0

@tbas Vinicius zostanie w realu, będzie nowy kontrakt. Arbeloa go udobruchał, Vini coś tam pokręcił w kilku meczach, więc to wystarczy.

0

@Safrani ale chociaż dane osobowe wypadałoby zakryć. Chociaż to i tak kolejny bezbek na Vegeciaku dla poklasku

0

@Encore jazda, jazda MU po TOP3

0

@draxidox był lepszy zespół - Barca z sezonu 2010/2011

0

@BillyButcher xD w taki sposób można jedynie skomentować co tutaj stworzyłeś. Kurtyna.

0

@Frimpong ciekawe jakby potraktowali sezon bez trofeów, ale w TOP5 gdzie 5 miejsce dałoby LM ze względu na dodatkowego slota (o ironio xD)

0

@Gaz dopóki będzie Flick to nic nie grozi zawodnikom. Laporta liczy się z Flickiem bo go podratował poziomem sportowym. Kibice kochają Flicka.

0

@KrychaFCB no dlatego napisałem, że jak już to wyciskać minimum 200 baniek, wtedy realowcy by się jeszcze bardziej zadłużyli, ale mam nadzieję, że nie dojdzie do takiego transferu.

0

@RozowaPantera wszystko w swoim czasie

0

Olise za ponad 150 baniek do realu? Chyba kolonię francuską chcą powiększyć, żeby Mbappe się bardziej komfortowo czuł. Śmiechy śmiechami, ale takiego gracza im brakuje, więc mam nadzieję, że sam Olise nie będzie chciał tam iść, a jak Bayern byłby skłonny sprzedać to wyciągać minimum 200 baniek

1

@Frimpong parę miesięcy temu jak już chwilę trwał dołek to były informacje, że w pełni wierzą w Slota, ale im dalej w las tym gorzej to wygląda i zarząd chyba umyślnie spisuje sezon na straty. Jest Alonso, który do Liverpoolu by pasował. Ma już tam na start przecież dwóch swoich grajków z Leverkusen, więc z buta by coś mógł wykombinować

0

@Rajski bardzo dobra kadencja, ale też Flick tutaj bardzo dużo pomógł.

1

@Rajski tak, a jak się cieszyli, że jedzie po Ziobrze hehe, haha, hihi, beka.

@Zoker chłopie, nietrafione

0

@Frimpong no fart Liverpoolu to że w tamtym sezonie czołówka była mega słaba i to co odjechali w pierwszej połowie wystarczyło. W tym sezonie czołówka jest znowu słaba, ale Arsenal punktuje jak poj...

1

@Cochise to że nie ma innego miejsca, albo osób w realnym życiu do wygadania się ze wszystkiego co ma do powiedzenia na temat polityki, tylko musi forum piłkarskie traktować jako swoją tablicę polityczną (z pianą w ustach, co mu już inny użytkownik napisał) to jego sprawa. Wiem, że to jest La Rambla, wolny dział, dyskusje o wszystkim, ale jeśli ktoś rejestruje się w jednym celu, czyli pisanie tylko i wyłącznie, albo w ponad 90% o polityce z pogardą dla osób o innych poglądach no to jest coś nie tak. No ale niech żyje w swojej bańce, wiadomo.

0

@Frimpong piękne były zachwyty nad Slotem rok i lekko ponad rok temu xD

7

@draxidox xD a taki był fajny, przeciwko PiSowi, tak ładnie i wulgarnie po nich jechał, a co chwilę wychodzi coś na jego temat

0

@Cochise w dalszym ciągu mój pierwszy komentarz w odpowiedzi na Twój jest aktualny, więc tutaj nie mam nic do dodania. To jak on to potraktuje to można się spodziewać, co już sam chyba napisał, że będzie częściej i więcej pisał, więc...

1

@arasz1819 noo dokładnie :] i w dalszym ciągu jestem w przeciwieństwie do Ciebie :] no ale najważniejsze, że (jak Ty to mówisz?) motłoch (hehe) poklepie po plecach nie rozumiejąc tematu :]

0

@Cochise a czy ja napisałem coś o łamaniu regulaminu? Nie. Konto założone tylko po to aby na stronie sportowej, dotyczącej konkretnego klubu pisać tylko o polityce. Czy mam problem do innych użytkowników, którzy piszą o polityce, nie zgadzam się z nimi, ale dodają też komentarze na inne tematy, m.in. sportowe? Nie. Mogę się z nimi nie zgadzać i to nieraz daje do zrozumienia, ale nie wypominam im pisania o polityce. Tutaj jest inny przypadek, który już Ci wyżej wyjaśniłem i w poprzednich komentarzach do innych użytkowników, a też do samego zainteresowanego pod jego wpisem gdzie wszystko się zaczęło. Z czystej przyzwoitości jak się tu rejestrujesz i niby kibicujesz temu klubowi to powinieneś brać udział w dyskusjach o tym klubie. Po prostu.

1

@FCB_dimiC ale czy Ty dalej nie potrafisz przyznać się do błędu, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie chodzi o aktywność, a ilość politycznych wpisów w tej aktywności. Naprawdę to jest ewenement ta strona jak tutaj dla lajków ludzie potrafią oszukiwać, zakłamywać rzeczywistość itp. xD no ale co tu się po gościu co się chwali zasiłkami można się spodziewać

0

@arasz1819 jest i ulubieniec :]

1

@BillyButcher no robisz to z pianą w ustach patrząc w jakim tonie są Twoje wpisy. Jak widać nie tylko ja to zauważyłem.

0

@Kgorecki2500 xD świrujesz teraz?

0

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro takie są realia, ale dla poklasku oświeconych mało kto o tym mówi bo nie modne jest i nie wpisuje się w wytyczne. Trump robi bardzo dobrą politykę zagraniczną, a jak inni to zrozumieją to będą rżnąć głupa, że oni tak od początku uważali

2

@Giwera dziękuję za radę

1

@BillyButcher dobrze Proszem Pana

0

@BillyButcher nie chodzi o to jak bardzo jesteś aktywny, a o to jak dużo (na oko ile? z 95%?) z tej aktywności jest polityką

0

@gumaz jak wyżej szefie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?