1

Popek Monster - Wodospady na słuchawkach JBL i można uderzać na siłkę 30 kilo na klatę wyciągnąć

0

@Arden pięknie kudładego faryniarza zmiażdzył tym rzutem

1

@MesQueUnClub_87 i zdrowe podejście, szacunek

1

@Chimera fakty
@July_6_BcN fakty

0

@vivalaice21 haha i cyk 16 letni wyborca Korwina złapany. Spokojnie, wyrośniesz z tego.
Pozdr

1

Z Korwina, Konfederacji, Lewicy się wyrasta, a do PiS i PO się dojrzewa. Fakty.
Pozdr.

0

@ranger3120 no ten też zapodał niezły bangier :D

0

@Zoker nie kojarzę gościa, ale brzmi spoko nuta. Chociaż to nie jest klasyczny amerykański rap
@lajcior klasyczek, ale jakoś 2paca nigdy nie słuchałem za dużo

1

Ulubione piosenki oldschoolowego amerykańskiego rapu? Dla utrudnienia główny autor/zespół nie może się powtarzać.

U mnie:
LilTroy - Wanna Be A Baller
Luniz - I Got 5 On It
Dr. Dre - Forgot About Dre
Snoop Dogg - That's That Shit
Warren G - This D.J.


To chyba taka ulub 5tka, która oczywiście może się zmieniać w zależności od okresu, ale te nutki też bardzo często słucham, więc są wysoko tak czy siak.

0

@MesQueUnClub_87 no ta, ale sporo można od razu się dowiedzieć. On jest takie 50/50 tak bym to określił xD

4

@Ptasior bo to zwykły pajac jest, teraz to jeszcze bardziej widać jak gra w realu

0

@kulek22 bo dosłownie godzinę temu napisałem komentarz odnośnie terminarza, więc niezłą gafę walnąłem... myślałem, że 1/2 PK będzie później.

8

@Criss18Barca byliśmy 2 tygodnie temu niecałe i nic się nie zmienia - dalej jest bezpiecznie. Nic nas tam nigdy złego nie spotkało, a po różnych miejscach się chodziło. Chyba, że ten faryniarz stanowski uważa, że zapach zioła to jest niebezpieczna sytuacja to ok, albo że czarni chodzą to wtedy też ok xD

Jak masz wszystko przy sobie to Cię nawet kieszonkowiec nie okradnie.

0

@kulek22 11? Kurde myślałem, że później...

0

@Criss18Barca Ty no ale żeby konta nie zweryfikować xD zobaczył pewnie, że ma tą niebieską odznakę i podał dalej, ale no xD

0

@FCB24 za to my będziemy mieli następny mecz w sobotę, a kolejny dopiero w poniedziałek 16 lutego i następny też dopiero w weekend, a oni będą się bić z Benficą.

2

@BarcaInfo wczoraj na swoim X (dawniej Twitter) zapodał wpis fejkowego konta Raphini myśląc, że to jego prawdziwe konto xD

7

@FCB_dimiC haha, pewnie sami już kilka razy cygaro jarali po którymś z trofeów. Wojtuś piękne zakończenie kariery ma, a do tego nasza szatnia na tym ogromnie zyskuje. Mógłby jeszcze z rok posiedzieć u nas.

0

@liberoFCB to to swoją drogą xD beka z niego

1

@Karol145 i dobrze, a Ronaldo oby nie wygrał tam nic poważnego

1

@MesQueUnClub_87 nie no wiadomo, że każde wielkie miasto będzie zatłoczone, tak już jest od zawsze. Gdzie nie spojrzysz. Jednak Warszawa mimo tego że są tu 2 bańki ludzi to jest mniej zatłoczona od takiej Barcelony gdzie jest tyle samo ludzi. Wawa ma trochę więcej przestrzeni przede wszystkim, jest przereklamowana, ale tak samo wszystkie Krakowy, Poznanie i tak dalej będą borykały się z podobnymi problemami.

1

@FcPortoFan1999 patrząc, że to był Stallone to pasuje

2

@Konradowskyy na polu to się ziemniaki uprawia, żyto, pszenżyto, zboże, a wychodzi, żeby pośmigać to się na dwór, na miasto byczku

4

@draxidox GOAT. Król. On nawet jak strzelił z 5 metrów na pustą to to było piękne.
Niech go ktoś odmłodzi o 15-20 lat, żeby móc jeszcze raz tę karierę śledzić i przeżyć.

0

@lajcior a jesz kulkę śniegu z liściem mięty jak kiedyś w reklamach którejś z gum do żucia?

0

@Stinger_ a dalej? legia... będzie

0

@FcPortoFan1999 wydaje mi się że on działa sam. Taka jednoosobowa armia. Zresztą, żeby z nim przebywać to pewnie trzeba być ubranym w Louis V, Prada, Gucci, DG, jakiś Hugo Boss może...

0

@FCB24 nie
@cules100pro zamach nogą, a go ledwo dotknął gdzie chłopaczki na orliku by grali dalej, ale madryckie dna kazało przyaktorzyć xD

1

@FcPortoFan1999 prekursor, filantrop, fitnesiarz, kucharz, młody Schwarzenegger - różnie na niego mówią

0

@MesQueUnClub_87 Półwysep Helski? Nie no, tam w sezonie to ruszyć byś się nie mógł od natłoku ludzi, a przez to że tam jest tylko jedna droga to wyjechać gdzieś na 'stały ląd' to by równało się z kur... przez korki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?