1

@kryhaa zawiało żenadą i emporio armani final boss

2

@Rhaan 2 godzinny prezydent Rafał Trzaskowski. Ale on nawet we Włoszech nie był... 2 godziny to za krótko, żeby tyle ogarnąć...

0

@Objectivo no i jest to bardzo dużo. Prezydent też nie może jeździć 'codziennie' do innych krajów. Początek mocny, żeby zapoznać się z innymi, zbudować jakąś relację itp.

7

@Bobo25 nie rozumiem co Ci przeszkadza w wizycie w Watykanie?

1

@Rhaan Dokładnie. W 4 miesiące spotkał się już co najmniej po razie z każdym z naszych kluczowych partnerów i sąsiadów (nie licząc wiadomo jakich krajów).

3

@Objectivo patrząc na to, że zaprzysiężenie miało miejsce w sierpniu to bardzo dużo.

6

@tbas i inni co Ci polajkowali denny komentarz odnośnie zagranicznych wizyt Pana Prezydenta Karola Nawrockiego ;)

Tu masz listę i sobie sprawdź gdzie pojechał, w jakim terminie, z kim się spotkał ;)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wizyty_zagraniczne_prezydenta_Karola_Nawrockiego

2

@Michael24 czego się spodziewać po sługach panów z pejsami i dawnych komunistach

0

@Eklerek dokładnie

1

@Eklerek Giroud fajny grajek, ale z piłkarzy tego typu wolałem zawsze Edina Dżeko.

0

@LeszekFCB byku, nie musisz na pokaz udawać, że Tottenhamu nie lubisz :D

1

Lewy za jakiś czas ustrzeli dublet i da wywiad, że czuje się fizycznie jak 25 latek i może dalej pykać.

1

@Herato pójdzie tam jak będziesz mu pensje opłacał

1

@MesQueUnClub_87 The Crew Motorfest

0

@lithotripter no coś w tym stylu

0

@Sinirsey napisałem, że ale nie kibole

0

Przeciętny kibic Legii, ale nie kibol?

Wiek ok 40 lat, 180cm wzrostu, 82kg wagi, lekki brzuch. Krótkie czarne włosy, z widoczną delikatną siwizną. Do tego 5 dniowy zarost. Na twarzy okulary, najczęściej zerówki, żeby wyglądać modnie. Biała koszula, spodnie rurki, albo zwykłe dżiny. Buty to mokasyny bez skarpet. Do tego torba Louis Vuitton, w której trzyma najnowszego MacBooka. Telefon? Najnowszy iPhone.
Czym się wozi? BMW, model X, najczęściej X5. Blachy zaczynają się na: WE (Mokotów), bądź WN (Ursynów). Na odstresowanie pali iqosy i popija cognac, ale z byle jakiej szklanki.

0

Niektórych to pogrzało z tym karnym na Viniciusie xD gosc go lekko zahaczył, a ten przyaktorzyl po sekundzie i wielkie oburzenie xd bardzo dobra decyzja sędziego.
Szkoda, że zła decyzję podjął odnośnie karnego dla Alaves

0

@Kessie no ogółem dziwny użytkownik, ale cóż

0

@zawilly nie tylko w tym wcieleniu, ale i w poprzednim również... ;)

1

@Kessie jeszcze lepiej - Tottenhamu xD

5

@draxidox haha, piękne kolejne wyjaśnienie wyborców Tuska. Pluje na nich, a oni udają że pada.

Żeby skompromitować PO to wystarczy dać im się odezwać tak jak lewicy

0

@gumaz no i git, byle jeszcze następny tydzień przeleciał i będzie lux

0

@gumaz byczku, bierz przykład i jazda

1

Oby dzisiaj luźna wygrana. Fajnie jakby w końcu czyste konto. Takie 4:0 byłoby git.

Swoją drogą fajnie, że Girona zaczęła punktować. Ostatnie 5 meczów to 8pkt. 2 zwycięstwa, 2 remisy w tym jeden z realem i jedna porażka.

0

@Eklerek Ty, a ja jakoś o 18:30 otworzyłem sbc z podstawową karta hero i mi wpadł Marchisio xd akurat do składu dobrze za de Paula no i Messiego if 87 sprzedałem i za niego wszedł Chiesa 86. Reszta składu bez zmian czyli Maignan if, Nuno Tavares specjalny, Romero globtroter, Van Dijk, Wesley sbc, marcihsio, Dybala specjal, jeszcze Pirlo za Szobo kupiłem i atak Garnek specjal, Bonny specjal i właśnie Chiesa. Skład za około banke ale gra się dobrze. 433 z ofensywnym pomocnikiem Dybala

6

@misterio @marcin62 @Zoker @damianex10 haha byki dobrze się każdy uzupełniał :D

0

@tomek8756 po prostu futbol, potrafisz napisać komentarz dla atencji bez 15 edycji?

1

Był taki człowiek, który chciał by polskim dzieciom było lepiej...

0

@gohan77 on mówił, że chciałby grać całą karierę w Bundes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?