Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 PercziLFC na X (dawniej Twitter)
2
@lucca87 oby jakimś cudem Valencia się w końcu podniosła i Sevilla.
Taka Barca, real i atletico jako top3 główne siły, a dalej Villarreal, Betis, Valencia i Sevilla walczące o miejsca 4, 5, 6 i 7.
0
@lithotripter no świetna taktyka xD yhy
0
@Eklerek no to tutaj swoją drogą xD mówię, City nie jest święte, ale na dzień dzisiejszy dla fabuły lepiej jakby MC wzięło ligę.
Trochę bekowe, że taki knypek jak Silva skacząc w sumie ledwo co przewrócił Burna xD
0
@Eto'o9 R10 dokładnie tak. Stołeczne kluby są niestety ciężkie do lubienia.
1
@Dankho94isback no dużo będzie zależało od Mundialu. Kane ma zagwarantowaną Bundesligę, może coś w LM zrobią, ale indywidualnie będzie miał króla strzelców Bundes i może ZB bo jak na razie ma sporą zaliczkę patrząc, że będzie grał 4 kolejki mniej. Haaland zaprowadził naród na Mundial i jak tam postrzela mając dobry sezon klubowy to kto wie, kto wie. Oczywiście media będą pompować Mbappe.
5
Arsenal wczoraj wygrał, ale co Gabriel przyaktorzył przy bramce na 2:2 to jego xD beka z całego Arsenalu. Sami zasłaniają bramkarza przy stałych fragmentach bo inaczej nie potrafią grać, a później przewracają się od dotyku motyla. Żałosny, śmieszny klub. Widać, że im się d... pali więc będą chwytać się wszystkich zagrywek.
Nie chciałem, żeby City wygrywało ligę ze względu na to że Pep Guardiola mnie zaczął irytować swoim zachowaniem tzn. kupowanie nowych gwiazdeczek co okienko, ale ze względu, że Aston Villa nie dotrzymała kroku to niech Pep z City bierze tę ligę po raz już 7 i pokaże gdzie jest miejsce w szeregu Arsenalu.
Przede wszystkim chciałbym zobaczyć miny kibiców Arsenalu, którzy się panoszą jakby byli jakimiś GOAT'ami tego sportu, a w rzeczywistości Arsenal to jeden z bardziej przereklamowanych klubów xD
I przy okazji śmiesznie by było bo @Eklerek @Kessie i @Czajka90 by się podpalali i byłaby beka z kanonierów xD
2
Od dzisiaj wszyscy jesteśmy Pampeluńczykami... oby tylko ten Wezuwiusz znowu nie wybuchł bo nas zmiecie
1
Piąteczek no to rybka. Dorszyk grenlandzki marynuje się w oliwie z oliwek, soli, pieprzu, papryce słodkiej i ostrej. Do pieczenia jeszcze plasterki czosnku i cytryny, aby aromatu podczas pieczenia jeszcze nabrały. Mmm
0
@FCBparasiempre a tak z ciekawości. Dużo meczyków Barcy oglądasz i od kiedy?
0
@FCBparasiempre byczku, oglądałeś ten mecz?
1
@lithotripter dokładnie tak, ale to jest jeszcze gorszy sort bo tamci to się nawalają między sobą będąc (chyba) świadomymi ludźmi, a tutaj kilkadziesiąt osób znęca się nad zwierzęciem. Tfu
8
@MichuZ44 Toniego Kroosa coraz bardziej odkleja xD
0
Co sądzicie o korridzie?
Nie rozumiem fenomenu. Dla mnie to po prostu legalne zabijanie zwierząt, które są hodowane konkretnie w tym celu ku uciesze jakichś chorych fanatyków. Rozumiem, że w XII wieku jak to 'powstawało' to miało to jakieś znaczenie, albo jeszcze w następnych stuleciach. Ok, to rozumiem. Inne czasy, trochę inaczej świat wyglądał, ale w obecnych czasach coś takiego nie powinno mieć miejsca w ogóle, a nawet od wielu, wielu dziesięcioleci. Prymitywna zabawa, której fani będą się zasłaniać tradycją i jeszcze uważać to za sztukę xD
Wczoraj Tebas wywiadu udzielał (jest na stronie do przeczytania i tam się wypowiada na temat korridy) i mnie to zainspirowało do tego wpisu i troszkę zagłębienia się w temat jak to wygląda. Ciekawostka: jeśli chodzi o Hiszpanię to tylko w Katalonii jest to zakazane, ale dopiero od 2012 roku.
32
Jest już chyba wystarczająco duży, żeby obskoczył lewe skrzydło w 1szej drużynie
6
151,5m, Małysz, Willingen, 2001 rok
Tyle Wam powiem
6
@Arden jaką znowu aurę? Chyba, że mówisz o aurze krętacza, manipulatora, egotopa i oszusta to wtedy tak.
2
@barteq no to patrząc ile gra w tym sezonie Lewy i Ferran, a dodatkowo jak na tapetę weźmiesz ich wiek to Ferran staje się jeszcze większym plackiem patrząc ile marnuje
4
@esem91 sorry, nie wiem co napisałeś bo masz za mało herbów, żebym przeczytał. Pozdro.
0
@FCBparasiempre będą kręcić ciemne interesy
4
@PatrychoO ewentualnie się zaćpał
1
@escarabajo Quaresma i Roni, ajajaj. Dwaj magicy z piłką przy nodze.
btw. co tam robi Radek Majdan xd
1
@kuz tutaj po części zgoda. Ta mniemanie madryciaków o sobie to jest hit. W piłce jako kraj oni największe sukcesy mają dzięki katalońskim zawodnikom, którzy byli szkoleni przez kataloński klub. Powinni być wdzięczni bo to La Masia i FC Barcelona zrobiła z nich piłkarską potęgę na przełomie pierwszej i drugiej dekady, a teraz jest podobnie.
Ale ja myślę, że jak Perez w końcu odpuści to tam spory zamęt będzie bo nawet jak jest ktoś kogo on szkoli na swojego następcę to raczej nie będzie ten poziom wyrachowania i działania.
0
@takisobiektos włoscy i hiszpańscy sędziowie mogliby sobie ręce podać
1
Haha, nawet Tebas jest po naszej stronie w całej tej aferze z Negreirą, ale Perez oczywiście będzie brudy swoich niepowodzeń, swojego zespołu, całej swojej realowskiej instytucji zagłuszał manipulatorskimi, żenującymi i fałszywymi materiałami swoją obrzydliwą klubową telewizją. Niech dziadzia się wypowie co myśli na temat wszystkich bramek po spalonych w kluczowych momentach dzięki czemu wygrali wiele trofeów, albo immunitetów dla jego zawodników.
Czekam na dzień, aż wypłyną wszystkie brudy z tego okropnego klubu jakim jest real madryt i cały piłkarski świat przejrzy na oczy. Chociaż już i tak jest lepiej niż było 10, czy nawet 5 lat temu.
1
@AmigoBlancos @Frimpong pozdro
5
@gumaz z Choroszczy
5
@AmigoBlancos Fifa Online ✅️
0
@Aragorn33 bo to są ludzie bez honoru, bez godności. Wielu z nich takimi było zanim poszli do realu jak mbappe, courtois np. a po trafieniu do madrytu jeszcze bardziej to widać. Zero, kompletne zero.
0
@Criss18Barca nie no byku, luz, to żart. Xavi w prime idealnie by siadł jako gracz