Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciężki weekend w Ekstraklasie. Zwycięstwa Widzewa i Legii. Ciężary.
11
Nie no Laporta też durna odpowiedź. Zamiast powiedzieć, że Xavi to legenda jako zawodnik i dziękuje mu za wkład jako trener, za trofea, ale sprawy się potoczyły tak, że musiała nastąpić zmiana trenera, ponieważ coś się wypaliło i Flick przywrócił ten płomień korzystając też z tego co Xavi budował (Cubarsi, Yamal) to też tak wali po łbach.
0
@pt9 xDD tak mogę to skomentować
3
Font to jest zwykły mały leszczyk jeśli chodzi o politykę sportową i próbuje urosnąć takimi akcjami jak wywiad Xaviego, albo blokowanie otrzymania licencji dla zwiększenia pojemności stadionu poprzez swojego koleżkę, który zasiada w radzie miasta. Laporta jest jaki jest, był jaki był, będzie dalej taki sam, ale przynajmniej nadaje się na to stanowisko. Jakoś wyprowadza ten klub na prostą, jest coraz lepiej i przyszłość dobrze nabiera kolorytów. Font niech tam dalej opiera projekt na Xavim, niech dalej publicznie krytykuje piłkarzy, obecnego trenera itd. Mam nadzieję, że to jego koniec jeśli chodzi o ten klub. Będąc kandydatem na prezydenta działa na jego szkodę, a co by było gdyby wygrał? Zapewne to kolejny żołnierz wysłany z Madrytu do destabilizacji FC Barcelony. Dzięki Bogu, że nie wygrał w 2021 i oby nie wygrał tym razem i już nigdy nie brał udziału w wyborach na prezydenta tego wspaniałego klubu. Życzę mu, aby zajął się czymś innym i miał z tego satysfakcję, ale od FC Barcelony proszę się odwalić.
0
@Kozinho. 2026 rok, a chłop się dowiedział jak w sumie od początku funkcjonuje świat i jak zachowują się takie kraje jak USA i rosja
4
@dzefrej234 oni już w pierwszym meczu sezonu ich ładnie pocisnęli na Bernabeu. Tam też realowcy nieźle się odpalali i bodajże mecz kończyli w 9 xD
0
Dymy i kłótnie fanów skoków narciarskich to coś typu jakby dwie mrówki miały solówkę
2
@FCBparasiempre no tego to chyba nikt nie mógł przewidzieć. Skauci widzieli w nim 'to coś', ale na 100% nie postawiliby wszystkiego, że te 20 parę lat później będzie miał taki dorobek nagród, trofeów, rekordów, statystyk...
0
@FCBparasiempre i co jak oceniasz karierę tej małej atomowej pchły z Argentyny? Kiedy pierwszy raz o nim usłyszałeś i co wtedy sobie o nim pomyślałeś? Przewidziałeś, że osiągnie chociaż połowę tego co osiągnął? Kiedy jego pierwszy mecz widziałeś?
0
PercziLFC wróć...
Brakuje jego contentu
8
@Pedri16Future xD z Robertem wygrywali co sezon Bundesligę, do tego wygrali LM gdzie on sam był najlepszym graczem i królem strzelców każdych rozgrywek. Z Kanem potrafili przegrać ligę przeciwko Bayerowi xD
Lewy to ich najlepszy napastnik w XXI wieku i drugi ogólnie w historii.
0
@Czyhrynski haha, za kogo niby? Za Eriksena, albo Alliego co robili w tamtym czasie po 30 G/A w sezonie? Weź xD
6
@heniusss Lewy jaki luzak. Normalnie jak 20 lat temu w gimbie
2
@AmigoBlancos xD ale co mają urodziny realu do tego? @Hosh stwierdził fakty i takie są realia, a Ty udajesz, że nie ma problemu
10
Ale żal xD Nike pewnie się nie chciało robić koszuleczek
0
@Kubsoleon myślę, że to typowo PRowa zagrywka
1
real madryt obchodzi dzisiaj 124 urodziny.
Czego życzycie temu, *ekhm*, rywalowi? Ja życzę, aby ze względu na wiek odeszli na emeryturę i zamknęli klub.
0
@KrwawiaceoczyVEB zapomniałem dopisać Senesiego.
Skrzydło, boki obrony, napastnik i obrońca wzmocnieni.
Zaznaczyłem, że realne w miarę, bo jakiegoś Haalanda to nie ma co liczyć
1
@Safrani dlaczego umieścili fragment z Braveheart xd
2
Wymarzone i w miarę realne okienko?
W lato wykup Rashforda, ogarnięcie Cancelo najmniejszym kosztem, Panichelli ze Strasbourga jeśli kosztowałby nie więcej niż 50 baniek, a do tego Senesi. Lewy z przedłużonym o rok kontraktem ze sporym zmniejszeniem pensji i sprzedaż Ferrana.
Chociaż co do Ferrana to niestety pewnie przez myśl im to nie przejdzie bo niestety minus tego klubu, że takich placków to się trzyma i trzyma
0
@marcin62 @Kgorecki2500 masz i oglądaj, niedługo będziesz w to nerdził
1
@ShawnC aa dobra, ja nie wiem czemu, ale myślałem, że tam napisałeś 'więc nie dziwne, że nie działa', a teraz patrzę to faktycznie mój błąd :D
no ja też na początku tak robiłem, ale no wywala grę po próbie odpalenia meczu. Może coś z samą grą jest nie tak, ale dziwne bo z oryginalnej płytki. No nic, popatrzę, poszukam, może w końcu się uda :D
0
@escarabajo wydaje mi się że profesjonalny piłkarz powinien trochę inaczej wyliczyć kroki i jednak jakby tam był Lewy w prime, Kane, czy Haaland to byłaby bramka bezpośrednio po tym podaniu.
4
@Encore haha, co on? Takie ciasteczko zmarnować? Powinien ładować od razu z lewej nogi...
0
@PatrykBarca i oby tak pozostało
1
@Batys haha xD haha beka xD
0
@Eklerek żołnierze brytyjskiej opozycji będą na misji
0
@gumaz czteropak kuflowego i nawet nie będę musiał nic więcej robić
0
Kto jest chętny do dołączenia do walki z Arsenalem i ich kibicami, żeby nie wygrali Premier League w tym sezonie?
0
@ShawnC no i dasz protip?