Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mbappe za tę prowokacje w stronę bramkarza Levante po strzelonym karnym (a jakże) to powinien dostać jakąś karmę. No nie trawię tego typa. Odpycha sobą już od początku w PSG.
3
@kulek22 xD patrząc co tutaj się dzieje w trakcie meczów to musiałby mieć niezły bałagan na bani po poświęceniu 5 minut na komentarze
4
Hansi Flick jest świetnym taktykiem, ale jeszcze lepiej czyta grę, podejmuje odpowiednie decyzję i wynosi z tego odpowiednie wnioski i lekcje.
Widać to po przebiegu meczów jak w nie raz czegoś brakuje w pierwszej połowie, tracimy bramkę, przegrywamy, ale w drugiej połowie wychodzi inny zespół, jest inne nastawienie, zmiana stylu gry po przeczytaniu jak gra przeciwnik. Drugie połówki odkąd jest Flick mamy na prawdę zabójcze dla przeciwników.
0
Wszystkie MODELE SYMULACYJNE, powtarzam: wszystkie, wskazują na to że jutro witamy się z TOP 8. No musiałaby stać się totalna katastrofa, żeby tak nie było.
0
Jijantes i ten cały Gerard Romero od jakiegoś czasu cicho o nich jest, tzn. pod względem informacji od nich. Przynajmniej spokój jest.
9
@draxidox a niektórzy tutaj podniecają się jego bramkami. Obrzydliwy człowiek, żałosny piłkarz.
0
@Frimpong no byłoby elegancko jakby Aston dotrzymało kroku, ale szkoda tej porażki z Arsenalem. AV z mistrzem to byłoby to.
2
Arsenal zrobi kupę metr przed kiblem - tak czy nie?
Arteta wtedy już chyba w poważnej piłce będzie spalony. Tyle lat, tyle hajsu wydanego na transfery. Żaden inny klub nie dałby mu takiego komfortu. Nie ukrywam, ale śmieszne by to było patrząc jak oni grają w tym sezonie i że operują tylko tymi SFG gdzie na ich meczach można usnąć.
1
@BorzyKrzys najcięższy zawód polskiej kobiety? być żoną piłkarza xD ale ona ma tragiczne życie...
Dosłownie nic nie musi robić od kilkunastu lat bo ich Robert ustawił na kilka pokoleń w przód, a ona jak chce się rozwijać to właśnie dzięki niemu ma możliwość realizacji swoich wszystkich zachcianek, marzeń, planów biznesowych. Nie rozumiem kompletnie tego zachowania. Tu nie ma żadnego usprawiedliwienia.
0
@Colon napisał wyżej, że Millenium, ale okaże się że po prostu ktoś wziął chwilówkę u bociana czy innego i tyle
0
Woooow ter Stegen broni na remis!
1
Girona w ostatniej akcji meczu wciska na 1:1! Szkoda, że nie wygrana, ale przynajmniej Getafe bez 3 oczek
1
@Bartinho1899 bo to placek co co pokazały kolejne miesiące po jego chwilowym wystrzale. Gość piłki nie potrafi przyjąć
0
No i ter Stegen z pierwszą stracona bramka. Przy strzale bez szans. Getafe niestety na 1:0 z Girona
1
Ale brameczka Zanoli na 2:1 dla Udinese w meczu z Hellas
1
@arasz1819 życzę Ci abyś miał w sobie mniej nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka.
2
@Stinger_ na prawdę Ty jesteś bezczelnym człowiekiem xD to jest wyższy poziom absurdu co robisz, a jak udajesz, że jest inaczej i odwracasz przeciwko rozmówcy wszystko xD dobra, siemano, bo nie chcę zostać sprowadzony do Twojego poziomu. Klasyk zagrywka.
3
@Stinger_ xD Ty jesteś takim właśnie typowym prowokatorem, który kąsa, szturcha, szczypie, podjudza, a jak ktoś mu odpowie to ''łoooo, widzicie, on mnie zaczepia, uderzył mnie!!!" - tak to właśnie wygląda.
Ja Ciebie nie mam zamiaru prowokować, tylko wypunktować Twoją hipokryzję, ponieważ szukasz zaczepki tam gdzie jej nie ma. Nie odniosłeś się do tego co autor miał na myśli, tylko już próbujesz wmówić coś co nie jest prawdą. Tak samo odnośnie Emiliano Martineza. Wieczne czekanie tygodniami, miesiącami na pomyłki, żeby w kilku powyśmiewać się na forum, a jak błąd się nie pojawia to przez te tygodnie, miesiące cicho-sza.
Ale co wchodzę autorowi posta? Ty masz jakieś dzikie fantazje? Napisał zwyczajny komentarz, dał info dalej, patrzę odpowiedzi i dostrzegam, że dodajesz kolejne prowo to Ci odpowiadam. Prosta piłka.
4
@Stinger_ jak zwykle Pan przyczepka przyszedł, heh. @Lionel_Messi10 wrzucił luźne info i nic więcej nie dodaje, a Ty wyjeżdżasz z tekstami, że potrzebuje zapewnień. Spójrz na jego posta i się zastanów, bo klasycznie widzisz to jak chcesz.
Aaa, właśnie. Jak po wczorajszym występie Emiliano Martineza? 2 piękne obrony, czyste konto, wygrana na ciężkim terenie i prowokatorzy cicho? Pewnie za jakiś czas jak zrobi jakiś błąd to się odpalisz razem z innymi. Klasyczek.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16481498#comment-16481498
Prowokatorzy udają, że nie widzieli tego wpisu ;)
3
@Encore a potem poszedł walnąć wiadro i eloooo
0
@partymaker no ja tego nie rozumiem xD Serie A fajna liga bo są legendarne kluby, ostatnie lata to trochę lepiej wyglądało, fajny klimat mają te mecze, ale dlaczego oni uważają, że taka gra na 1:0 jest super xD
0
@Frimpong piłeczka chodziła, dało się to oglądać, a teraz? Arteta po prostu chce najgorszym możliwym sposobem wygrać ligę bo już 7 rok leci, a dalej bida, więc to ostatnia szansa, tylko że znając ich mental to może się to na koniec wywalić xD
0
@takisobiektos zaczęli wydawać jak już był dziadkiem xD no Leicester wtedy wystrzeliło, ale też i każdy z czołówki się kopał po czole, albo grał poniżej oczekiwań. No Ferguson odszedł w 2013, ale jeszcze od ostatniego mistrza Arsenalu Wenger się z nim mierzył przez 9 lat. Było City i Chelsea po Fergusonie i jeszcze zanim ten skończył karierę.
1
@Frimpong gostek chyba nie pamięta, że Wenger w skąpym Arsenalu musiał rywalizować z pompującym w ciul siana Abramowiczem w Chelsea, Arabów w City, United jeszcze za Fergusona grając kimś pokroju Mustafiego w obronie (z całym szacunkiem dla niemca xD)
2
@takisobiektos xD przecież Wenger grał super piłkę mając o wiele mniejszy budżet, a i tak wyciągał wyniki ponad stan gdzie tam w obronie i na bramce były placki, albo w pomocy xD atak się trochę bronił, ale dalej nie był najmocniejszy.
Jakoś nie dziwi mnie, że milańczok będzie bronił grania na 1:0 xD piłka to piękna gra, a nie miejsce dla jakichś murarzy i nudziarzy.
1
Arbeloa taki mocny, a odpadli z jedną z najgorszych ekip 2giej ligi w Copa del Rey xD
3
@escarabajo tu jest tylu korespondentów, że się marnują robiąc to za free. Ja nie wiem po co i dlaczego to robią xD oglądają wyścigówki i w trakcie jeden z drugim 100 komentarzy, tenis to to samo. Jaja jak berety. Jak oni uważnie oglądają jak tyle komentarzy klepią xd
2
@Strays77 pieczesz i odgrzewasz w sumie wszystko (oprócz płynów, no chyba, że są takie modele). Możesz mięso tam upiec, ryby, ciasta, wypieki - no w sumie większość :D
1
@Lionel_Messi10 bierz szefie jeszcze tą wersję z 2006 :D Messi z 19 to był młody wariat
1
@Lionel_Messi10 no i klasa, dobra pamiątka będzie i oby wygrana w tym roku ponownie.
Ja już jak będę brał to tą za 479 zł