Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo
@BillyButcher xD coś tam ostatnio chyba gadałeś, że dobrze robią dobrze jest xD
2
@blakkudium Celtic zawsze szacunek
0
Komentarz usunięty
0
@partymaker a ja mam przeczucie, że jesteśmy blisko
0
Ale z tym losowaniem to serio nie wiem co oni odstawili. Rok temu było wszystko wiadomo, a teraz zrobili 15 minut losowania samych baraży i elo xD kolejne za miesiąc.
0
@Stinger_ dlaczego? Benfica u siebie potrafi się zmotywować i potrafią tam grać wielkie mecze. Na Bernabeu będzie ciężej, ale to real będzie czuł presję, a jakby jeszcze przegrali w Lizbonie, albo zremisowali to tym bardziej. Dla mnie ten dwumecz to będzie totalne 50/50.
11
@Gaucho niesamowity PR ma ten brytyjski buc jude bellingham. Zero szacunku dla tego gościa za to jakim prowokatorem, boiskowym bandytą i gościem z ogromnym ego jest. Nienawidzę gościa.
1
Jeśli miałbym ja wybierać to wolałbym Bayern po naszej stronie drabinki.
Nie chodzi o to że na pewno dojdziemy do 1/2 i Bayern tak samo, ale Arsenal byłoby po prostu łatwiej pyknąć w jednym meczu niż dwóch mi się wydaje.
1
@draxidox mercedesy to jedne z najbardziej przereklamowanych samochodów. Te stare może i ok, ale dalej mam wrażenie, że na wyrost ta marka była tak hajpowana. Co do tego modelu to brzydki zewnątrz i brzydki w wewnątrz.
5
@Kgorecki2500 i prawidłowo. To jak doją Polaków wszędzie to jest niepojęte. Od lat tak jest, a nikt z tym nic nie robi.
1
@kanver_ szkoda tego sezonu 12/13 gdzie Messi miał kontuzje bo ten rekord bramek w lidze by poprawił
0
Carlos Alcaraz Garfia jak ja go kur... nienawidzę.
Jannik Sinner jak ja go kur... nienawidzę.
1
@KochamInieste o wiele lepiej kibicować Lechowi, niż Widzewowi
0
'Ryba psuje się od głowy' - tak samo w przypadku realu.
Dziadek Florentino nie dojeżdża, co raz bardziej odklejony, same słabe decyzje i się robi taki bajzel. Do tego 'najnowocześniejszy' stadion, gdzie dźwięk z niego rozchodzi się tak, że słychać wycie kibiców nawet w Tokio, gnije tam murawa xD co jest strasznie bekowe. Rozumiecie? na ich 'najnowocześniejszym' stadionie świata, który wygląda jak drukarka i ogólnie jest tragiczny jeszcze dodatkowo gnije murawa xD no ja pierdziele xD to się w pale nie mieści. Obrzydliwy klub z obrzydliwie śmierdzącą murawą w swojej drukarce xD
Do tego ego ich 'gwiazdeczek' co rozsadza wszystko dookoła.
No ale tak to jest jak na każdej płaszczyźnie popełniane są błędy i zamiast uderzyć się w pierś to wiecznie na wszystkich wszystko co złe zrzucają, a w sobie winy nie widzą. Do tego cała ich historia stworzona jest na przyjaźni z władzą, skorumpowany i bezczelny klub. Klub, który był oczkiem w głowie reżimowej władzy. Klub, który wiecznie pluje na innych, buduje sobie niesamowite ego, ma się za lepszych, gromadzą w sobie tyle złości i to teraz wychodzi. Wychodzi ich okropna historia, totalnie zniszczonego od samego początku klubiku. Pięknie się na to patrzy.
3
@Aragorn33 przecież to wychowanek realu madryt od najmłodszych lat, a w dodatku Marokańczyk, więc to już dużo o nim mówi.
1
@Jakchcesz przecież to jest zamknięty obieg xD przepisują jakieś gunwa, faszerujesz się tym i za jakiś czas znowu Cię coś bierze bo odporność sobie niszczysz. Większość lekarzy zaleca leki z którymi mają umowy, żeby je promować. Kiedyś byłem u lekarza z ostrym przeziębieniem i chciałem poprosić o antybiotyki to mnie wyśmiał, żeby tym leczyły się te amerykańskie i brytyjskie koncerny i przepisał apo-napro, które zadziałało odpowiednio przy stosowaniu osłonki i choroba po kilku dniach odpuściła i organizm nie był tak wyje... jak po tych mainstreamowych wynalazkach.
3
@MesQueUnClub_87 taa, niektórzy to na prawdę nie wiem dlaczego tak zakłamują sobie rzeczywistość. W czasach pandemii mieli popis ze strony tych wszystkich pfizerów, astrów zeneców czy innych gdzie tylko pojawiła się pandemia to po kilku miesiącach mieli już miliony szczepionek, oczywiście 100% bezpiecznych, a jak tylko ruskie najechali na Ukrainę to pandemia i szczepionki zniknęły i na początku marca 2022 roku nikt tego nie nagłaśniał xD kto miał się nachapać to się nachapał, a później zaczęły wychodzić kwiatki, że te koncerny mówiły, że faktycznie szczepionki nie były przebadane w 100% i nie do końca były bezpieczne xD
Co jakiś czas się słyszy, że jacyś naukowcy mają jakiś lek na raka, są już blisko i co? za chwilę nic więcej na ten temat nie słychać bo jest to pacyfikowane, ale nie no przecież świat jest idealny, wiadomo.
36
@Bykunn xDDD kolejny, który myśli, że świat jest super kolorowy i ogólnie jest super
0
@LeszekFCB jak tam byku? po 4 miejscu Totków w fazie ligowej było świętowane? Travis dzisiaj na głośnikach?
1
@Toretto no w sumie racja, mój błąd xD bez sensu to co napisałem.
Właśnie Benfica też niezłe świry bo dopiero w ostatnich 2 minutach się nastawili na strzelenie bramki bo im kibice zaczęli to krzyczeć i wcześniej grali zamknięty futbol xD
1
Dobra to była totalna głupota to co napisałem xD
9
@heniusss haha, ale tam jest atmosfera xD ale co się nacieszyli przez tydzień to ich
0
Gwiazdeczki z realu dzisiaj wolne mają co by się nie przemęczać za bardzo xD
0
@tbas noo dlatego mówię, że to wszystko teoria i Sporting nie jest chłopcem do bicia. Bez powodu do TOP8 nie weszli.
1
Ogólnie to beka z realu, ale finalnie JAKBY przeszli baraże to w TEORII w 1/8 mogą trafić lepiej niż my bo mogą dostać, albo Sporting, albo City, a my albo Newcastle lub PSG.
Oczywiście nic tu nie jest 1-0, ponieważ nie jest powiedziane, że PSG i Newcastle przejdą swoje baraże, bo przecież mogą odpaść, tak samo real, a wszystko to teoria bo w praktyce taki Sporting to nie jest chłopiec do bicia co pokazała faza ligowa UCL.
Najważniejsze, że teraz można się pośmiać z 'wielkiego' realu.
1
@cules100pro haha, to nie wiedziałem xD to już w ogóle zajebiste wspomnienia będzie miał
4
Ten gościu co komentował wczoraj mecz Benfica - real to ma jakiegoś farta i dar do komentowania domowych meczów Benfici w LM, które są w styczniu i jeszcze pada deszcz xD
Rok temu Benfica - Barca 4-5, a wczoraj upokorzenie realu xD
0
@LAMC_10 a co w tym dziwnego?
0
Już działa aplikacja Canal+. Ciekawe czy w ramach rekompensaty za stres nie dadzą przynajmniej reklam w trakcie hymnu LM.
Ciekawe czy znowu się nie wykrzaczy.
0
@Konradowskyy czy Ty w ogóle czytasz moje wszystkie wpisy w całości i uważnie? Ja Ci specjalnie powtarzać nie będę z tego powodu, że nie potrafisz przeczytać całości ze zrozumieniem i wszystkich wpisów, tylko wychwytujesz to co Ci się nie podoba i zadowolony jesteś bo myślisz, że trafiasz ze swoimi przyczepkami xD