1

@Konradowskyy a ich to nie powiem co bo już wczoraj wróciłem po banie za wyzwanie Bellinghama, ale racja 100%.

1

@Safrani racja. W sumie bardziej pasowałby naród. Wtedy bardziej pasuje do ustroju demokracji swoją drogą.

0

@Eklerek przez to że połyskuje ten granat to wygląda jak kask Małysza

1

@Zoker na różne spostrzeżenia trafiałem w necie i jakby może ze 150 baniek dali to wtedy ok ale też z drugiej strony takie pieniądze za bardzo by nam nic nie dały. Po 1 każdy by wiedział, że mamy siano i byłoby podobnie co po Neymarze.
Po 2 stracilibyśmy ważne ogniwo, które jak widać jeszcze bardziej z formą wystrzeliło
Po 3 jeden zawodnik mniej w drużynie, który walczy za ten klub

Może i udałoby się jakoś obronę wzmocnić, ale pewnie za dużą kasę i raczej to nie byłby zawodnik, który tak dużo wniesie pod względem mentalnym.

5

@Safrani że gostek w Czajna zje batmana i wybuchnie pandemia, gdzie będą napieprzać o szczepieniach po to żeby po 2 latach, z dnia na dzień na przełomie lutego i marca 2022 zapomnieć o wirusie, a w 2023 w Polsce obywatele wybiorą gościa, którego parę lat wcześniej, jakby mogli, to by spalili na stosie

Dużo się działo, a to jest wierzchołek góry tylko.

Albo że Barca będzie miała tyle samo wygranych UCL w dalszym ciągu xD

20

Całe szczęście, żeśmy tego Ferminatora za te śmieszne pieniądze do Czelsioków nie oddali. Chłopak za te barwy życie mógłby oddać. Wkłada serducho i daje z wątroby jakby to Tomasz Hajto powiedział. Statystyki już ma kosmos, a to dopiero połówka sezonu...

0

@Czajka90 klasyczny przykład przeciętnego ukraińskiego zawodnika

0

@Faro zadymiarzu Ty też poznawaj historię

4

@AxelF ale klasyka mi się przypomniała i odkopałem. Pięknie się to wtedy czytało, chociaż dalej jest niezły ubaw jak człowiek sobie pomyśli co wtedy na tej stronie się działo.

@FcPortoFan1999 @Bolton @Kessie @Luciano99 juniorzy patrzcie co się kiedyś działo i co jest legendą

@FCB_dimiC wariacie pamiętasz te czasy? @maroon byczku to było to. Brakuje kilku typa co potrafili rozkręcić klimat na stronie. Szkoda, że teraz taka stypa. @ranger3120 @Lionel_Messi10 @Transu96 pamiętacie?

1

@ShawnC oby tam finalnie więcej niewypałów było

@escarabajo oni najpierw muszą sami zrozumieć kiedy gwiżdżą faul, a kiedy nie. Nieraz jest sytuacja, że zawodnik jest zaczepiany o nogi i faulu nie ma, a później w tym samym meczu w ciągu 5 minut sędzia 3 razy przerwie mecz bo zawodnik X upadł od przysłowiowego dotyku motyla. Nie raz w Hiszpanii efektywny czas gry wynosi z 60 minut, 65 i taka Barca np ma jeszcze ciężej grać bo większość się muruje przed nami, a jak finalnie mamy tylko 2/3 meczu no to już totalnie jest lipa

0

@Esteban_ nie no to to wiadomo. Ogólnie dzisiejszym zawodnikom brakuje samą charyzmą do graczy urodzonych w 70 i 80 latach, ale widać po tych obecnych zawodnikach, że do 'grzecznych' nie należą.

0

Coś czuję, że jak tacy zawodnicy jak Carreras, Raul Asencio, Hujisen i Guler zostaną dłużej w realu to co Klasyk będziemy mieli lekką kaszanę z tego względu, że widać po nich, że nastawieni są często na jakieś nieczyste zagrania na naszych zawodnikach. Do tego dochodzi oczywiście immunitet na kartki. Najbardziej z tego zestawienia mi nie leży Carreras i Hujisen. U jednego i drugiego wyraz twarzy jest strasznie irytujący, a na boisku lubią łokciem zaatakować, kopnąć w nogę, udawać niewiniątka przy tym.

0

@MesQueUnClub_87 Alemany jechał na zaciągniętych dźwigniach i kredytach gdzie oferował ogromne kontrakty, więc tutaj miał sporą przewagę na starcie.

0

@Danny Gaucho Suarez w mocniejszych ligach niż Lewy. Jeden z niewielu czynników czystych statystyk, który przemawia za Suarezem.

5

Joan Garcia to jest bramkarz idealny. Przekot. On ma większość aspektów na niewyobrażalnie dużym poziomie, a resztę na co najmniej bardzo dobrym.

Deco to nie tylko legendarny zawodnik, ale i super dyrektor sportowy. Szczerze mówiąc ja wolę Deco jako DS niż Alemany'ego.

0

@Frimpong ubaw jest niezły z tego co piszesz :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Mbappe kolejny raz pokazał jakim bucem jest i jaki ma stosunek do Barcy. Jak nie grożenie zawodnikowi naszego klubu, że go znajdzie na ulicy, pobije, zabije, jak jakiś ulicznik, to jakieś prowokowanie, albo decydowanie za trenera swojego klubu, żeby nie robili nam szpaleru. Mbappe to straszny egoista z dużą dawką bucowatości i to widać od pierwszych lat w PSG. Nie przepadam za nim w sumie od początku i co jakiś czas tylko potwierdza moje zdanie o nim. Piłkarz dobry, ale nie najlepszy. Poza szybkością raczej mało co ma do zaoferowania. Taki Yamal w wieku 17-18 lat ma o wiele większy wachlarz umiejętności niż Kylian przez całą karierę.
To wszystko pewnie i tak nie będzie przeszkodą dla niektórych - obiektywnych - kibiców, żeby celebrować jego bramki i podniecać się w dalszym ciągu.

3

@Frimpong dokładnie tak jest

4

@NeroTFP1 niech odpoczywa, nie ma co go forsować patrząc ile daje na boisku po powrocie z kontuzji+to ile dawał w poprzednim sezonie.

5

Dzień dobry po tygodniowej przerwie za ubliżanie Bellinghamowi.

Było to nie na miejscu, nie powinienem przekładać swojej niechęci do angielskiego zawodnika na to forum.

Najważniejsze, że nasz ukochany klub wygrał z zespołem Jude Bellinghama w niedziele, a wczoraj jego koledzy z drużyny skompromitowali się w rozgrywkach Copa del Rey. Pozdrawiam.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

@Encore gdzie twarz z Wyspy Wielkanocnej do Jordana, albo LeBrona

0

@gumaz po twórczości na tej stronce xd

0

@gumaz no ale Ty pewnie wk, to widać

0

@gumaz #KMWTW tyle powiem

0

@gumaz krótka piłka, r czy wk?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?