Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo pozdro
0
@escarabajo to akurat działa, dzięki
1
@Derean oczywiście temat sędziów musiał być xD co za błazny
0
@Dari0G nie no czasami mają taką serie jednej wygranej, czasami nawet dwóch...
0
@escarabajo aha, dalej nie działa. Nie rozumiem
0
Kylian Mbappe come to Besiktas... albo chociaż chodź do Legii lub Widzewa. Może wtedy będą potrafili wygrać kilka meczów pod rząd
0
@escarabajo jak zamykam oczy to nic nie widzę jak chcę przeczytać...
Coś nie działa, albo słaby poradnik
1
@wojopancer no jak nie jest wielki? Kontuzje w obronie do tego czerwone kartki. Sędziowie w końcu zaczęli podejmować prawidłowe decyzje i nie bać się 'wielkiego' realu madryt. Do tego trener, który przegrał rywalizację o prawo głosu z zawodnikami z wielkim ego. Media już go zwalniają i dają info o szukaniu następcy. Jedyna taktyka to laga na Mbappe i tyle. Wczoraj go wyłączyli i poza jedną akcją gdzie i tak uderzył nad poprzeczką go nie było i w ataku była lipa. Pomoc to typowi wyrobnicy i większość meczów przegrywają środek pola. Ogólny dym dookoła klubu, stadion który na siebie nie zarabia, murawa gnije, w tragicznym stanie jest to boisko, ale najważniejsze, że jest ekran 360 stopni. Perez co raz bardziej odklejony. Tam na chwilę obecną nic nie napawa optymizmem.
2
@RosjaninBut niech chociaż do SPH zostanie bo jeszcze w ewentualnym finale z nimi zagramy i będzie efekt nowej miotły, a tak to można ich dojechać
2
@pluszek Karol Nawrocki to właściwy człowiek na właściwym miejscu, a połowę narodu dalej boli ten fakt, że w końcu jest Prezydent przez duże P, z krwi i kości Polak patriota. Sigma.
0
@draxidox ale się obłowią te kraje, a USA w szczególności. Stadionów nie musieli budować specjalnie pod imprezę bo już mieli. Ceny z kosmosu, do tego wszystkie pamiątki, przekąski, noclegi, loty, a główne danie czyli reklamy, sponsorzy itd. to już w ogóle tyle siana zostawią. Tak to można organizować Mundial.
2
@MichalZZZ nie no chłopie, ale odpaliłeś teraz jak Salah z 'formą' od wiosny :D
2
Za Xabim Alonso nigdy nie przepadałem. Jak grał w Liverpoolu, realu, Bayernie... czy jako trenerze Bayeru czy teraz realu. Zawsze cieszy niepowodzenie somsiada, ale obecna sytuacja realu pokazuje jak kluby o takiej marce czyli tylko Barca i real ciężko jest prowadzić. U nas zawsze parcie na wyniki, piękną grę, duża presja z tym związana. Widać to było po Guardioli, Enrique czy teraz po Flicku jak szybciej 'starzeli/starzeją' się po twarzach prowadząc Barcę. To jest ciągła presja z klubu, od kibiców, a przede wszystkim też media dokładają dużo. W realu do tego dochodzi, że tam od zawsze jest zlepek gwiazd z wysokim ego i dla nich założenia taktyczne to za dużo, a jak coś któremuś się nie spodoba to zaraz pokazują swoje wysokie ego i trener obrywa za swoje decyzje mimo, że to on jest od podejmowania decyzji xD
Oba te kluby to jest inny poziom, nieosiągalny dla tych wszystkich Bayernów, Juventusów, Milanow, Interów, Liverpoolów i tak dalej..
2
@Derean początek sezonu mieli udane patrząc na wyniki, ale gra nie była super. Wiadomo - nowy trener, wdrożenie, ale dalej wyglądali jak mocny średniak pod tym względem.
0
Mimo, że obecna piłka jest mocno fizyczna i wydolnościowa to widać jak na dłoni, że zawodnicy techniczni dalej są na topie i będą bo piłka to nie tylko bieganie od bramki do bramki, ale głównie regulowanie tempa, przyspieszanie, trzymanie tej piłki, technika, dyrygowanie środkiem itd.
Pedri i Vitinha są idealnymi przykładami. Zawsze będą robić różnice. Wyśmienici technicy, ale i też dają radę pod względem wydolnościowym i mimo, że to chudziutcy chłopacy to ciężko im odebrać piłkę przez nadprzeciętne zdolności.
Tak, biję trochę do takich placków jak Bellingham czy Valverde. W realu są sami wyrobnicy i środek pola przegrywają praktycznie z każdym zespołem. Jak masz w pomocy piłkarza, który potrafi grać technicznie, drugiego do lekkiej pomocy i jeden, który będzie potrafił dużo biegać, naciskając rywali i potrafiąc coś czasami załadować to można dominować każdego. Ciężko o takich zawodników i posiadanie takiej pomocy, ale my mamy to szczęście, że u nas stawia się na takich graczy od zawsze, albo PSG za Enrique, który potrafi ustawić tam zespół i wykorzystać walory właśnie takiego Vitinhi.
0
@FcPortoFan1999 tak jest
0
@Zoker no to wilk syty i owca cała :D
1
@damianex10 Lazio czy Roma też spoko, albo Atalanta, ale no kurde Juve pewnie jeszcze przez kilka sezonów będzie w bagnie i chciałbym, żeby zostali odbudowani i żeby Unaiowi się to udało.
1
@Eklerek piłkarze z południowej i 'środkowej' ameryki to inny wymiar. Na nich patrzysz i czujesz ten 'vibe' zabawy z piłką, inną charyzmę, finezję, polot i fantazję. Szczególnie mowa o piłkarzach urodzonych w latach 60tych, 70tych i 80tych.
2
@Comentateiro bardzo lubię hiszpańskiego Severusa Snape. Mega trener na takie kluby jak Sevilla, Villarreal czy Aston Villa. Osiągnięcia z tymi klubami to potwierdzają. Mocno kibicuje Aston, żeby mieli TOP4 w tym sezonie, a może jakimś cudem powalczyli o mistrzostwo. Piękna byłaby to historia. Chciałbym, żeby też w przeciągu kilku lat zrobił też drugie podejście do większej marki i np. objął Juventus za kilka lat, albo Inter czy Milan. Czuję, że Serie A by mu leżało.
1
Jeszcze w Ekstraklasie Legia w łeb dostała i Widzew Łódź po dwóch bramkach w końcówce spotkania. No jest dobrze, ale byłoby idealnie jakby te dwie ekipy spadły z Eklapy.
3
@Corr tak jest odkąd tyko przyszedł Mbappe. Jego zawsze będzie ściągało do lewej bo to nominalnie skrzydłowy, a Vinicius miejsca nie odda bo się obrazi i już tak było nie raz, nie dwa.
0
@MichuZ44 dobrze, niech się dalej kompromitują
3
@MaziFCB szkoda, że nie trafił któryś z nich. Oczywiście bez krzywdy dla Pana arbitra, który prowadził mecz wzorowo, ale byłyby większe dymy.
0
@Frimpong ośmieszania realu madryt nigdy mało. Jeszcze ośmieszenie legii, widzewa, bayernu są spoko
0
@Zoker ale bramka by była?
Dobra wystarczająco ich przy ich pomocy upokorzyli i tak :D
4
@juarez obie bramki poezja. W drugiej brakowało położenia się i głową do bramki :D
0
@mientusek1407 no a gdzie ja napisałem, że Messi czy Totti jest ponad klub? :D
@maroon Messi to Barca, Barca to Messi. Tak samo Totti to Roma, Roma to Totti. Nie są ponad swoje kluby, ale na równi.
1
@Tasde dokładnie tak. To dużo mówi o raelu i jeszcze te czerwone kartki i ogólne oburzenie xD beka z nich
2
@Katalonik97 Z tak osłabionym realem gdzie w obronie nie będzie w sumie nikogo Alaves u siebie może powalczyć. Tym bardziej, że u siebie są mocni w tym sezonie.