0

Ciekawe artykuły na stronie realu madryt się pojawiają :D

Jeden o tym, że szatnia jest podzielona co do wczorajszego meczu. Jedni twierdzą, że zagrali jak gów... a drudzy, że przez sędziów przegrywają xD
Do tego do szatni nie wszedł Xabi ani na chwilę, nic nie powiedział. Po prostu poszedł sobie, a wtedy właśnie działy się też dymy w szatni realu, że się kłócili między sobą, rzucali przedmiotami xD

Wypowiedzi Xabiego po meczu też eleganckie. Niech tak dalej robią, jest w porządku.

8

Niezła zgnilizna się zrobiła w obozie realu madryt. Nie dość, że murawa na Bernabeu gnije to jeszcze w cały zespół, sztab i dyrekcja tak samo. Pięknie się na to patrzy. Mit o ''wielkim'' realu madryt upada, sędziowie w końcu nie dają sobą pomiatać tylko traktują równo rządowych zawodników i nagle real już nie taki mocny. Wywieranie presji na sędziach nic nie daje. Wczoraj wzorowo Pan arbiter poprowadził mecz przez co real madryt sam się upokorzył, a Celta Vigo dołożyła dwie wisienki na tort z czego ta druga to też poezja. Szkoda tylko, że ten Swedberg nie położył się i głową nie popchnął tej piłki do bramki.

0

@lajcior daj tam Estevao karte UCL ewentualnie, no ale co tu duzo mowic - pewnie ukradles...

0

@Sinirsey aktualnie 6 bo spadłem wcześniej po sezonie i za dużo nie gram xd

0

Byki z Fify jakie składy?

U mnie:
Maignan IF 88 - Nuno Tavares 86, Cuti Romero 85, Van Dijk 90, Wesley 85 - Rodri de Paul 85, na śpo Dybala 88, Szoboszlai 87, ale karta kapitana - Garnacho 87, Bonny 86 i Messi IF 87. Formacja 4-3-3 z ŚPO.

Skład za ok milion, full zgranie na trenerze z Portugalii z ligą angielską.

0

@Pedri16Future haha, kompromitacji Tuska ciąg dalszy.

Niech sobie przypomni jak sam kolaborował z ruskimi wraz ze swoimi partyjnymi kolegami. Jak się miłowali jedni i drudzy, jak robili interesy, jak spotykali się czy to w Polsce, czy to w Rosji...

0

@Eklerek przecież zostali zjedzenie przez Rycha, a o to chodzi w dissach. Wytknął im wszystko co było do wytknięcia, pojechał tak że kariery przystopowały, albo w ogóle się zatrzymały itp.

0

@Eklerek nie no co Ty gadasz

0

@Eklerek niech mu wjeżdża ma banie

@BojanKriKicz zazdrościsz

0

@Eklerek kuźwa Verstappen musisz to zrobić w niedziele, cały świat wierzy

0

@tomek8756 byku, co blokujesz wiadomości na pv?

2

@Castro byku, no jasne że Tusk, ale zaraz tu się zlecą fanatycy swojego guru i będzie jazda za słowa prawdy

0

@Cyzix mięso na spaghetti przemielił jedynie
@IronMan43 zamknęli to sobie, ale drzwi do ewentualnego sukcesu bo zostali zjechani z góry na dół
@Eklerek nie wiem co Ty się doszukujesz i mącisz xD Rychu pojechał po nich, skończył im na tamten moment kariery i tyle

0

@Eklerek no to w dissach Rycha masz wszystko gdzie przez 2 lata jechał z jednymi i drugimi

0

@MesQueUnClub_87 noo i to jak mówi i śpiewa jest ciężkie do przetworzenia. Pojedyncze nuty może jeszcze jakoś da się przesłuchać, ale no nie na dłuższą metę..

0

@MesQueUnClub_87 Rychu ich tam nieźle przetrzepał i w sumie sama grupa Parias zdobyła rozgłos dzięki jego dissom xD albo dissy na tedego, które niektóre bujały i tedzik też na jakiś czas przycichł i wrócił jak zaczął nagrywać na autotune dla nastolatków z gimbazy xD jeszcze te odwoływanie koncertów przez Penera to było to.

0

@Eklerek no i mamy samozwańczego strażnika ''dobrej'' muzyki, który myśli, że jak słucha tego i tamtego to ma jakiś lepszy gust i ogólnie wie co jest 5 xD

7

@Esteban_ Harry Maguire to psycha ze stali. Nie jeden by już pewnie strzelił samobója. Szacun dla gościa i jednak od jakiegoś czasu wygląda pewniej na boisku.

2

@Eklerek nie no tego się słuchać nie da

2

@Cyzix może dla bananowych dzieciaków co lubią słuchać muzyki gdzie nie wiadomo o czym wokalista nawija bo sepleni i ma zadyszkę i nawija bez sensu to tak

0

@Frimpong haha, Pele akurat tym dobrze nawinął. Ogólnie ten diss też spoko no ale z czym do ludzi gdzie jeden gość 2 lata się dissuje bez przerwy i wygrywa albo z tedeefem, albo z trzyosobową ekipą xd

3

15 lat już minęło od dissowania Peji z Pariasami, a ja dalej nie mogę wyjść z podziwu jak ich i rok wcześniej Jacka Tedeefa zmiażdzył. Szczególnie ten 10 minutowy diss na Pariasów xD

Jeden chłop całe ekipy poskładał.

0

@Ojciec5tkidzieci no i ciul jak wszystko sprowadzało się i tak do tego samego xD to że jeden działał tak, a drugi w trakcie był większym ''zwierzęciem'', ale finalnie i tak obu stronom chodziło o to samo to nie znaczy, że można jednego wybielać nad drugiego xD

0

Ale jutro meczyki.
Barca z Betisem, Inter Miami z Vancouver Whitecaps FC, Arsenal z Aston Villa, Inter z Como, jeszcze Athletic z Atletico, ale idealnie, że Barca i Inter Miami się na siebie nie nakładają.

0

@Bocheno1 o Boże co za dno... nie sądziłem, że ktoś zacznie od spodu dna dobijać się do realu madryt, ale właśnie widać, że Ty tego dokonałeś

2

@PatrychoO
Aborcja - nie
Związki partnerskie - nie
Eutanazja - nie
Kanapka Drwala - obojętnie, sam zjem raz do roku
Rodzynki - tak, ale bez przesady i zależy gdzie, np. sernik nie przeszkadzają
Donald Tusk - nie
Karol Nawrocki - tak
Sfałszowane wybory - xD nie
Reparacje - tak
Niemcy - nie
Unia Europejska - tak, ale uważam, że w UE potrzeba zmian
Ukraina - nie
Rosja - nie
Tenis - nie przeszkadza
F1 - tak, nawet trochę lubię
Walki na Orlenie - co to
Harry Potter - tak
Ronald Araujo - nie
Frenkie de Jong - nie
Julian Alvarez - raczej nie
Legia Warszawa - nie
Real Madryt - usunąć i wymazać z historii
Moderacja - tak

2

@BojanKriKicz byku, każdy gra w co chce - tutaj nie dyskutuje się o tym czy ktoś lubi f1, czy ktoś co rok kupuje nową fifę, albo gra w tetrisa i mario bros. To ma dawać radochę.

1

@MesQueUnClub_87 pewnie wyjdzie, że wszystkich chcemy, a finalnie przyjdzie dwóch grajków na zasadzie wypożyczenia i jeden jakiś 19 latek z ligi belgijskiej. Flick psychicznie już nie wytrzyma trzeciego takiego sezonu i da sobie spokój, wyjedzie gdzieś do Bawarii u podnóża Alp odpocząć.

0

@MesQueUnClub_87 Podobno BvB chce za tego Schloterbecka 40 baniek, a my nie chcemy tyle płacić, więc może pomyślą o wymianie i dopłacie z naszej strony 25 baniek...

Chociaż z drugiej strony u nas będzie głaskanie po główce i sobie odejdzie za free za 6 lat.

8

@Lionel_Messi10 Messi jedziesz po swój drugi Mundial byku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?