Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro słuszny to takie 50/50, bo najpierw lewą nogą dotknął piłkę, ą prawą to dużej krzywdy mu nie zrobił i jakby to powiedział Tommy Ćwiąkała 'penaltito'. Ja bym nie dał z dwóch powodów:
-real madryt,
-za lekkie
2
@Popitek12 siedzący w Galerii Katowickiej popijący kubek oleju palmowego i oceniający ficiki klientów galerii:
https://ibb.co/QZx0bBt
3
@gumaz on śmiga po galeriach i ocenia ficiki, a później śmignie na kraftowego burgera
1
@Giwera niby tak, ale to mi się właśnie we Flicku podoba. Wierzy swoim ideom i w końcu kibic Barcy czuje radość z oglądania meczów od dobrych kilku lat. W tamtym sezonie pyknęliśmy 3 trofea i 1/2 LM, a w tym? Już mamy jedno i zobaczymy co dalej. Jesteśmy w grze o wszystko w dalszym ciągu. Flick to najlepsze co spotkało Barcę po Messim. Na równi z Ronaldinho, Guardiolą i Lucho. Może Cruyff jest w sumie pomiędzy nimi, a Messim.
3
@Popitek12 byczku dawaj jakiś przepis na składniki patelson, 4 kilo kurczaka i 5 litrów oleju palmowego
1
@Karol145 Benzema nie ma dość Arabii tylko Al Ittihad bo go na kasę podobno oszukali xD
Benzema z Arabii się nigdzie nie ruszy bo tam już Al Hilal na niego rączki zaciera, a Ronaldo? Ronaldo niech żyje dalej w swojej bańce, że to on był prekursorem i rozsławił arabską piłkę xD
on pokusił się na łatwy szmal na koniec kariery i łatwe nabijanie statystyk gdzie dalej się napina jak plandeka na żuku, a reszta zawodników co tam poszła wyczaiła, że może zarobić tyle ile w Europie przez kilka lat, albo w ogóle xD
1
Ale w styczniu był maraton meczów. 9 spotkań, 8 wygranych i 1 pechowa porażka z Sociedad. Na te 9 meczów, to 7 graliśmy na wyjazdach, z czego 2 w Arabii w ramach Superpucharu Hiszpanii.
Jutro gramy kolejny mecz w ramach rozgrywek Copa del Rey z pogromcą realu - Albacete i (tu zdziwienie :o) będzie to mecz wyjazdowy. Następny gramy z Mallorcą w sobotę o 16:15, ale całe szczęście na Camp Nou. W sumie w miesiąc i tydzień rozegramy 11 spotkań, duża większość to wyjazdy+podróż na bliski wschód w tym się zmieściła.
Po meczu z Mallorcą kolejny dopiero PONAD(!!!) tydzień później bo w poniedziałek, 16 lutego na wyjeździe z Gironą, więc tutaj ogromny plus bo będziemy grali 7 lutego u siebie i dopiero po ponad tygodniu kolejny mecz 50km od Barcelony, więc nie będzie to takie uciążliwe.
Teraz widać ile daje nam miejsce w TOP8 LM. Patrząc na to że dalej gramy w Copa del Rey i przy ewentualnym awansie do 1/2 gdzie są dwumecze to w sytuacji gdybyśmy zajęli miejsce między 9, a 24 to mecz z Gironą byłby przełożony na sobotę/niedzielę i w tygodniu pierwszy mecz baraży, a tydzień później rewanż. Dokładając do tego Copa del Rey wyszłoby tak, że do przerwy na reprezentację (w marcu) gralibyśmy co 3-4 dni cały czas w sumie bo jeszcze 1/8 LM w sytuacji przejścia baraży, a tak to jesteśmy w sytuacji, którą FC Barcelona lubi najbardziej, czyli granie na każdym froncie, bo tu nie ma odpuszczania rozgrywek na rzecz innych, zajęliśmy 5 miejsce w LM przez co będą tygodniowe przerwy i nasi będą mieli czas na regenerację przed najważniejszym etapem sezonu i przy okazji więcej siana zarobiliśmy w LM niż grając w barażach.
Widać jak drużyna też gra na maxa, ale nie jest to 110% jak w poprzednim sezonie tylko gospodarowanie sił w trakcie meczu. Flick wie co robi.
In Flick We Trust!
14
Mam nadzieję, że karmą dla Mbappe za to jakim bucem od początku kariery jest i egotopem będzie to że nie wygra LM i nie zdobędzie ZP w karierze.
2
@MOLESTA zdrowa reakcja każdego prawdziwego kibica FC Barcelony.
2
@Giwera zdrowy Pedri, de Jong grający tak jak od zeszłego sezonu i zdrowy Olmo w formie to najlepsza pomoc na świecie. Frenkie kontrolujący tempo gry, Pedri rozgrywający i Olmo z tą bajeczną technika na ofensywnym pomocniku, ajjj. Do tego robiący liczby i walczący Fermin rotujący się z Olmo i żadne PSG, żaden Arsenal i żaden Bayern nie ma takiego środka jak my.
0
@FcPortoFan1999 dlatego teraz niech spadną dla równowagi
0
H... @LeszekFCB coś Ci nie pyklo xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16500547#comment-16500547
Ale fajnie i tak bo i legiunia i widzewik w strefie spadkowej xD oby tak zostalo
1
@RoberDzik na pewnej stronie jest cykl na zasadzie kartki z kalendarza..
Moze tutaj tez mozna spróbować wstawiać coś takiego? Raczej patentu na to nie mają, bo wydaje mi się ze jest to raczej popularny pomysl. Spróbowalbym jeszcze taki cykl dwutygodniowy-miesięczny (lepiej miesięczny chyba) odnośnie formy zespolu, tzn. skończyl sie styczen i jest podsumowanie wszystkich meczow, formy zawodników, kto dal najwiecej, kto zyskal najwiecej, jak do meczow przygotowywal Flick, jak zmienial koncepcje po 1szej polowie, bo to jest ciekawe, ze my za jego kadencji w 1 gramy dobrze, ale czegos brakuje, a w 2giej wychodzimy i rywal zostaje rozlozony na lopatki. Jak cos wymysle to podrzuce jeszcze
0
@RoberDzik Panie RoberDzik, chodzi o to że wiele wygląda jakby pisana byla na fanpage na fejsbuku. Więcej jakich bardziej pro, bardziej treściwych, coś innego niż zazwyczaj jakieś krótkie info jak na X (dawniej Twitter).
Pozdro, bez obrazy.
0
@RoberDzik byczku, to w między czasie podszkol tworzenie artykulów
0
@LeszekFCB trollem xD napisał ten co był najwyższy, a teraz swiruje jakiegoś LeszkaFCB xD Ty akurat powinieneś być ostatnim co cokolwiek może komuś zarzucić, ale jak widać siła wyporu z Twojej strony jest na prawdę duża xD
0
@mekston to też było stwierdzenie faktu, nie widzę tutaj powodu do oburzenia.
0
@Faro spoko, spoko, jeszcze niedziela finał, później 3 turnieje wielkoszlemowe, a w międzyczasie cały sezon f1 i też co 2 tygodnie spaming przez kilka h.
0
@mekston nie obrażaj się, to tylko stwierdzenie faktu. No chyba nie mówisz, że jest inaczej?
1
@Stinger_ a to to obowiązkowo xD klasyczek. f1, tenis, cokolwiek innego co się dzieje na żywo i w ciągu godziny 50 komentarzy i za każdym razem oznaczenie kilku typa xD no beka ogólnie, nie wiem skąd oni na to czas biorą, chęci i w ogóle jak psychicznie to znosić, żeby coś takiego robić pewnie z kilka lat xD
0
@Encore xDD rywalizowałby xDD chyba w top spin na ps5
0
Komentarz usunięty
0
@Misugi14 tak dla sportu
@AbelKabel sorry
@capricornusjrk xDDD
0
Całym sercem za Djoko! Oby wygrał z pryszczatym stereotypowym Hiszpanem.
pozdr
0
@MarFan ok i co jeszcze
7
@Frimpong po prostu Alcaraz i Sinner to kolejne placki, ale lepsze placki niż pokolenie 90. Djoko w sile wieku to mecze po godzinie by kończył, max 1,5h. Teraz, że to dziadek to ma trudności, ale i tak daje rade.
0
@BillyButcher no dawaj, wypowiedz się. Taki jesteś prędki, żeby wybielać Ukraińców. Kolejny psychofan
0
@LeszekFCB byczku, dlaczego zablokowałeś możliwość pisania do siebie? Prawda w oczy kole? :D
15
@Pawlak1992 to tylko takie powiedzenie, ale każdy wie o co chodzi. Grałeś mecz na wyjeździe i wygrałeś 2:1, rewanż u Ciebie i przegrywasz 1:0, ale przechodzisz dalej bo mimo remisu w dwumeczu to Ty strzeliłeś więcej na wyjeździe
0
@FcPortoFan1999 przecież 28 lat to urodzony w 90tych