Fog_W_1899
Dołączył/a: listopad 2025
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kundee a co @Popitek12 zwalił Ci konia z szachownicy?
5
Kiedy zawodnicy, którzy symulują będą karani kartkami? Niby jest ten przepis, ale nie jest on egzekwowany, może raz na 10000 przypadków. Taki Vinicius upada zanim go rywal dotknie, albo w ogóle rywal go nie dotyka, wykrzywia swoją facjatę podczas symulowanego upadku i tyle. Nie ma tematu. Nie ma żadnych kar w trakcie meczu, nie ma po meczach. Jest to żałosne bo w realu w każdym meczu próbują wymuszać karne. Tysiące kamer, nagrań i później i tak to wszystko uchodzi płazem.
0
@ferdas_rawa klasyczne wyjaśnienie napinacza i ucieka od dyskusji jak go parę osób wyjaśniło i zakryło komentarze kolegów z Internetu. Pięknie.
1
@Frimpong Twoim synem jest @DanielPlainview
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@liberoFCB @robert widzisz?
1
Zgubiłem to ja się, czytając co tu się dzieje. To kto jest w końcu synem kogo?
2
@Antimadridista_WR Barca nie ma takiej machiny medialnej i marketingowej jak real madryt to się tak o Joanie nie mówi. Dla dziennikarzy Fede Valverde to obecnie najlepszy piłkarz świata, to wiesz.
0
@tadzik447 zero zaskoczenia
1
@Rastafarnianin z innych oczywistości: trawa jest zielona
3
@RozowaPantera to już taka klasyka jak niespełnione obietnice Jego idola :]
4
@FanBarcy22 brawo dla Donalda Trumpa i Donalda Tuska. Jeden rozpier... rynek, a drugi obiecywał gruszki na wierzbie, żeby kupić głosy
1
@RozowaPantera dokładnie tak. To jest serio chore jak ten skorumpowany i obrzydliwy twór funkcjonuje
3
@kibic1899 oczywiście, że ten prowokator (autor głównego posta) jak zwykle klepie dla poklasku swoich kolegów z Internetu. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że z dekady na dekadę samochody są bardziej bezpieczne, mają więcej zabezpieczeń, systemów, do tego świadomość ogółu się zwiększa i mimo patologii na drogach to jednak większość kierowców jeździ normalnie, piesi w większości przestrzegają przepisów, a do tego same umiejętności kierowców są lepsze niż 20-30 czy więcej lat temu+tak jak wspomniałem - samochody są bezpieczniejsze.
Edit: pewnie zdaje sobie sprawę, ale dla atencji musi uderzać (jak zwykle zresztą) w przeciwną stronę polityczną. Takie ma hobby najwidoczniej.
0
@pt9 na razie chyba jeden strzał miał być 6000 sztuk.
4
Jedna z wielu wykonanych przez zawodników realu madryt gdzie nie ponieśliście żadnej konsekwencji (Casemiro, Pepe, Carvajal, Rudiger, Ramos itp.) chciałeś nadmienić pachole.
3
No i zobaczcie jak to w realu madryt działa. Tam nie potrzeba trenera z taktyką, jakimś przygotowaniem. Tam wystarczy taki pachołek Arbeloa, albo Zizou, czy Ancelotti (dobry trener, ale nie jakiś wybitny taktyk co wskazuje ilość wygranych lig krajowych).
Arbeloa połechtał ego Viniciusa, połechtał ego innego Bellinghama, Mbappe, czy ostatnio Rudigera mówiąc o tym że zbuduje mu pomnik i postawi sobie w ogrodzie xD
No takiego trenera, który tak wchodzi w d... swoim zawodnikom to nie było, ale poszło rozporządzenie z góry od Pereza jak ma wyglądać zarzadzanie szatnią i to widać. Perez już kiedyś o swoich zawodnikach mówił, że są głupi (Coentrão i Cristiano Ronaldo) i teraz tak samo wie że kadra nie jest najmądrzejsza (Vinicius, Mbappe, Rudiger, Carvajal itd.), więc nie są intelektualnie przygotowani na słuchanie o jakichś taktykach, albo przedstawianie im długich materiałów video. Wystarczy filmik 30 sekund, później pokazanie pucharów Ligi Mistrzów, lizanie d... w wywiadach i potrafią wtedy przepychać mecze.
Do tego pomoc sędziowska w większości meczów i są efekty. Zaczyna się wiosna to łapią lekką formę w swojej ''mentalności''. Nie wiem, czy ten Bayern ich przejdzie. Szczerze to nie zdziwię się jak tego nie zrobią. Niby topowa forma, rewanż u siebie, brak Courtoisa, ale znając życie to real zagra defensywnie, puszczą kontrę raz, drugi i trzeci, Bayern będzie cisnął, trafią w słupek, sędzia doda coś od siebie i będzie klasyczny real madryt w lidze mistrzów.
W lidze też będzie ciężko. Nie ukrywam, ale upatrywałem okazję, że wczoraj stracą punkty bo tak to będzie większy komfort i mniejsza presja na naszych. Mamy cięższy terminarz od nich, a na horyzoncie 3 męczące pojedynki z Atletico (1 liga i 2 w LM, z czego 2 to wyjazdy...). No będzie ciężka końcówka sezonu, ale trzeba kibicować, być dobrej myśli i nastawiać się że w meczach białego madrytu sędziowie będą dodawać od siebie sporo.
1
Haha, co to Atletico robi w ogóle. Nie wiem czy oni, czy komentatorzy są bardziej żałośni. realu madryt nie wliczam bo to jest najokropniejszy i najbardziej żenujący twór w historii, szkoda śliny.
5
@Luciano99 a wypijem po taterce z butli?
2
Podobno w domu Netanjahu najczęściej powtarzanym słowem w ostatnich kilku godzinach jest ''90 minut w Izraelu to bardzo długo"
1
Iran pięknie stosuje taktykę Dominika Tarczyńskiego pod tytułem ''FAFO'' wobec samego USA skąd się to wywodzi. Szacuneczek.
5
Partyjka w Heroesy 3? No kur pewnie
1
@FcPortoFan1999 ciężko o to bo w La Liga nie ma meczów o 17:00 byczku
2
@Bykunn czytając co tutaj wypisywałeś po prostu złapała mnie żenada i współczucie.
Chyba tak zrobię.
1
@Bykunn ''Frekwencja na mszach zjechała z 50% w 1990 do 29% w 2024 także na szczęście idzie w dobrą stronę. Smutne jest jednak to, że mimo takiej frekwencji w kościołach dalej ponad 90% ludzi chrzci dzieci... Dramat, no ale cóż, tyle ile sam mogłem to zrobiłem, żeby odwrócić te chrzty na pokaz.''
Pozostaje współczuć, po prostu.
3
Chuck Norris (*)
2
@LeszekFCB jak ma podniecać się Bayernem i na siłę zainteresować tym innych to już chyba lepiej, żeby truł dalej polityką
1
@APTAPT Dla nas lepiej bo odpocznie, a nasz goryl się przyda na końcówkę sezonu.
0
@NeroTFP1 według niektórych strzelał z samymi plackami, a tu aż 4 bramki strzelone Barcie.
1
@heniusss haha, Marciniak w swojej roli - co mu mafia powie, tak dyktuje :D