3

@Criss18Barca Boże chroń Polskę od tej postępowej zachodniej Europy...

28

Zawodnicy realu mogą:
-wyzywać przeciwników,
-bić przeciwników,
-nurkować,
-ciągnąć za koszulkę,
- kopać po nogach,
-chodzić po rękach,
-skakać po głowie
-strzelać bramki po spalonych,
-bezkarnie biegać po płycie boiska
-i tak dalej, i tak dalej...

Przeciwnicy realu nie mogą:
-powiedzieć, że ich zawodnik zachowuje się jak małpa w sytuacji gdy ten zawodnik zachowuje się jak małpa tańcząc przed chorągiewką jakby miał robić występ na rurze.
-i tak dalej, i tak dalej...


I okej, okej. Czego nie rozumiecie?

19

Haha, co za błazenada w wykonaniu Henryego.

0

@RoberDzik a weź tych... ich się powinno wydalić ze świata piłki, wtedy fani tego sportu poczuliby ulgę mentalną jak i zapachową.

26

Ten cały Fede Valverde to też niezły ananas jest. Jak nie napada na parkingu na przeciwnika, to bije w trakcie meczów gdzie są dziesiątki kamer, a i tak mu uchodzi to na sucho, albo cieszy się jak jakiś psychol, bijąc się po głowie xD

Później co najlepsze umoralnia przeciwników, albo ich uspokaja. Dziwny człowiek strasznie. Hipokryta ogromny. Uchodzi za takiego super, a w rzeczywistości to kolejny madrycki twór.

3

@Kapitan hawk Mbappe był zwykłym... od zawsze ale po przyjściu do realu jeszcze większym się stał

2

@Comentateiro a przypadkiem nie odpowiedział ''dziękuje, ale postoję, starcze. Ty sobie siedź''?

0

@Ignareks nie dość, że z Łodzi to jeszcze broni bandytę i psychola Rudigera i ego topa, ulicznego zabijakę Mbappe, który potrafi kopać po piszczelach xd

1

Haha, a jak Viniś, albo Mbappe czy inny placek tak się kładką, nawet w sytuacjach gdzie nie ma W OGÓLE kontaktu to jest claro penalti xD beka

1

@Stinger_ jako, że dzieli ich tylko rok różnicy to Guirassy.

6

Widać, że w realu taktyka nie jest pierwszorzędna. Tam liczą się gwiazdy i ich ego. Wystarczy, że trener łechta ich wywalone w kosmos ego i zaczynają się lepiej prezentować. Klasyk. Okropna drużyna niszcząca piękno tego sportu. Definicja zniszczenia, zgnilizny i smrodu. Mam nadzieję, że coś znowu u nich walnie.

0

@Kgorecki2500 szacun

2

@Kgorecki2500 okej, okej. Dzięki za relacje

19

Christo Stoiczkow: "Dlaczego Real Madryt nie ma żadnego okolicznościowego znaczka pocztowego? Bo ludzie nie wiedzą, na którą stronę splunąć, aby się przykleił."

I takie podejście powinien mieć każdy szanujący się kibic Barcy. Piękny Bułgar, prawdziwy Cule :)

1

@Kamiloza91 my nad nimi 4, a oni nad nami 5 patrząc tylko na zakończone kolejki. Raz było u nas -8 jak graliśmy po nich w kolejce.

0

@Kgorecki2500 Tak. Niech żyje Wolna Katalonia!

0

Choćby nie wiem co się działo to i tak jestem dumny, że dawno, dawno temu wybrałem te barwy i nie splamiłem swojego życia i krwi madryckim reżimem.

Niech żyje Wolna Katalonia i FC Barcelona, a jak będzie trzeba to będziem się napierd...

1

@maroon mi to się wydaje, że to bardziej działa jak jakiś detoks, tzn. że wyciąga toksyny z organizmu, jakieś zanieczyszczenia.

0

@Kozinho. przede wszystkim to Messi zaczynał w innych czasach gdzie nie było social mediów, a na pewno na taką skalę. Messi jak zaczynał to widać było od niego tę pokorę i spokój. Kopali go na kartofliskach typu Stamford Bridge (warto przypomnieć sobie jak ich bojo wtedy wyglądało), czy w innych meczach, ale grał dalej bez żadnego prowokowania. Yamal wychowywał się w czasach social mediów i oczywiście musiał tam 'załatwiać' sprawy, tzn. jakaś fota, filmik, lekkie prowo itd. przez to wszystko zrobił się spory najazd na niego, ciśnienie i chłopak też momentami mam wrażenie, że tego nie wytrzymuje. Niestety, ale musi sobie teraz z tym poradzić. Jakby dalej zachowywał się tak jak w pierwszym pełnym sezonie (23/24) to by dalej ta druga połowa futbolowego świata zachwycała się że 'wooow, taki dzieciak takie rzeczy na boisku robi', a że odpalał się i się spalił przez to widać efekty, ale zaraz Ci niektórzy powiedzą, że to na pewno nie jest jego wina, on nie jest winny tego, że sam na siebie kręcił bata przez te prowo.

Pracuj w ciszy. To jest klucz. Messi nikomu nic nie musiał i nie musi udowadniać, pracował normalnie, odpowiadał na boisku, a Ronaldo w każdym wywiadzie od prawie 20 lat powtarza, że jest najlepszy, prowokuje, bo dobrze wie że jest inaczej i są też tego efekty.

0

@Popitek12 szacunek

0

@tbas ja pierdziele... jeszcze bardziej w d... będziemy jako naród.

0

@kanver_ jawne kręcenie i oszustwa na rozkaz centrali reżimu z madrytu i są efekty.

0

@FCB24 skończ już

0

@Popitek12 Popson gdybyś miał ugotować obiad dla Mikela Artety to co by to było?

0

@maroon xD już Ci wczoraj tłumaczyłem, dzisiaj nie mam zamiaru

3

Komitet Techniczny Sędziów uważa, że powinien zostać odgwizdany faul na Kounde xD

Ja pier... wszyscy nagle widzą, każdy się zgadza, ale co z tego jak decyzja została podjęta w trakcie meczu i kolejny raz zostaliśmy przekręceni. Żołnierz Soto Grado na misji wykonał zadanie perfekcyjnie. Wszyscy z madrytu zadowoleni bo Barca straciła punkty i została oszukana, więc teraz każdy może mówić, że doszło do błędu. Jaja.

3

@kanver_ tym 'obiektywnym' nie przegadasz, bo dla nich najważniejsze jest narzekanie, a kibicom realu też nie bo udają że nie widzą.

1

@Popitek12 ale spadek formy zanotowałeś byku

0

Niech żyje Wolna Katalonia, a madrycki reżim do kosza razem z tymi wszystkimi osobami, zadeklarowanymi kibicami realu, które zajmują różne wysokie stanowiska w hiszpańskich instytucjach sportowych. Razem z zadeklarowanym kibicem realu, prezesem La Liga, razem z sędziami, którzy są wysłannikami misji zniszczenia Wolnej Barcelony.

0

@Kinginiesta o tym mówię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?