Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde a po za tym post uderzał bardziej w hipokryzję wyborców bo np już nie pamiętają jak udawali, że nie widzą znanego aktora Jacka Murańskiego i że nie było tematu. Prawa strona bardziej potrafi się przyznać do błędów.
0
@Tasde po necie hulają głównie wyborcy PO patrząc po historii ich wpisów na X itp
0
@MessiForeverTheBest jest, jest, zdanie o państwowej odnosiło się do TVP
1
Widzę, że teraz fani Tuska, Platformy i lewicowi ludzie mają swoje 5 minut, ponieważ do swojego prywatnego kanału, właściciel znany od dawna z tego, że skacze na kasę i jest niezłym egotopem zaprosił dwóch marnych ruskich trolli xD
Zaraz jakiś Giertych, cała Platforma, Tusk czy inni coś odwalą i będzie powrót do jaskini, udawanie, że nie ma problemu, a TVP i TVN to czysta woda bo w państwowej jak KO przejęło władze to w pierwszym wydaniu nowych (starych) Wiadomości nie było nic o polityce :o
0
Komentarz usunięty
2
@escarabajo ale gdzie Ty tu widzisz farmazon? Przecież to zwykła grafika na której jest Higuain bo w sumie przed Messim był tam najpopularniejszym zawodnikiem i Ty chyba nie zrozumiałeś tego xD równie dobrze mogli tam dać jakiegoś jaśka, którego nikt nie kojarzy i wyszłoby to samo pod względem merytorycznym
0
@Czajka90 to wtedy zabrakłoby niestrzelonego karnego
11
@Trojanek23 strzały? Messi ma lepsze. Wystarczy popatrzeć na statystykę oddanych strzałów do zdobycia bramki.
Ogólnie to nie ma tu porównania. Messi odkąd tylko zaczął grać w piłkę jest lepszym graczem niż Ronaldo.
1
@ProMILs jak słabszy sezon Barcy jak mamy więcej puntkow i bramek na tym etapie w lidze niż rok temu xd
A straconych tyle samo albo jedna więcej tylko xd
1
@4drian0 oho, szykuje się. Wróci zagra średnio, nie będzie wychodził przez 2 mecze, później w jakimś na podtrzymanie wyniku, następne 2 w wyjściowym składzie, będzie średnio, później jeden mecz lepszy, kolejny średnio, ławka, wejście w następnym w 60 minucie i brama dającą wygrana, kolejna napinka, wszyscy zadowoleni, kolejny mecz w miarę ok, kolejne już słabiej przeplatane wyjściowa 11stka i wejściami z ławki, aż na koniec ważny mecz i czerwona kartka, samobój, albo nie upilnowanie rywala i cyk od nowa
0
@tomek8756 dzięki byku, robota jest
0
@tomek8756 a Ty dalej to samo...
Tak na marginesie - dlaczego zablokowałeś pisanie na priv?
4
@Popitek12 byczku, a drożdże, albo 1 deko kalafiora można dodać do tego?
0
Komentarz usunięty
0
Gothic Remake edycja kolekcjonerska za tysiaka? Nieźle
1
@Przemekee dziwne bo wyglądasz na niezłego spamera
0
Z okazji zbliżających się Świąt życzę wam, żebyście potrafili nawijać do maczety tak jak Waszka G21.
2
@Luciano99 noo xD już mu na to zwróciłem uwagę. On nawet nie wie kiedy Barca gra mecze, albo właśnie jest zainteresowany jak Stegen w jakimś ma wystąpić jak ostatnio xD
1
@Criss18Barca ale co Ty teraz porównałeś xD sport indywidualny gdzie w Polsce był szał na jednego skoczka i że mieszkańcy tego kraju oglądali konkurs skoków do klubu o globalnej rozpoznawalności xD
a czy np jakiś konkurs oglądało ok 120 milionów widzów na całym świecie tak jak finał LM w 2006 gdzie grał Arsenal z Barcą?
Skoki to sport, który miał już swoją popularność i w jakichś kluczowych momentach budził zainteresowanie na większym poziomie, a piłka cały czas jest na topie i zainteresowanie rośnie.
3
@Criss18Barca ale i tak nadal budzi większe zainteresowanie niż żużel i skoki razem wzięte xD
0
Ten Guehi to może być taki Umtiti v2 xD
Wzrost taki sam, też czarny, trochę podobni do siebie są, też ściana w obronie, tylko Guehi starszy będzie jakby tu miał przyjść, aaa no i oby nie był pod względem kontuzji taki sam.
0
@JanneAhonen ja mówię o ogóle, że L1 dla PSG to nie jest jakiś wyczyn, a po prostu obowiązek wygrać tę ligę, więc dla mnie La Liga Barcy Flicka z dzieciakami w składzie waży 5 razy więcej niż Ligue 1 PSG gdzie tylko sami ze sobą mogą przegrać.
0
@FCB24 no wykorzystał jego potencjał odpowiednio go ustawiając, ale tam ogólnie dużo dało odejście Mbappe bo po prostu ten gość to toksyk i dla mnie to nie jest gracz na którym można by budować zespół
3
W 2025 roku najlepszym trenerem moim zdaniem był Hansi Flick, a nie Luis Enrique. Ok, ktoś powie o trofeach, ale porównajmy sobie składy i możliwości. Barca z Flickiem na krajowym podwórku zdeklasowała real madryt, który ot tak sobie kontraktuje gwiazdy za wiele milionów, gdzie sam Flick nie dostaje transferów i musi dysponować w głównej mierze dzieciakami połączonymi z weteranami, a do tego drużynę trapiły kontuzje. Enrique z PSG ma ten luz, że w L1 są oni i długo, długo nic. Raz na 5 lat ktoś się trafi, że zaskoczy, ale to po prostu PSG samo na własne życzenie przegrywało ligę. PSG do tego również jak real może ot tak sobie robić transfery jakie chce.
Enrique jest dla mnie bardzo dobrym trenerem, ale to Flick jest lepszy. Wiemy, że wielkim marzeniem Hansiego było prowadzenie Barcy i pech chciał, że w jednych z najgorszych okresów XXI wieku dostał tę szansę, ale przyszedł, robi swoje, nie narzeka, drużynę wzniósł na wyżyny, kosiliśmy prawie wszystkich jak leci. Jedyne transfery jakie dostał przez ten czas to szklanka Olmo, i w tym sezonie Rooney za 2 bańki, Rashford wypożyczenie i Joan na bramkę xD
Hansi Flick top, numero uno, GOAT, sigma, the best...
1
@LeszekFCB byczku jaka jest geneza powstania Twojego nicku? Też nazwa jakiejś nutki Travisa Scotta czy nie?
1
@RoberDzik to nie mogłeś odpowiedzieć tam?
1
@draxidox samochody od 5 lat tracą swoją duszę
0
@Giwera nie przetłumaczysz
1
Fiorentina wczoraj pierwsza wygrana w lidze w tym sezonie i to 5:1. Co prawda większość meczu grali w przewadze, ale no cieszy ich wygrana. Oby udało im się utrzymać.
4
Haha, pseudo dziennikarzyki z Hiszpanii kolejny popis dają. Oczywiście z madryckiego AS'a musiało pójść info, że Kounde wypada i nie zagra w SPH, zaraz go Flick i inny dziennikarz zdementował, a teraz sam Kounde.
Nie ma kraju takiego jak Hiszpania jeśli chodzi o dziennikarzy. To ile oni pierdół wrzucają i nie ponoszą żadnych konsekwencji to jest hit. Ogólnie zawód dziennikarza to jest dla takich hien. Pies ich...