tam się musiało dzisiaj dziać

2

@Arden
I co? Zaczął mówić?

0

@Czajka90
No jak nie w tym sezonie to ja już nie wiem kiedy

1

@Eklerek
Moim ulubionym obrońcą był Nesta

1

@Eklerek
I Teveza za Ferrana, a na obronę Vidica

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Obrona jak u @Kessie 'go na solówce

1

Ewidentny karny

1

@Kessie
Mistrz dla Arsenalu czy same wygrane Barcelony w 10 najbliższych klasykach?

8

@Jakchcesz
Pier**lą głupoty i tyle

0

@Filipem

No jak nie ma co porównywać.
Jeśli umiesz nazwać nas przegrywami to potraf też nazwać was przegrywami w LM.


My jeszcze na dobrą sprawę jesteśmy w grze o wszystkie trofea

0

@Filipem
Za to w LM się skompromitowała 4 razy z rzędu ;)

Ale śmiejcie się śmiejcie, żeby tylko dziś nie było tak jak przed meczem z Sevilla ostatnio i smieszkami z The Reds :P

0

@tomek8756
Już się raz śmialiscie w LM przed rewanżem na Anfield z Liverpoolu :)

Pozdrawiam

0

@Luciano99
Jakie śmialiscie?

My się wciąż smiejemy

1

@Luciano99
Ostatnia rzeczą jaką bym zrobil, to zaufal Ci gdy jesteś trzeźwy


A przedostatnią gdy jesteś pijany

0

@Katalończyk 99
No nie jestem tego taki pewien.
Zazwyczaj chodzi w takich przypadkach o pierwszą kartkę.

Jakby mial otrzymać jedna to by było 1+.

Lepiej niech dopyta na czacie u buka
Zresztą po kursie idzie to na logikę ogarnąć.

1

@Zoker
No brakuje takiego Walczaka taka prawda

5

A dajcie spokój z tą całą piłką nożną.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?