Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kryhaa zawiało żenadą i emporio armani final boss
2
@Rhaan 2 godzinny prezydent Rafał Trzaskowski. Ale on nawet we Włoszech nie był... 2 godziny to za krótko, żeby tyle ogarnąć...
0
@Objectivo no i jest to bardzo dużo. Prezydent też nie może jeździć 'codziennie' do innych krajów. Początek mocny, żeby zapoznać się z innymi, zbudować jakąś relację itp.
7
@Bobo25 nie rozumiem co Ci przeszkadza w wizycie w Watykanie?
1
@Rhaan Dokładnie. W 4 miesiące spotkał się już co najmniej po razie z każdym z naszych kluczowych partnerów i sąsiadów (nie licząc wiadomo jakich krajów).
3
@Objectivo patrząc na to, że zaprzysiężenie miało miejsce w sierpniu to bardzo dużo.
6
@tbas i inni co Ci polajkowali denny komentarz odnośnie zagranicznych wizyt Pana Prezydenta Karola Nawrockiego ;)
Tu masz listę i sobie sprawdź gdzie pojechał, w jakim terminie, z kim się spotkał ;)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wizyty_zagraniczne_prezydenta_Karola_Nawrockiego
2
@Michael24 czego się spodziewać po sługach panów z pejsami i dawnych komunistach
0
@Eklerek dokładnie
1
@Eklerek Giroud fajny grajek, ale z piłkarzy tego typu wolałem zawsze Edina Dżeko.
0
@LeszekFCB byku, nie musisz na pokaz udawać, że Tottenhamu nie lubisz :D
1
Lewy za jakiś czas ustrzeli dublet i da wywiad, że czuje się fizycznie jak 25 latek i może dalej pykać.
1
@Herato pójdzie tam jak będziesz mu pensje opłacał
1
@MesQueUnClub_87 The Crew Motorfest
0
@lithotripter no coś w tym stylu
0
@Sinirsey napisałem, że ale nie kibole
0
Przeciętny kibic Legii, ale nie kibol?
Wiek ok 40 lat, 180cm wzrostu, 82kg wagi, lekki brzuch. Krótkie czarne włosy, z widoczną delikatną siwizną. Do tego 5 dniowy zarost. Na twarzy okulary, najczęściej zerówki, żeby wyglądać modnie. Biała koszula, spodnie rurki, albo zwykłe dżiny. Buty to mokasyny bez skarpet. Do tego torba Louis Vuitton, w której trzyma najnowszego MacBooka. Telefon? Najnowszy iPhone.
Czym się wozi? BMW, model X, najczęściej X5. Blachy zaczynają się na: WE (Mokotów), bądź WN (Ursynów). Na odstresowanie pali iqosy i popija cognac, ale z byle jakiej szklanki.
0
Niektórych to pogrzało z tym karnym na Viniciusie xD gosc go lekko zahaczył, a ten przyaktorzyl po sekundzie i wielkie oburzenie xd bardzo dobra decyzja sędziego.
Szkoda, że zła decyzję podjął odnośnie karnego dla Alaves
0
@Kessie no ogółem dziwny użytkownik, ale cóż
0
@zawilly nie tylko w tym wcieleniu, ale i w poprzednim również... ;)
1
@Kessie jeszcze lepiej - Tottenhamu xD
5
@draxidox haha, piękne kolejne wyjaśnienie wyborców Tuska. Pluje na nich, a oni udają że pada.
Żeby skompromitować PO to wystarczy dać im się odezwać tak jak lewicy
0
@gumaz no i git, byle jeszcze następny tydzień przeleciał i będzie lux
0
@gumaz byczku, bierz przykład i jazda
1
Oby dzisiaj luźna wygrana. Fajnie jakby w końcu czyste konto. Takie 4:0 byłoby git.
Swoją drogą fajnie, że Girona zaczęła punktować. Ostatnie 5 meczów to 8pkt. 2 zwycięstwa, 2 remisy w tym jeden z realem i jedna porażka.
0
@Eklerek Ty, a ja jakoś o 18:30 otworzyłem sbc z podstawową karta hero i mi wpadł Marchisio xd akurat do składu dobrze za de Paula no i Messiego if 87 sprzedałem i za niego wszedł Chiesa 86. Reszta składu bez zmian czyli Maignan if, Nuno Tavares specjalny, Romero globtroter, Van Dijk, Wesley sbc, marcihsio, Dybala specjal, jeszcze Pirlo za Szobo kupiłem i atak Garnek specjal, Bonny specjal i właśnie Chiesa. Skład za około banke ale gra się dobrze. 433 z ofensywnym pomocnikiem Dybala
6
@misterio @marcin62 @Zoker @damianex10 haha byki dobrze się każdy uzupełniał :D
0
@tomek8756 po prostu futbol, potrafisz napisać komentarz dla atencji bez 15 edycji?
1
Był taki człowiek, który chciał by polskim dzieciom było lepiej...
0
@gohan77 on mówił, że chciałby grać całą karierę w Bundes