Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@marcin62 klasyka, kur... klasyka. Nie cierpię nauczycieli przez te wszystkie lata jak prowadzili lekcje i jak na wszystko mają wy... a co chwile narzekają, że czegoś im brakuje, czegoś za mało. Jak przychodzi co do czego to cisną po uczniach, grają wielce oświeconych, a nie widzą faktycznych problemów, które dzieją się dookoła nich i nie reagują. Patologia polskich szkół trwa od dawna.
1
@mrboom haha, nie tłumacz mu bo to marny prowokator i napinacz. Szuka głównie zaczepek i jego wpisy mają taki charakter. Pisanie z nim to jak walka z wiatrakami
0
@Jakchcesz szkoda, że to AI. Akurat byłoby to bardzo dobre gdyby Europejczycy pokazali swój sprzeciw przeciwko temu całemu Mercosurowi.
0
@Stinger_ to było bodajże odnośnie meczu z Atletico, ale nie mam pewności. Po prostu zakodowałem, że ostatnio coś takiego pisał.
No może woleć żużel, ale no jak się tym szczyci i później nie widzi wad Stegena w wielu sytuacjach to jaki to kibic
3
@Stinger_ z całym szacunkiem, ale gdzie Stegen do Messiego. A co do żużla to można oglądać, ja nie zakazuję, ale no gość na stronie Barcy wypisuje, że nawet nie wie że Barca gra mecz xD albo że woli co innego oglądać. No takie to nie wiem, dziwne, na pokaz
4
@Criss18Barca byku, Ty bardziej kibicujesz ter Stegenowi czy Barcelonie? Patrząc, że wolisz żużel od meczu Barcy, albo nawet czasami nie wiesz, że Barca i po wczorajszym zachwycie, że Stegen gra to mam wrażenie, że jak tylko Stegen zrobi lotę z klubu to Ty też xd
0
@Frimpong nie, zle. Dla Ciebie inna zagadka - co tata Janka był sadownikiem. Janek dal jabłko koledze z klasy. Ile jabłek ma Janek
2
@Popitek12 szacunek
0
Mam w domu kilka składników. Dokupuje jedna kajzerke, do tego cebulę i ziemniaki.
Do jakiego dania dokupuje te składniki?
@Popitek12 byku dawaj
2
@Popitek12 byku, a gdzie te minusy wstawiasz?
1
Przychodzi do was Morfeusz. Pokazuje dwie tabletki - czerwona i niebieska.
Czerwona - zamieniacie się w Viniciusa na miesiąc i poznajecie wszystkie jego sekrety, a także zostajecie wtajemniczeni w sekrety realu madryt
Niebieska - zamieniacie się Mietka spod sklepu, którego jedynym celem jest ogarnięcie czteropak Rompera, albo dwie amareny. Poznajecie techniki życia codziennego oraz co potrzeba do szczęścia
Co wybieracie?
2
@Sulimo no i szacunek. To jest nas dwóch, a sądząc po lajkach to jeszcze więcej
16
Wygrywamy dzisiaj z Guadalajarą i real jutro przegrywa, a następnie zostaje rozwiązany - wchodzicie w to?
2
Yamal w wieku 30 lat będzie już prawdopodobnie po 3 Mundialach, 4 Mistrzostwach Europy i po 15 pełnym sezonie w Barcy.
Na spokojnie będzie mógł kończyć karierę i zająć się hodowlą jedwabników.
2
@Comentateiro w Espanyolu? Tam by pasował
1
@FCBparasiempre doszedłeś do siebie po wczorajszym szoku odnośnie meczu Unites rozgrywanego w poniedziałek?! :O
1
@kanver_ nawet tak nie żartuj
1
@Filipem dźwignie to im Roony zrobi i tyle będzie z Guadalajary
3
@Cyzix każdy kto życzy mu źle chyba nie zdaje sobie sprawy, że chce źle dla klubu
1
@Luciano99 oni jeszcze nie wiedzą co ich czeka... dzisiaj ich wyeliminuje z CdR, a później klub będą musieli rozwiązać że względu na kwasy
3
@Lionel_Messi10 byku, gorzej będzie jak La Liga w większości trafi do Canal+... wtedy to taka lipa na majku będzie, że szok
4
@LOPEZ16 na przestrzeni kariery Szczęsny jest lepszym bramkarzem. Jeśli chodzi o prime to może ciut lepszy miał Stegen jak 18/19, ale to trwało za krótko.
0
@partymaker nie no w te stronę też nie. Po prostu spoko, miał lepszy moment, ale np do Barcy go nigdy nie chciałem i taka BvB to był dla niego idealny klub, bo Bayern to chyba tylko przez to że niemiecki klub lubiący brać zawodników swoich rywali
0
@Luciano99 no to właśnie Szczena wie co jest grane i nie ma parcia. Tamten sezon sobie pykał jak już się rozegrał, ale w tym to totalnie wie i otwarcie mówi, że Garcia jest numero uno, a teraz przyszedł w teorii najłatwiejszy mecz, czyli początek CdR dla nas, wiec tez można grać ze sporymi rotacjami, wiec będąc mądrym gościem, z pokora i klasa nie ma parcia, żeby grać jak wrócił Stegen i może zwolnić mu miejsce. Nie wiem, mi się tak wydaje, a odejście Stegena? No byłoby fajnie bo zwolniłaby się pensja i też no kwasy by zniknęły
0
@kubix05 wybitny to raczej za dużo powiedziane, ale w pewnym momencie bardzo dobry
2
A mi się wydaje, że Szczęsny sam Flickowi powiedział, żeby Stegen grał.
Wojtek to taki gość, który wie co jest 5 i nie robi spin. Może to też będzie ostatni mecz Stegena w Barcy? Z Villarreal nie zagra na 100%, a po tym już styczeń i okienko, więc chcą jako takie pożegnanie zrobić bo liczą, że odejdzie, a Szczena to tak jak mowie - sam mógł zarzucić taki temat Flickowi.
1
@kryhaa no i git, równowaga w swiecie musi byc
4
@BojanKriKicz wtedy płakał po przegranym finale Euro na swojej ziemi, a teraz dalej płacze, ale z powodu Messiego.
2
@Fog_W_1899 brakuje Xaviego i Modricia. Xavi do world class, Modric do iconic players razem z Kroosem. Busquets również tam.
2
@blakkudium Prawie zgoda. Iniesta jednak do World Class powinien wejść. Benzema do great players i Bale w sumie też. Suarez do iconic ewentualnie też.